Franke

“Neo Group” apyvarta viršijo milijardą litų

Neo group

UAB „Neo Group”, gaminančios plastikinės pakuotės gamybai naudojamą žaliavą – PET granules, pernai metų apyvarta buvo 80 proc. didesnė nei 2006-aisiais ir siekė siekė 1,1 mlrd. litų.

Tokį didelį pardavimų augimą nulėmė tai, kad buvo pradėta eksploatuoti antroji gamybos linija ir optimaliai panaudoti turimi gamybos pajėgumai.

„Nepaisant aršios konkurencijos Europos Sąjungos rinkoje, iš esmės pavyko įgyvendinti užsibrėžtus komercinius planus bei įsitvirtinti Europos PET žaliavos rinkoje. 2007-aisiais taip pat smarkiai tobulinome vidinius verslo procesus bei logistikos valdymą. Manome, kad tai padės siekti ilgalaikės sėkmės šiame sudėtingame pakuotės žaliavos segmente” – sakė UAB „Neo Group” generalinis direktorius Linas Bulzgys

Per praėjusius metus bendrovė pagamino 294 tūkst. tonų produkcijos – 72 proc. daugiau nei 2006 metais. Daugiau kaip 75 proc. produkcijos eksportuojama į Europos Sąjungos ir kitas šalis.

UAB „Neo Group”, priklausanti „Retal Industries” bendrovių grupei, buvo įkurta 2003 metais. Šiuo metu įmonė yra viena didžiausių šalies eksportuotojų. Bendrovei „Neo Group” priklausanti gamykla Dovilų seniūnijoje, Klaipėdos rajone, yra viena iš didžiausių Lietuvos plyno lauko investicijų. Į gamyklos statybą investuota daugiau kaip 600 mln. litų, neskaičiuojant apyvartinio kapitalo.

„Retal Industries” įmonių grupė yra viena iš Europos PET pakuotės rinkos lyderių. Grupei priklausančios 16 gamyklų aštuoniose Europos valstybėse gamina PET granules, plastiko buteliams gaminti skirtus PET ruošinius ir PET plėvelę.

2006 metais konsoliduota grupės apyvarta siekė 480 mln. eurų, pernai metų apyvarta, negalutiniais duomenimis, yra 720 mln. eurų. Lietuvoje veikia trys šios grupės bendrovės – UAB „Neo Group”, UAB „Retal Europe” ir UAB „Retal Baltic”.

2007 metų rugsėjo mėnesį įmonių grupę „Retal Industries” įsigijo viena stambiausių Ukrainos verslo grupių, plėtojančių savo veiklą daugelyje verslo sektorių, tarp jų – ir pakuotės gamybos srityje.

Ukrainos verslo įmonių grupė plėtoja finansinių paslaugų, naftos gavybos ir perdirbimo, naftos produktų pardavimo verslą, tarp valdomų įmonių yra „Privat” bankas, „Ukrnafta”, „Neftechimik Prikarpatja” ir kitos. Šiuo metu grupė svarsto planus toliau vykdyti naftos chemijos pramonės verslo integraciją.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu