Rockwool

Naujuosius Klaipėda pasitiko švaresnė

Naujųjų metų išvakarėse miesto valdžios surengta pirtis „Specialaus autotransporto” vadovui savo tikslą pasiekė.

Nors daugelis „Vakarų ekspreso” skaitytojų, rašydami atsiliepimus į gruodžio 31-ąją išspausdintą straipsnį „Šiukšlių vežėjams – ultimatumas”, švelniai tariant, abejojo tokių pagąsdinimų veiksmingumu, bet, pasirodo, laiku ištartas griežtas žodis gali duoti vaisių. Per Kalėdas šiukšlėse skendęs miestas Naujuosius sutiko kur kas švaresnis.

Savivaldybės administracijos Aplinkos kokybės bei Viešosios tvarkos skyrių vedėjai Daiva Berankienė ir Marius Poimanskis teigė bent jau iki vakar pietų skundų dėl prasto bendrovės „Specialus autotransportas” darbo nesulaukę.

Pasak D. Berankienės, rytą apvažiavus miestą vaizdas buvęs visai neblogas.

„Matėm vieną kitą vietą, kur tvarka nebuvo ideali, tačiau tikiuosi, kad iki vakaro visi konteineriai bus ištuštinti”, – sakė valdininkė.

D. Berankienės teigimu, jos vadovaujamo skyriaus darbuotojai padėtį mieste stebėjo per visas šventines dienas.

„Tai, ką pamatėme, leidžia teigti, kad „Specialus autotransportas” išvadas tikrai padarė ir stengėsi dirbti juo geriau. Buvo pastatyta papildomų konteinerių, šiukšlės vežtos kiekvieną dieną, o iš kai kurių vietų, kuriose jų susikaupė itin daug, – net po du kartus”, – pasakojo Aplinkos kokybės skyriaus vedėja.

Viešosios tvarkos skyriaus vedėją M. Poimanskį pagavome kaip tik besivažinėjantį po miestą.

„Šiandien vargu ar galėsime įvertinti tikrąją padėtį, nes kaip tik šiandien vyksta pagrindinis vežimas. Optimistiškai nuteikia tai, kad nusiskundimų dėl tvarkos mūsų skyrius bent jau kol kas negavo nė vieno, – sakė M. Poimanskis.

– Šiaip vaizdas visai neblogas. Iškart matyti, kad žmonės stengėsi, kai kur atliekos vežtos po dukart per dieną. Radom keletą vietų, kur konteineriai nebuvo ištuštinti, tačiau šįsyk bendrovės vadovai apie tai, kaip ir buvo pamokyti, iškart informavo Aplinkos kokybės skyrių. Taigi barti kaip ir nėra už ką.”

UAB „Specialus autotransportas” generalinis direktorius Olegas Anapolskis, pakalbintas apie darbą švenčių dienomis, buvo atviras: „Sekėsi sunkiai. Visi dirbom išsijuosę, todėl drįstu teigti, kad miestas po švenčių atrodo tikrai neblogai.”

Pasak O. Anapolskio, tai, kad šįsyk jiems pavyko susidoroti su savo pareigomis, liudijąs faktas, jog priekaištų nei iš Savivaldybės, nei iš gyventojų nesulaukta.

„Kalėdinė sumaištis atskleidė mūsų darbo spragas. Mums jau pavyko susitvarkyti su žiemos darbais, gatvių valymu, manau, kad ilgainiui sustyguosime ir šią sritį. Galiu visus patikinti, kad tokia padėtis, kokia buvo mieste per Kalėdas ir po jų, tikrai nebepasikartos”, – teigė įmonės vadovas.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt