Ekoklima

Merą vijo iš komiteto

Rimantas Taraškevičius

Konservatoriai neleidžia merui Rimantui Taraškevičiui atsipalaiduoti. Vakar jam pasiūlė pasitraukti iš savivaldybės Teritorijų planavimo komiteto.

„Man niekas negali uždrausti dalyvauti bet kurio komiteto posėdyje net ir nebūnant jo nariu. Teritorijų planavimas yra labai svarbus miesto plėtrai, todėl šiais klausimais man privalu domėtis. Gavau konservatorių frakcijos pareiškimą, kuriuo prašoma pasitraukti iš šio komiteto. Tarsiuosi su kolegomis, kaip man pasielgti”, – „Klaipėdai” sakė meras.

Konservatoriai mano, kad uostamiesčio vadovas, priimdamas sprendimus, gali proteguoti statybines įmones, kuriose pats turi akcijų.

Dėl šios statybų bendrovės jau buvo kilęs skandalas. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pripažino, kad meras pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje nuostatas ne tik pirmininkaudamas miesto tarybos posėdžiams, bet ir dalyvaudamas Teritorijų planavimo komiteto posėdžiuose, kai buvo svarstomas detalusis planas objekto, kuriame pagal rangos sutartį dirba bendrovė „Klaipėdos monolitas”. Pastarosios bendrovės beveik 74 proc. akcinio kapitalo priklauso R.Taraškevičiui.

Pasak konservatorių, „Klaipėdos monolitas” aktyviai dalyvauja statybos darbų konkursuose, vykstančiuose mieste. Esą verslininkams gali kilti pagrįstos baimės, kad, neužsisakius pastarosios bendrovės teikiamų paslaugų, savivaldybėje gali strigti jų rengiami plėtros projektai.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu