Search
Close this search box.
Vivacolor

Melnragėje – milijonai nuotekų tinklams

Melnragės gyvenvietėje jau tiesiami lietaus ir ūkio nuotekų tinklai bei klojamos naujos gatvių dangos. Šio bendro Klaipėdos savivaldybės ir bendrovės „Klaipėdos vanduo” projekto vertė – apie 14 milijonų litų.

Įgyvendinus projektą, dalis iki šiol negrįstų Melnragės gatvių ir šaligatvių į pietus nuo Audros g. bus išklotos trinkelėmis. Taip pat gyvenvietėje planuojama sumontuoti naują apšvietimą.

Norima rekonstruoti, o kai kur išvis naujai nutiesti vandentiekio bei buitinių nuotekų tinklus.

Bendrovės „Klaipėdos vanduo” Tinklų departamento direktorė Dalia Venckūnienė pasakojo, kad dėl prastų lietaus nuotekų tinklų kai kurias gatves, pavyzdžiui, Kopų, nuolat semdavo lietaus vanduo.

Be to, yra gyventojų, iki kurių namų nenutiesti buitinių nuotekų tinklai. Todėl jiems iki dabar teko tenkintis autonominėmis nuotekų duobėmis. Melnragės nuotekų tinklų bei kelio rekonstrukcijos darbų rangovas yra bendrovė „Klaipėdos keliai”. Darbus, kurie bus atliekami keliais etapais, planuojama užbaigti 2009 metais.

Žadama darbus pasistengti vykdyti taip, kad jie netrukdytų nei melnragiškiams, nei vasarą čia suvažiuojantiems poilsiautojams.

Melnragė – ne vienintelė prie Klaipėdos prijungta gyvenvietė, kurios infrastruktūra artimiausiu metu žada pasirūpinti savivaldybė.

Šiuo metu vykdomas stambus projektas Rimkų gyvenvietėje. Čia tiesiamos naujos gatvių dangos, šaligatviai, montuojamas apšvietimas.

Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėja Violeta Staskonienė teigė, kad jau parengtas Labrenciškės gyvenvietės rekonstrukcijos projektas.

Planuojama nedelsti spręsti ir inžinerinių tinklų problemas Tauralaukyje.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt