Ekoklima

Laurų gyvenvietę juosusią tvorą nusigriovė patys

Laurų gyvenvietę juosusią tvorą nusigriovė patys

Kovoje su nelegaliomis statybomis pasirodė pirmieji rezultatai. Praėjusią savaitę inicijuotų nelegaliai Kuršių Nerijoje stovėjusių vagonėlių nutempimo pavyzdys, atrodo, įkvėpė imtis priemonių ir vadinamosios „VP dešimtuko” gyvenvietės šeimininkus.

Kaip Aplinkos ministerijai pranešė Generalinė miškų urėdija, didelį rezonansą visuomenėje bei žiniasklaidos priemonėse kėlusi Nemenčinės miškų urėdijoje, Laurų gyvenvietėje neteisėtai pastatyta tvora ir sargų namelis per praėjusį savaitgalį buvo nugriauti. Spėjama, kad išardymo darbus atliko patys šeimininkai.

„Galima tik pasidžiaugti, kad  šeimininkai suprato klydę ir patys ištaisė savo klaidas”, – sakė aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas.

Jo teigimu, šiuo pavyzdžiu turėtų pasekti ir kiti gyventojai ar įmonės, kurie neleistinoje vietoje pastatė tvoras ar kitus statinius, pastatus, kurių statybos buvo vykdomos be reikiamų dokumentų ar kitaip pažeidžiant  galiojančias tvarkas ir reglamentus.

Ministras spėja, kad tvoros Laurų gyvenvietėje griovimo procedūrą galėjo paspartinti praėjusį penktadienį kovoje su nelegaliomis statybomis žengtas drąsus žingsnis. „Tikriausiai įvertinta ir ta aplinkybė, kad patiems nusigriauti tvorą ar išgabenti vagonėlį – daug pigiau, nei atlyginti valstybei jos turėtas išlaidas, vykdant šiuos veiksmus”, – sakė G.Kazlauskas.

Vasario 6 dieną, vykdant aplinkos ministro pavedimą, buvo nutempti du nelegaliai Kuršių Nerijoje stovėję vagonėliai, vienas kurių – verslininko Rolando Zujevo. Taip buvo padėtas taškas ne vienerius metus trukusioje savavališkai pastatytų vagonėlių istorijoje Kuršių Nerijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu