Anza

Kvartalą liepta sulyginti su žeme

Kvartalą liepta sulyginti su žeme

Šalia Klaipėdos gyvenamuosius namus statantys verslininkai nesiteikė pasirūpinti nei statybų leidimais, nei projektais. Pradėti darbus jiems pakako įžūlumo.

Šių statybų istorijoje figūruoja UAB „Kopų lūgnė”, kurią šiemet mažiausiai du kartus tikrino Valstybinės darbo inspekcijospareigūnai dėl galimai nelegalių įmonės darbuotojų.

Šįkart konstatuota, kad bendrovė neteisėtai statė namus. Jeigu jos direktorius Karolis Petrošius – skandalingai pagarsėjusio verslininko Juozo Petrošiaus sūnus – vykdys paskirtas sankcijas, vietoj pastatytų 8 namų po pusmečio bus lygi vieta.

„Buvo gautas žodinis pranešimas apie galimai neteisėtas statybas. Nuvykome į vietą, paprašėme atitinkamų dokumentų ir įsitikinome, kad namai statomi neteisėtai”, – sakė Klaipėdos apskrities Statybos valstybinės priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Stankevičienė, kuri nustatė minėtą pažeidimą.

Pasak jos, aštuoni vieno aukšto su mansarda gyvenamieji namai Lelių kaime buvo statomi neturint nei projektų, nei statybos leidimų. Namų statybos dar neužbaigtos – pusei iš jų uždengti stogai, kitiems – iškeltos gegnės, bet dangos dar nesuspėta uždėti. Šie gyvenamieji namai buvo statomi aštuoniuose sklypuose, kurių plotas nuo 12 iki 13 arų.

Statybas vykdžiusios UAB „Kopų lūgnė” direktoriui skirta maksimali – 5000 litų – bauda, taip pat įteiktas reikalavimas sustabdyti statybas ir per pusmetį nugriauti nelegalius statinius.

Kol tai nebus padaryta, UAB „Kopų lūgnė” negali būti išduotas statybų sąlygų sąvadas ir leidimas statyti. Apie tai informuota Klaipėdos rajono savivaldybė.

Jeigu viršininko administracijos reikalavimai nebus vykdomi, namai bus nugriauti pagalbon pasitelkus teismą.

Su „Kopų lūgnės” vadovu K. Petrošiumi vakar susisiekti nepavyko, tad ką jis ruošiasi daryti, lieka neaišku. Jo tėvas ir bendrovės akcininkas J. Petrošius apie paskirtas sankcijas žiniasklaidos atstovams teigė nieko nežinantis.

Šis verslininkas pagarsėjo 2006-ųjų kovą, kai buvo sulaikytas įtarus viešo Savivaldybės aukciono dalyvius ir įkalbėjus juos nesivaržyti dėl miesto centre esančio sklypo. Aukcione, be J. Petrošiaus, tuomet dalyvavo dar trys verslininkai, o du iš jų sklypo kainas kėlė nežymiai. Įtarta, kad už tai „Kopų lūgnės” atstovas jiems vėliau sumokėjo po 50 tūkst. litų.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu