Vivacolor

Kauno sporto arenos statybos fonde – apie 6 tūkst. Lt

Kauniečiai labai prastai „balsuoja pinigais” už miesto savivaldybės prioritetiniu ir pačiu svarbiausiu Kauno plėtros projektu vadinamą sporto ir pramogų arenos statybą Nemuno saloje. Į specialiai jai paremti įsteigto fondo sąskaitą per keletą mėnesių gyventojai įnešė tik 5700 litų.

Todėl Kauno miesto mero pavaduotojui Steponui Vaičikauskui pasiūlyta atsisakyti fondo vadovo pareigų. Naująja šio specialaus fondo pirmininke tapo jauna miesto tarybos narė, mero partijos kolegė – konservatorė Gintarė Skaistė.

Ji neslepia tikinti, kad, geriau panaudojus internetą, kitas informacijos sklaidos priemones, paramos teikimas suaktyvės. Beje, savivaldybės sekretoriato pranešimai ir dabar žurnalistus ar organizacijas pasiekia su informaciniu priedu apie „tikriems Kauno patriotams”, kurie įsitikinę, kad „Kaunas turi išlikti sporto sostinė”, skirtą fondą, nurodant galimiems aukotojams jo sąskaitos numerį.

Dar naujoji fondo vadovė viliasi, kad savivaldybės tarnautojai ir politikai, žinoma, perves fondui po 2 proc. pernai jų sumokėtų mokesčių. Be to, matydamos, kad Nemuno saloje „jau vyksta darbai”, paramos šiai statybai mielai suteiks ir įmonės, organizacijos. Puikų kauniečių sumanymą parems ir aukotojai iš užsienio.

Fondo steigėjai norėtų, kad arenos statybai geranoriškai suaukota suma „paaugtų bent iki milijono litų”. Iš viso šiai statybai reikia daugiau nei 200 mln. litų.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt