Anza

Kaip pasiruošti statybų rinkos pokyčiams? Internetinis seminaras „Vėdinami fasadai 2022“

Kaip pasiruošti statybų rinkos pokyčiams? Internetinis seminaras „Vėdinami fasadai 2022“

Nenutolstame nuo savo tradicijų ir kaip ir kasmet organizuojame statybų profesionalams skirtą seminarą. Tik šįkart – internetu. Aptarsime daugeliui statybos sektoriaus profesionalų aktualią temą – vėdinamų fasadų sistemų sertifikavimo privalumumą nuo ateinančių, 2022 metų. Pristatysime atnaujintą ROCKWOOL bendrastatybinės izoliacijos asortimentą, kuris tinka vėdinamų fasadų konstrukcijoms ir užtikrina pastato energinio efektyvumo klasę A++. Visa tai ir dar daugiau gegužės 14 dieną, 13:00 valandą. Prisijunkite!

Naujieji ROCKWOOL gaminiai

Turime nemažai naujienų, kurias ruošiamės pristatyti seminaro metu. Nuosekliai vykdydami savo gaminių sistemizavimą ir unifikavimą atnaujinome bendrastatybinės izoliacijos asortimentą, pristatydami aukštos kokybės bei gerų parametrų gaminius. Tai leis mums ir mūsų partneriams būti konkurencingesniais rinkoje, – teigia ROCKWOOL Techninis vadovas dr. Andrius Buska.

Kaip jau visi, kurie susiję su statyba ir  projektavimu, puikiai žino, įsigalioję A++ energinio naudingumo reikalavimai reikalauja ne tik originalių sprendimų, bet ir inovatyvių medžiagų panaudojimo, ką pristatysime seminare.

Vėdinamų fasadų sistemų  pokyčiai nuo 2022 m.

Antrojoje seminaro dalyje sertifikavimo įstaigos atstovas išsamiai supažindins su pokyčiais kurie laukia vėdinamų fasadų, susijusiais su privalomų tokių sistemų sertifikavimu, paaiškins procesą bei atsakys į aktualius klausimus.

Tai didelis iššūkis visai rinkai, o pasiruošimo laikotarpis yra nedėkingas dėl esamos pandemijos bei pakankamai trumpas, todėl kuo anksčiau susipažinę su artėjančiais pokyčiais, tuo daugiau laiko turėsime jiems pasiruošti. Tai gali suteikti konkurencinio pranašumo ir  išskirtinumo ateityje, – pabrėžia VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centro” direktorius Valdemaras Gauronskis.

Maloniai kviečiame sudalyvauti internetiniame seminare ir jo metu būti aktyviems bei užduoti klausimus tiesioginės transliacijos metu. Pasistengsime atsakyti į juos visus. Registracija į seminarą yra būtina pasinaudojus nuoroda: https://www.rockwool.com/lt/renginiai/vedinami-fasadai-2022/.

Iki susitikimo gegužės 14 dieną, penktadienį, 13:00 valandą.

Edgaras Misiukas

UAB “ROCKWOOL” komunikacijos specialistas
+370 676 67243
Edgaras.misiukas@rockwool.com

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu