Ekoklima

Išrinkti gražiausiai tvarkantys aplinką panevėžiečiai

Išrinkti gražiausiai tvarkantys aplinką panevėžiečiai

Panevėžio miesto savivaldybės komisija, vadovaujama Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo Sauliaus Matulio, nustatė 2008 metų gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso nugalėtojus.

Kaip informavo Architektūros ir urbanistikos skyriaus kraštovaizdžio architektė Ingrida Kabelytė, konkurse dalyvavo 30 dalyvių – įstaigų, daugiabučių namų savininkų bendrijų, privačių namų valdų savininkų.

„Įvertinę kiekvieno objekto pagrindinių ir pagalbinių pastatų, žemės sklypų būklę, ar derinama ūkinė veikla ir estetinis vaizdas, ar yra mažosios architektūros įrenginių, kaip tvarkoma teritorija ir atliekos, konkurso nugalėtojais išrinkome Vijoklių g. 12 namo savininkus Janiną ir Petrą Valiukus, Suvalkų g. 43 namo savininkus Angelę Oną ir Antaną Jarmalas. Tarp daugiabučių namų savininkų bendrijų išsiskyrė Molainių g. 100 ir Statybininkų g. 13, įstaigų ir organizacijų – lopšeliai darželiai „Dobilas” ir „Puriena”, „Žemynos” vidurinė mokykla”, – sakė I.Kabelytė.

Komisijos sprendimu konkurso nugalėtojams bus įteiktos 400-500 Lt premijos.

Gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso nugalėtojai bus apdovanoti rugsėjo 6-ąją, per iškilmingą Savivaldybės tarybos posėdį miesto 505-ajam jubiliejui pažymėti.

REKOMENDUOJAME