q Į stadioną Verkiuose planuojama investuoti beveik 0,5 mln. litų
Franke

Į stadioną Verkiuose planuojama investuoti beveik 0,5 mln. litų

Į stadioną Verkiuose planuojama investuoti beveik 0,5 mln. litų

Sostinės taryba nusprendė stadioną, esantį Verkių g. 62 išnuomoti VšĮ Geležinio Vilko sporto mokyklai, kuri į stadiono rekonstrukciją investuos ne mažiau kaip 470 tūkst. litų, taip pat kiekvienais metais skirs mažiausiai 20 tūkst. litų stadiono priežiūrai. Šiuo metu esantis stadionas yra itin prastos būklės, jį sutvarkius bus įrengtas pilnavertė sporto aikštelė, pritaikyta regbio treniruotėms.

Stadioną numatoma renovuoti išplečiant jo dydį iki 130 m ilgio ir 70 m pločio, kad jis atitiktų standartinius regbio stadiono matmenis. Taip pat bus sutvarkyta stadiono veja, įrengtas tinkamas apšvietimas, įrengiami suoliukai žiūrovams bei komandoms, stadionas aptveriamas.

Nuomos sutartis bus pasirašoma 20 metų, visą nuomos laikotarpį investuotojas turės tinkamai prižiūrėti ir tvarkyti stadioną, skirdamas ne mažiau kaip 20 tūkst. litų kasmet. Numatyta, kad nuomininkas investuos į stadiono sutvarkymą ir rekonstruos stadioną per mažiau nei 5 metus.

Šiuo metu stadioną valdo ir juo naudojasi Vilniaus Verkių specialioji mokykla, kuri mokslo metų laikotarpiu naudosis atnaujinto stadiono infrastruktūra. Planuojama, kad stadionu galės naudotis ir mikrorajono bendruomenė, suderinusi treniruočių laiką su nuomininku.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu