Franke

Gyventojai nebeišbrenda iš purvynų

Gyventojai nebeišbrenda iš purvynų

Lietingi orai, statybos ir kelių remontai pažėrė išbandymų gyventojams, kurie dėl purvynais virtusių kelių ir gatvių pasijuto izoliuoti nuo pasaulio.

Drevernos ūkininkai „Vakarų ekspresui” pasakojo jau pavargę traukti remontuojamame kelio ruože įklimpstančius automobilius.

Ypač sudėtinga tiems dreverniškiams, kurie šiuo keliu kasdien vyksta į darbus aplinkiniuose miesteliuose.

„Taip, būna tokių atvejų – mašinos užklimpsta ir tenka traukti. Vakar važiavau, tai mano mašinai nutraukė vamzdelius”, – pasakojo dažnai į Priekulę važiuojantis dreverniškis Gedeminas Drevenininkas.

Gyventojai piktinosi, kad kelininkai, užuot skubėję kuo greičiau sutvarkyti kelią arba bent jau jį padaryti lengviau pravažiuojamą, per lietų nežinia kur dingsta.

UAB „Šilutės automobilių keliai” direktoriaus pavaduotojo Vytauto Valančiaus mūsų skambutis nenustebino – jis jau buvo sulaukęs piktų dreverniškių skundų.

„Prieš sąlygų pagerinimą iš pradžių būna pabloginimas. Negalime iškart nutiesti asfalto”, – sakė pavaduotojas.

Prieš gerą mėnesį pradėtą kelio Priekulė-Dreverna ruožo nuo 6 iki 9 kilometro remontą esą apsunkina nepalankios oro sąlygos. Rekonstrukcijos darbų pabaiga numatyta tik birželio 15 dieną.

Asfalto danga bus paklota gegužės mėnesį, o iki tol kelias bus padengtas šalčiui atspariu žvyro skaldos pagrindu, kuriuo bus patogiau važinėti.

V. Valančius patikino, kad darbininkai prižiūrimi ir išties dirba kasdien, išskyrus savaitgalius. Nutraukti darbus jie galėję nebent trupam pasislėpę nuo merkiančio lietaus. Prižiūrimas ir kelias, kuris esą grederiuojamas.

Dėl panašių problemų skundžiasi ir Klaipėdos mieto gyventojai.

Uostamiesčio Žilvyčių ir Topolių gatvių gyventojai vakar laišku kreipėsi į redakciją ir guodėsi, kad dėl pabjurusių orų, kelininkų tvarkomos vienos iš gyvenamojo kvartalo gatvių ir sunkiojo transporto išvažinėto kelio, gatvelės pilnos žvyro, o grįždami namo į savo kiemus dar priversti parsivežti ir purvo.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu