Search
Close this search box.
Anza

Girliandos kelia nerimą elektrikams

Tūkstančiais lempų, girliandų ir kitų papuošimų per šventes džiugina vilniečius ir miesto svečius. Tačiau bendrovės Vilniaus gatvių apšvietimo elektros tinklai specialistams visos šios grožybės kelia nerimą, rašo „Lietuvos ryto” priedas „Sostinė”.

Mat elektrikams tenka sukti galvas, kad dėl daugybės papildomų lempų, milžiniškų perkrovų neaptemtų ištisos gatvės, neužgestų jas apšviečiantys žibintai. Sostinės gatvių apšvietimo tinklas nepritaikytas papildomoms girliandoms, lempoms, kurių kiekvienais metais per šventes vis gausėja.

Iš viso Vilniaus gatvėse yra 36 tūkstančiai šviestuvų. Kiek šalia jų pakabinta girliandų ir lempų, niekas nežino. Mat papuošalus kabina kelios įmonės.

„Projektuotojai turėtų pagalvoti, numatyti ir šventinį elektros tinklą girliandoms. Tačiau niekam tai nerūpi. Juk papuošalus galima būtų naudoti ne tik per Kalėdas, Naujuosius metus, bet ir Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją, kitas šventes”, – kalbėjo Vilniaus gatvių apšvietimo elektros tinklų direktorius Juozas Bartkevičius.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt