Anza

Ginčai – dėl kiemų valymo

Miesto politikai įsigeidė būti arbitrais ginčuose tarp Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje ir uostamiesčio savivaldybės teisininkų dėl mokesčio už kiemų tvarkymą.

Vyriausybės atstovė Kristina Vintilaitė siūlo nustatyti maksimalų tarifą, kurį gyventojai turėtų mokėti už kiemų valymą. Savivaldybės teisininkai įsitikinę, kad užtektų patvirtinti jo skaičiavimo metodiką. Tuomet namų administratoriai patys nustatytų, kiek klaipėdiečiams kainuotų kiemų tvarkymas.

Kol kas už teritorijų valymą prie daugiabučių moka savivaldybė, tačiau šios naštos biudžetui ketinama atsikratyti nuo kovo.

Savivaldybės Butų ūkio ir energetikos skyriaus vedėjas Algis Gaižutis vakar Miesto ūkio komiteto posėdyje siūlė teikti tarybai alternatyvius projektus.

Pagal Vyriausybės atstovo versiją būtų nustatytas maksimalus 23 centų mokestis už vieną kvadratinį metrą buto ploto. Tai yra 50 kvadratinių metrų bute gyvenanti šeima už kiemo valymą per mėnesį turėtų pakloti iki 11,5 lito. Miesto ūkio komitetas nesiryžo teikti tarybai alternatyvių sprendimų.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt