Ekoklima

Geriausių architektūros ir urbanistikos projektų laukia apdovanojimai

Architektūros urbanistikos projektai

Aplinkos ministerija skatina Lietuvos architektų profesinę veiklą ir kasmet teikia apdovanojimus už geriausius urbanistikos ir architektūros kūrinius. Jau priimamos šiųmečių apdovanojimų kandidatūros – kviečiame jas teikti!

Apdovanojimai, kuriuos sudaro LR aplinkos ministro pasirašyti diplomai ir įsteigti prizai, skiriami Lietuvos architektams – kūrinių autoriams ar bendraautorių grupėms už:

  • geriausią urbanistikos kūrinį (įgyvendintą ar įgyvendinamą projektą). Neįgyvendinti ar iš dalies įgyvendinti projektai vertinami tik tuomet, kai nurodomas teritorijos planavimo organizatorius;
  • geriausią architektūros kūrinį (pastatą ar kitą statinį), įgyvendintą per paskutinius kalendorinius metus (2017 sausio 1 d. – 2017 m. sausio 31 d.).

Atkreipiame dėmesį, kad įsigaliojo nauja LR aplinkos ministerijos apdovanojimo už geriausius urbanistikos ir architektūros kūrinius skyrimo taisyklių redakcija.

Užpildytas Taisyklių 1 priede nustatytos formos paraiškas Aplinkos ministerijai galite pateikti raštu tiesiogiai, siunčiant paštu (A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius), pasirašius kvalifikuotu elektroniniu parašu arba skenuotas paraiškų kopijas atsiųsti el. paštu info@am.lt. Paraiškas prašome pateikti iki š. m. rugsėjo 21 d. Paraiškos, neatitinkančios oficialios formos, ar paraiškos dėl kūrinių, kurie neatitinka apdovanojimų skyrimo tvarkos, svarstomos nebus.

Pretendentai 2018 metų apdovanojimams bus viešai eksponuojami Aplinkos ministerijos tinklalapyje. Pretendentų vertinimas numatomas š. m. spalio mėnesį. Geriausi 2018 metų urbanistikos ir architektūros kūriniai bus apdovanoti lapkričio 21 d. Vilniaus Rotušėje XII Lietuvos urbanistinio forumo metu. Apdovanojimai yra teikiami nuo 2007 m.

Ryšių su visuomene skyrius

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu