Search
Close this search box.
Rockwool

“Gazprom” Ukrainai davė dar aštuonias valandas

Rusijos dujų kompanija „Gazprom” aštuonioms valandoms atidėjo dujų nutraukimą. Tai pirmadienį pranešė oficialus „Gazprom” atstovas Sergejus Kuprijanovas. Anksčiau „Gazprom” skelbė, kad dujų tiekimą Ukrainai nutrauks vasario 12 d. 10 valandą ryte, o dabar ketina tai padaryti 18 val.

S. Kuprijanovo teigimu, pirmadienį „Gazprom” vadovo Aleksejaus Milerio ir bendrovės „Naftogaz Ukrainy” vadovo Olego Dubinos derybos baigtos. Derybos bus pratęstos antradienį.

S. Kuprijanovas taip pat pranešė, kad Rusija sutinka su Ukraina sudaryti naują dujų tiekimo schemą, jei tik ji nebus žalinga dujų kompanijai.

„Kalbant apie naujus pasiūlymus, mūsų pozicija yra ta, kad „Gazprom” padėtis neturi blogėti. Esame pasirengę aptarti naujų pasiūlymų, jei jie neblogins ekonominės „Gazprom” padėties ir užtikrins dujų tiekimo stabilumą”, – sakė „Gazprom” atstovas.

„Naftogaz Ukrainy” ir Ukrainos valdžios atstovai taip pat nori atsisakyti „Gazprom” ir „Naftogaz Ukrainy” tarpininkės „RosUkrEnergo” bei importo kompanijos „Ukrgaz-Energo” paslaugų. Tik tokiu atveju „Naftogaz Ukrainy” pasirengusi „RosUkrEnergo” grąžinti per šiuos metus susikaupusią skolą. Bendra Ukrainos skola už rusiškas dujas sudaro 1,5 mlrd. JAV dolerių.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt