Search
Close this search box.
Franke

„Evernord“ toliau investuoja į verslo centrą Rygoje: pritraukė 4 mln. eurų

Evernord

Lapkričio pabaigoje finansų maklerio įmonė „Evernord“ su partneriais  ketvirtuoju obligacijų platinimo etapu pritraukė dar 4 mln. Eur, šios lėšos bus investuojamos į verslo komplekso „Novira Plaza Riga“ statybas Rygoje. „Evernord Real Estate Fund III“ ir Estijos vystymo bendrovės „Novira“ valdomos bendrovės „Marijas 2 SIA“ obligacijos išplatintos neviešo platinimo būdu. 

Tai ketvirtasis „Evernord“ su partneriais platinamų obligacijų emisijos etapas. Iš viso per ligšiolinius obligacijų platinimo etapus „Evernord“ jau pritraukė 19,5 mln. Eur, o planuojama bendra pasiskolinti suma – 45 mln. eurų. 

Platinant obligacijas dalyvavo instituciniai ir privatūs investuotojai iš Lietuvos ir Latvijos.  

„Šis obligacijų platinimo etapas, kaip ir ankstesni, vyko sklandžiai, investuotojams patraukliai atrodo trumpas laikotarpis (1,5 metų), po kurio obligacijos bus išpirktos, ir suteikiamos garantijos NT įkeitimu. Tuo tarpu „Novira Plaza Riga“ verslo komplekso statybų pažanga kiekvienas gali įsitikinti savo akimis. Kompleksas vystomas patraukliausioje verslui Latvijos sostinės vietoje, dėl jo perspektyvų ir nuomos paklausos nekyla abejonių“, – pažymi Vismantė Šepetienė, FMĮ „Evernord“ direktorė. 

„Marijas 2 SIA“ obligacijų metinis pajamingumas siekia 7,7%. Obligacijos yra užtikrinamos pirmos eilės hipoteka ir sąlyginio deponavimo lėšų įkeitimu, jos  užregistruotos „Nasdaq CSD SE“.

Obligacijų palūkanų kuponas bus išmokamas  kas ketvirtį. Emisija bus išperkama 2024 m. gegužės 30 d. 

Šiuo metu biurų komplekse „Novira Plaza Riga“ toliau vykdomi fasado ir kiti lauko darbai, įrenginėjamos komunikacijos, inžineriniai tinklai. 

Iš viso į pačiame Rygos centre įsikūrusio verslo komplekso statybas bus investuota 55 mln. Eur. Statybas ketinama užbaigti 2023 m. rugpjūtį, o pirmieji nuomininkai, planuojama, į „Novira Plaza“ įsikels 2023-ųjų trečiąjį ketvirtį.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt