Tikkuurila

„Eko langai“ padalinys švenčia gimtadienį

Eko langai

Martynas VAINYS

„Eko langai“ padalinys įsikūręs J. Basanavičiaus g. 6, prekybos centre MOKI-VEŽI švenčia vienerių metų gimtadienį. „Atrodo tik vakar svarstėme galimybę įkurti naują saloną, o prabėgo jau metai. Per tą laiką  daug uteniškių įsigijo kokybiškas ritinines užuolaidas ar romanetes“ – džiaugiasi UAB „Eko langai“ direktorius Kęstutis Pučinskas.

Patogi vieta ir darbo laikas

„Eko langai“ padalinį neatsitiktinai buvo pasirinkta atidaryti MOKI – VEŽI prekybos centre, kuris yra įsikūręs prie Vilniaus – Kupiškio ir Kauno – Zarasų kelių sankryžos“ – pasakojo K. Pučinskas. Užsukę į statybinių medžiagų prekybos centrą uteniškiai iškart turi galimybę išsirinkti ir duris, garažo vartus, langus. Tačiau, kaip pasakojo padalinyje šeimininkaujanti vadybininkė Renata Tarulienė, salonas labiausiai specializuojasi ir plačiausiai pristato ritininių užuolaidų, horizontalių bei vertikalių žaliuzių, romanečių asortimentą. Norint pasikeisti langus ar prie ju priderinti ritinines užuolaidas jau nebūtina klientams skubėti per pietų pertraukas ar prašyti išleidžiamiems darbdavių, salonas dirba vakarais iki 19 h. bei šeštadieniais.

Užuolaidos viena už kitą patrauklesnės

Ritininės užuolaidos, romanetės ar žaliuzės atlieka net kelias funkcijas. Pirmiausia jos apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, taip neišbluks jūsų baldai, rūbai ar parketinės grindys. Kita nemažiaus svarbi funkcija, tai apsauga nuo svetimų akių, kai norisi šviesos jas galima atidengti, o sutemus, jas uždengti. Apsauginės žaliuzės puikiai saugo nuo įsilaužimų.Užuolaidas galima pasirinkti ne tik pagal kiekvieno skonį atitinkančią spalvą, bet ir pagal joms skiriamą funkciją. Jų yra įvairių. Ritinine užuolaida „Diena – naktis“ galima reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį, nepakeliant užuoldaidos aukštyn. Dvigubos ritininės užuoldaidos su nauja viršutine kasete bei dviem valdymo mechanizmais leidžia pagal poreikį patalpą užtamsinti, dekoruoti arba ir vieną bei kitą kartu“, – apie kiekvieną demonstruojamą gaminį turėjo ką pasakyti vadybininkė R Tarulienė. Įdomu, kad yra roletai su foto audiniu, ant kurio cheminiu būdu galima perkelti bet kokį atvaizdą, nuotrauką, atspalvį. „Dabar, seneliams geriausia dovana – tai toli išvykusių anūkų nuotraukos ant užuoldaidų“ – pasakojo salono vadybininkė. Pasirinkimui pateikiamos ir kitos naujovės. Išskirtinai akcentuoti pirmiesiems namo aukštams, vonios kambariui rekomenduojamos ritininės užuolaidos, kurių kasetės yra apačioje. Lyg iš gausybės rago pylėsi ir kitos užuolaidų įmantrybės. Rėmų pasirinkimas taip pat didelis, dabar jie gaminami ne tik baltos spalvos, juos klientai gali  priderinti prie jau sudėtų medinių įvairių spalvų langų. Naujovė „Eko languose“ širmos vitrininiams langams. Jas galima statyti vitrininiuose net iki 3 metrų aukščio languose, arba panaudoti viduje atskiriant biuro ar kambario erdves. „Širmas labai patogu bei praktiška naudoti jai norima virtuvę atskirti nuo svetainės, arba mažuose butuose atskirti miegamąjį“ – naujos prekės privalumus dėstė  R Tarulienė. Jai ant lango nenorite matyti mechanizmų, ar jie trukdo darinėti langą, balkono duris, „Eko langai“ taip pat siūlo išeitį – pliusuotas žaliuses su didele spalvine gama, iš kurios išsirink kiekvienas klientas. Šias žaliuzes galima naudoti ne tik ant standartinių langų, taičiau ir ant apvalių bei trikampių.

„Eko languose“ galima užsisakyti ir langus, duris, garažo vartus. „Eko langai“ padalinys gimtadienio proga žada nutebinti kiekvieną užsukusį uteniškį. Taigi jai norite šiltesnių, saugesnių, gražesnių ir jaukesnių namų – Utenoje skubėkite į UAB „Eko langai“ saloną įsikūrusį MOKI – VEŽI J. Basanavičiaus g. 6, arba į pagrindinę būstinę Aušros g. 50,  tel.: (8 389) 50 788, 8 685 65 344, 8 656 12 026.

„Eko langai“ įsikūrę PC MOKI – VEŽI J. Basanavičiaus g. 6.

Kiekviena ritininė užuolaida turi savo paskirtį ir išskirtines savybes. Klientams jas išsamiai išaiškina ir išsirinkti padeda filialo šeimininkė, vadybininkė Renata Tarutienė.

„Žiemą galima gyventi šilčiau su naujais langais“ –

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu