q Dėl „Vilniaus energijos“ ir „Litesko“ kreipėsi į prokurorus
Franke

Dėl „Vilniaus energijos“ ir „Litesko“ kreipėsi į prokurorus

Dėl „Vilniaus energijos“ ir „Litesko“ kreipėsi į prokurorus

Viešųjų pirkimų tarnyba dėl bendrovių „Vilniaus energija“ ir „Litesko“ vykdytų viešųjų pirkimų kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.

Tarnyba prašo įvertinti, ar šių organizacijų atsakingų asmenų veiksmuose nėra korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių, teigia VPT pranešime.

Įvertinusi šių bendrovių vykdytų elektroninių karšto vandens skaitiklių įrengimo/pakeitimo daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose ir apskaitos duomenų surinkimo iš skaitiklių pirkimus VPT   konstatavo, kad perkančioji organizacija nustatė nepagrįstus, perteklinius ir dirbtinai konkurenciją ribojančius minimalius kvalifikacijos reikalavimus, dėl kurių skelbiamose derybose pasiūlymą pateikė tik vienintelis teikėjas – bendrovė „Axis Industries“.

Taip pat nustatyta, kad techninėse specifikacijose nurodyti skaitiklių techniniai reikalavimai buvo pritaikyti konkretaus gamintojo gaminamiems skaitikliams, kuriuos gamina bendrovė „Axis Industries“.

Savo išvadose tarnyba konstatavo, kad bendrovės „Vilniaus energija“ padaryti Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimai, vykdant pirkimų procedūras, turėjo įtakos pirkimų rezultatams.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu