Tikkuurila

Dėl naujų vaikų žaidimo aikštelių įrengimo

Dėl naujų vaikų žaidimo aikštelių įrengimo

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija įgyvendina Strateginio veiklos plano priemonę „Vaikų žaidimo aikštelių įrengimas ir atnaujinimas”, jos paskirtis – įrengti naujas vaikų žaidimo aikšteles viešosiose miesto erdvėse, numatant šių aikštelių priežiūrą. Taip pat numatyta netinkamų naudoti įrenginių pašalinimo paslauga (pagal gautus prašymus) bei esamų sporto aikštelių daugiabučių namų kvartaluose atnaujinimas.

Naujos vaikų žaidimo aikštelių vietos parenkamos, atsižvelgiant į gautus seniūnaičių ir (ar) daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdytojų prašymus, taip pat į  šiuos kriterijus: esamoje žaliojoje zonoje, kurioje prašoma įrengti ar atnaujinti vaikų žaidimo aikštelę, turi būti 150-200 kv. m. laisvas plotas, kuris turi būti ne arčiau kaip 10 m nuo buitinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių aikštelių, gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių, elektros tinklo įrenginių ir ne arčiau kaip 15 m atstumu nuo automobilių saugyklų ištraukiamosios vėdinimo sistemos angų.

Taip pat atsižvelgiama į inžinerinių tinklų išdėstymą bei miesto teritorijos detaliuosius planus; taip pat įvertinama, ar daugiabučių namų kvartale (viešosiose erdvėse) neseniai nebuvo įrengtos vaikų žaidimo aikštelės.

Norint įrengti vaikų žaidimų aikštelę, pirmiausia Savivaldybei reikia pateikti bendrojo naudojimo objektų valdytojo ar daugiabučio namo, butų ir kitų patalpų savininkų balsų daugumos sprendimu pagal pavedimo sutartį ar įgaliojimą veikiančio asmens, ar seniūnaičio, ar bendruomeninių organizacijų prašymą (prašymus galima pristatyti į Liepų g. 11, 116 kab.  arba atsiųsti el. paštu info@klaipeda.lt). Prašymai teikiami kasmet iki gruodžio 31 d. Daugiau informacijos dėl vaikų žaidimo aikštelės įrengimo mob. tel. 8 696 92 139, el. p. dzeneta.budvytyte@klaipeda.lt Savivaldybė prašymus išnagrinės ir, jei siūloma vieta naujai vaikų žaidimo aikštelei įrengti atitiks aukščiau išvardintus kriterijus, tuomet pasiūlyta vieta bus įtraukta į kitų metų sąrašą svarstymui naujai vaikų žaidimo aikštelei įrengti.

Papildomai informuojame, kad už daugiabučiui namui priskirtos teritorijos priežiūrą ir joje esančią infrastruktūrą yra atsakingi tos teritorijos namų gyventojai. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkai gali prižiūrėti ir tvarkyti jiems priklausančią teritoriją savo jėgomis arba sudaryti atitinkamą sutartį su šiuos darbus atliekančia organizacija.

Savivaldybė vykdo tų vaikų žaidimo aikštelių priežiūrą, kurios yra įrengtos nuo 2018 m. (su išlieta danga), ir pagal poreikį remontuoja tuos vaikų žaidimo aikštelių įrenginius, kurie buvo įrengti 2013-2015 m. iš bendruomenėms skirtų lėšų.

Nuotraukoje: 2020 m. pietinėje miesto dalyje, daugiabučio gyvenamojo namo Kalnupės g. 13 kieme įrengta moderni vaikų žaidimo aikštelė.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu