Anza

Daugiabučių gyventojai telkiasi kovai su sąvartynais virtusių butų savininkais

Daugiabučių gyventojai telkiasi kovai su sąvartynais virtusių butų savininkais

Tilžės gatvės bendrabutyje antisanitarinėmis sąlygomis metus gyvenę žmonės už surinktus 400 litų išvežė vieno kambario turtą – pilną sunkvežimį šiukšlių. Buto šeimininką kol kas slaugo medikai.

Tilžės 52-ajame name dar trenkia chemikalais- visai neseniai visas bendrabutis išpurkštas nuo tarakonų, įvairiausių gyvių. Iš vieno buto išvežtas sunkvežimis šiukšlių, sutrūnijusių baldų, rūbų, konteinerių turto.

Kaimynai sako, kad 18-ka metų čia gyvenantis vyras prieš metus pradėjo tempti šiukšles į kambarį. Nebesimatė nei baldų, kambaryje įsiveisę tarakonai, utėlės pasklido po bendrabutį.

Kai surasti savininko artimieji nepajudino nė piršto, kaimynai nusprendė patys už savo pinigus išvalyti ir dezinfekuoti butą.

60-metis kaimynas šiuo metu paguldytas į Slaugos ligoninę. Nors šeimos gydytojas tikino, kad žmogus visiškai sveikas, savivaldybės specialistai ir kaimynai pastebėjo kad žmogus praranda atmintį, nesugeba atskirti pinigų.

Tilžės 52-ojo namo gyventojai sako, kad socialiniai darbuotojai buto – šiukšlyno savininkui tik palikdavo maisto prie durų. Kaimynai išvalytame bute statys baldus, suneš patalynę ir sako patys pasirūpinsią, kad istorija nesikartotų.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu