Franke

Dailės ir Laiptų galerijose dvigubai didėja patalpų nuomos kainos

Dailės ir Laiptų galerijose dvigubai didėja patalpų nuomos kainos

Politikai neleido Šiaulių dailės galerijai didinti įkainių, kuomet patalpos nuomojamos kultūros renginiams. Politikai neleido branginti ir ekspozicijų lankymo bilietų.

Šiauliuose veikia dvi iš miesto savivaldybės biudžeto išlaikomos galerijos: „Laiptų” ir Dailės. Tiesa, pinigų jos gauna tik atlyginimams ir komunalinėms reikmėms, o visą kitą – baldus, įrangą -perka už specialias lėšas, kurias pačioms ir tenka užsidirbti, parduodant bilietus, nuomojant patalpas, inventorių.

Tad abi galerijos pateikė miesto tarybai naujus mokamų paslaugų įkainius. Beveik dvigubai jos paprašė pakelti patalpų nuomos įkainius ir bilietų kainas. Išsinuomoti salę valandai kainuos nuo šimto iki trijų šimtų litų, priklausomai nuo salės dydžio ir nuo to, kam – kultūros ar verslo reikmėms – ji bus naudojama.

Dailės galerijos apetitą Švietimo, kultūros ir sporto komitetas kiek apmalšino, neleidęs branginti bilietų ir kelti nuomos, jei renginys – kultūros.

Beje, abi galerijos taiko skirtingas nuolaidas, nes pasirodo, viena veikia – pagal kultūros centrų, kita – pagal galerijų įstatymą. Politikai svarsto, ar nevertėtų suvienodinti nemokamo lankomumo sąlygų ar net leisti lankyti ekspozicijas nemokamai. Tai, anot politikų, paskatintų daugiau miestiečių užsukti į galerijas, o nuostolis nebūtų labai didelis – per metus už bilietus surenka 4 tūkstančius litų abi galerijos kartu sudėjus.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu