Anza

Cersaie 2012 naujienos

Cersaie 2012 naujienos

2012 – ieji buvo labai sėkmingi italų kompanijai GALASSIA, įsitvirtinusiai tarp lyderių sanitarinės keramikos ir vonios įrangos sektoriuje. Šį rudenį Bolonijoje vykusioje parodoje GALASSIA pristatė naujausią savo kūrinį – kolekciją Ergo. Tai baltos spalvos, „grynų“ formų keramika ir Iroko medienos aksesuarai  akcentuojantys žmogaus priartėjimą prie gamtos kasdieniniuose ritualuose.

Dar viena GALASSIA naujiena – Ethos kolekcija, kuri žavi klasikinėmis, visada madingomis formomis. Kolekcijoje yra platus praustuvų ir klozetų pasirinkimas, todėl juos nesunkiai pritaikysite pageidaujamoje erdvėje. Visa Ethos kolekcija gali būti ne tik įprastinės baltos, bet ir juodos spalvos.

SIMAS ekspozicijos parodose visada pasižymi nepriekaištingu, iki smulkmenų apgalvotu dizainu. Kompanija siekia kuo patraukliau pristatyti savo produktus ne tik estetiniu, funkciniu, bet ir emociniu atžvilgiu.  Šiais metais kompanija pristatė kaip niekada daug naujų kolekcijų. Puikus sprendimas modernios klasikos megėjams – Evolution, ieškantiems naujų, madingų sprendimų – dekorais papildytos baltos ir juodos keramikos kolekcija Impronte. Akis traukė juodos matinės keramikos, tarsi juodo aksomo, klozetai (kolekcija Degrade).

Naujasis Jungle elektrinis šildytuvas puikiai papildys išties įspūdingą gamintojo CORDIVARI DESIGN šildytuvų kolekciją. Šis unikalaus, egzotiško dizaino šildytuvas pripildys jūsų namus šiluma ir jaukumu.

Dar viena CORDIVARI DESIGN naujiena, Bridge serijos multifunkcinis šildytuvas, kuris be pagrindinės šildymo funkcijos, puikiai atlieka ir vonios kambario baldo funkciją. Tai padaryti leidžia įmontuotos aukštos kokybės rankenos ir medinės lentynos. Puikus pasirinkimas vertinantiems ekologišką dizainą.

Naujoji italų maišytuvų gamintojo FANTINI serija Venezia – tai aukščiausia kokybė ir elegancija. Blizgūs, aukso ir sidabro spalvų maišytuvai, papildyti detalėmis, tokiomis kaip rankomis pūstas stiklas, suteiks prabangos jūsų vonios kambario interjerui.

Nepaprastai nuotaikinga ir kaip niekada ryški  FANTINI maišytuvų kolekcija I Ballochi.

Visas naujienas jau galima užsisakyti vonios įrangos salone „Aquahome“.

www.nicentras.lt

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu