Tikkuurila

Bendruomenė pralaimėjo jėgainių statytojams

Bendruomenė pralaimėjo jėgainių statytojams

Šilutės r. apylinkės teismas vakar atmetė Vilkyčių bendruomenės centro „Viltis“ prašymą stabdyti kaimynystėje vykdomas vėjo jėgainių parko statybas.

Nutartyje teigiama, kad laikinųjų apsaugos priemonių taikymas atmestas dėl statytojų – UAB „Naujoji energija“ – galimų nuostolių sustabdžius statybas. Žalos bendruomenė esą nesugebėtų atlyginti. Šis motyvas grindžiamas bendra projekto verte.

Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama.

Dėl jėgainių parko statybų Čiūtelių, Lankupių ir Grumblių kaimuose bendruomenė ir „Naujoji energija“ susikibo nustačius, jog darbai vykdomi pagal 2008-ųjų spalį neteisėtai išduotą leidimą. Tačiau vėliau bendrovė teismui pranešė, jog statybos vyksta pagal kitą dokumentą, išduotą 2009-aisiais.

Šilutės rajono savivaldybės atstovai negalėjo atsakyti, ar toks dokumentas buvo išduotas, nes ši funkcija viršijo jų kompetencijos ribas.

Įmonių grupės „4energia“, kuriai priklauso „Naujoji energija“, atstovai teigia, kad kai jie 2010 metais įsigijo bendrovę, visi dokumentai buvo tvarkingi.

„Tai nėra kitas leidimas, o tik pakoreguotas senasis, nors korekcijos negalimos. Tiesą sakant, kitokios nutarties ir nesitikėjome, pasitarsime su teisininkais ir nuspręsime, ar nutartį skųsti“, – vakar sakė bendruomenės vadovas Darius Vilius.

Valdas Pryšmantas
„Vakarų ekspresas“

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu