Search
Close this search box.
Vivacolor

Bankininkai teigia, kad būstas pigs, statytojai sako – nepigs

Nekilnojamojo turto ir bankų specialistų prognozės būstų rinkai šviesių perspektyvų nežada. Nors laukiama būstų kainų kritimo, užsimenama, jog pardavimai neaugs dėl griežtėjančių bankų paskolų sąlygų. Būstų kainų kritimas neišvengiamas, rašo „Verslo žinios”.

Anot kai kurių bankininkų ir rinkos analitikų, būstai per artimiausius metus ar pusmetį pigs 10-20 proc. Nors dėl galimai mažesnių kainų būstai netaps lengviau įperkamu, nes bankai taria savo žodį apie griežtesnes skolinimo sąlygas. Publikacija „Nekilnojamojo turto burbulas jau kiauras”.

Gyvenamųjų būstų kainų nežadančios mažinti bendrovės savo ruožtu ketina daugiau investicijų nukreipti į komercinį nekilnojamąjį turtą. Mažesnės statybos bendrovės taip pat dairosi alternatyvų gyvenamajai statybai, pavyzdžiui, užsiims būstų renovacija


„Investicijas į nekilnojamąjį turtą šiais metais mes apskritai mažiname. Neatsisakome projektų, tačiau labiau koncentruosimės į komercinio turto statybą. Be abejo, šiandien komercinio turto perspektyvos – geresnės”, – planais dalijasi Arvydas Avulis, NT projektų AB „Hanner” valdybos pirmininkas.

Vytautas Lapienis, UAB „Sklypas” valdybos pirmininkas, taip pat tvirtina, kad jo įmonė mažins investicijas į gyvenamuosius būstus, o didins į komercinį turtą ir kitas šakas.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt