Search
Close this search box.
Vivacolor

“Baltijos baldų” darbuotojai dovanojo gyvybės energijos

Vakar Nacionalinio kraujo centro (NKC) Klaipėdos filiale apsilankę UAB „Baltijos baldai” darbuotojai surengė donorystės akciją.

„Artėjant šv. Velykoms, nusprendėme padovanoti kraujo žmonėms, kuriems jo reikia, juolab kad mūsų parduotuvė įsikūrusi visai šalia centro, – pasakojo bendrovės gamybos direktorius Artūras Vismanas. – Labai tikimės, kad mūsų iniciatyva bus vertinga ir duotas kraujas pravers sergantiesiems.”

Drauge su juo donorais tapo dar šeši įmonės gamybininkai ir administracijos darbuotojai. Daugumai akcijoje dalyvavusių žmonių tai buvo pirmasis kartas, kai teko tapti neatlygintinu kraujo donoru.

„Niekada nežinosi, kas gyvenime gali nutikti ir kada tau pačiam prireiks kito pagalbos. Įsivaizdavęs tokią situaciją, supranti, kiek vertingas yra žmogaus sugebėjimas užjausti kitą ir nesavanaudiškai padėti. Jeigu esi sveikas ir laimingas, gali ir turi ištiesti pagalbos ranką kitiems, – sakė A. Vismanas.

– Džiaugiuosi mūsų bendrovės kolektyvu – tai jauni, entuziastingi žmonės, kurių nuoširdžią pagalbą visada pastebi ir įvertina mūsų klientai. Itin malonu, kad žmogiškumą, nuoširdumą ir pasiruošimą pagelbėti mano bendradarbiai pademonstravo ir dalyvaudami šioje akcijoje.”

NKC Klaipėdos filialo donorų organizatorė Rimanta Vanagienė sakė, kad kuo toliau, tuo daugiau žmonių suvokia būtinybę skirti dalelę savo gyvybingumo kitam.

„Labai džiaugiamės, kad į mūsų kvietimus atsiliepia studentai, darbutojų kolektyvai. Kai kurie donorai ateina ir šeimomis. Visiems jums esame be galo dėkingi.

Kraujo nuolatos trūksta, tačiau esama labai paprasto dėsningumo – jeigu kiekvienas sveikas žmogus bent kartą per metus apsilankytų pas mus ir duotų jo, problemos nebeliktų”, – sakė R. Vanagienė.

Kraujo reguliariai duoda ir patys centro darbuotojai. Labai dažnai susiklosto, kad žmogus, kartą davęs kraujo, kuris buvo reikalingas jo artimajam, vėliau ateina ir nesant tokios būtinybės – tiesiog vedinas noro padėti sergantiesiems.

Donorų organizatorė primena visiems abejojantiems, kad duodant kraujo naudojami sterilūs įrankiai, tad jokio pavojaus donorui negresia. O štai neįprastas dalijimosi savo gyvybingumu su tuo, kuriam jo dabar trūksta, jausmas, – prisipažįsta bent kartą davusieji kraujo, – yra su jokiu kitu nepalyginamas.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt