Anza

Avarija Plungėje: be šildymo liko keli daugiabučiai

Avarija Plungėje: be šildymo liko keli daugiabučiai

Plungėje dėl avarijos šilumos tiekimo trasoje dingo šildymas dviem daugiabučiams, keliems kitiems namams, taip pat ir vaikų darželiui.

Dėl ko trūko šilumos trasa dar aiškinamasi, neatmetama, jog tam įtakos turėjo šalčiai.

„Plungės mieste šąla daugiabučių kvartalas ir vaikų darželis, šįryt įvyko gedimas šilumos trasoje, ir maždaug nuo 8 valandos, nebetiekiamas šildymas vaikų darželiui ir daugiabučių namų kvartalui“, – į DELFI kreipėsi skaitytoja.

„Valandą dvi nebuvo šildymo, du penkiaukščiai namai Jucių g. 32 ir 34, kitur jis buvo sumažintas. Tuose dviejuose namuose šildymo dar nėra, bet po pietų bus, o kitur viskas gerai“, – sako Plungės šilumos tinklų generalinis direktorius Petras Piekus.

Pasak jo, šildymą užtruko atnaujinti dėl to, jog specialistai negalėjo patekti į šilumos mazgą, tačiau dabar viskas yra gerai, belieka suvirinti kelis vamzdžius.

Kiek laiko užtruks sutvarkyti gedimą tiksliai pasakyti P. Piekus negali – esą jei vandenį pavyks greitai pašalinti, tai truks apie valandą, jei reikės daugiau laiko – tai ir remontas užtruks.

„Dabar traukiame vandenį, kad galėtume prieiti prie to taško. Ištrauksim vandenį ir užvirinsim arba kitu būdu užtaisysime. Vanduo trukdo, didelės bėdos nėra“, – sako Plungės šilumos tinklų generalinis direktorius.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu