Franke

Atnaujintas nutarimas dėl papildomų garantijų socialiai pažeidžiamiems elektros energijos vartotojams taikymo

Atnaujintas nutarimas dėl papildomų garantijų socialiai pažeidžiamiems elektros energijos vartotojams taikymo

Vyriausybė pritarė Energetikos ministerijos siūlymui atnaujinti nutarimą „Dėl Papildomų garantijų socialiai pažeidžiamiems elektros energijos vartotojams taikymo tvarkos aprašo patvirtinimo“. 

Minimo projekto tikslas – nustatyti elektros energetikos sektoriuje pažeidžiamiems elektros energijos vartotojams taikomų papildomų garantijų įgyvendinimo tvarką. Projektu sudaromos galimybės, kad informaciją iš Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos sutarčių pagrindu galės gauti ir nepriklausomi tiekėjai ar garantinis tiekėjas.

Pagrindiniai dokumento atnaujinimai: Aprašo nuostatos ir pavadinimas suderinamos su naujai įsigaliojusiomis Elektros energetikos įstatymo nuostatomis, reglamentuojančiomis papildomas garantijas socialiai pažeidžiamiems elektros energijos vartotojams; praplėstas sąrašas dėl subjektų, galinčių gauti informaciją iš Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos; dokumentas papildytas Bendrojo duomenų apsaugos reglamente nustatytais reikalavimais; patikslintos nuostatos dėl ginčų ir skundų nagrinėjimo.

Dėl projekto atnaujinimo buvo konsultuotasi su visuomene. Siūlymai taip pat suderinti su suinteresuotomis institucijomis, o pastabas dėl projekto atnaujinimo pateikė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM), Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, Savivaldybių asociacija bei Vartotojų aljansas. Pakeitimai įgyvendinti atsižvelgus į SADM ir Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos pastabas.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu