Franke

A. Kubilius iš „Gazprom“ tikisi racionalių išvadų

Gazprom

Premjeras tikisi, kad derantis su Rusijos dujų milžine „Gazprom“ dėl mažesnių dujų kainų Lietuvai ši atsižvelgs į globalius procesus.

„Tai tos prognozės (dėl išaugsiančių šilumos kainų – ELTA) girdimos jau nuo pat vasaros. Noriu priminti, kad per tą laiką įvyko daug pokyčių „Gazprom“ santykiuose su daugeliu Europos valstybių.

Jau ne viena valstybė ir ne viena jos kompanija yra padavusi „Gazprom“ į Tarptautinį arbitražą dėl jo vykdomos kainų politikos. Artimiausias pavyzdys – mūsų kaimynai lenkai“, – klausiamas, kaip vyksta derybos su „Gazprom“, trečiadienį sakė A. Kubilius.

„Aš tikiuosi, kad, ko visą laiką tikėjausi, kad „Gazprom“ iš tokios besikeičiančios situacijos tiek tarptautinėse rinkose, suskystintų dujų rinkose, tiek ir iš to, kaip dėl sąžiningos kainų politikos – modernesnės ir lankstesnės – kovoja vis daugiau šalių, valstybių dujų kompanijų, padarys racionalias išvadas“, – komentavo Premjeras.

ELTA primena, jog rugsėjo pabaigoje Europos Sąjungos antimonopolinės tarnybos atliko „Gazprom“ antrinių įmonių ir partnerių patikrinimus, kad nustatytų, ar nepažeidinėjamos Europos konkurencijos normos. Tokie patikrinimai vyko Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, kitose šalyse.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu