Lapkričio 30d. Antradienis

Į kokius dalykus labai svarbu atkreipti dėmesį renkantis naują būstą?

2021 Lapkričio 15d.

Gyvenimas namuose, kurie iki mažiausių smulkmenų atitinka Jūsų poreikius, žinoma, kur kas malonesnis. Ne veltui šiais laikais ieškantys tobulų namų dažniausiai yra reiklūs, skiria labai daug laiko, galiausiai, kelia labai daug reikalavimų.

Visgi, kadangi ilgainiui to tobulo būsto radimas yra įmanomas, natūralu, jog ir ieškoti verta. O mes pateiksime kelis esminius niuansus, kuriuos reikia įvertinti renkantis naują būstą.

  • Šildymo sistemos.

Pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti šildymo sistemoms, kadangi jos lemia ne tik patogumą ramiai leisti žiemas, tačiau taip pat ir saugumą. Bene daugiausia dėmesio sulaukia šilumos siurbliai, kurie vadinami XXI amžiaus inovacija. Juos galima įsigyti čia: https://silumossiurbliai24.lt/produkto-kategorija/silumos-siurbliai-oras-vanduo/.

Žinoma, senas sistemas pakeisti naujais siurbliais taip pat verta, kadangi valstybė siūlo įvairias subsidijas, kurios padės Jums sutaupyti ir tuo pačiu gyventi ekologiškiau. Taip pat svetainėje pateiktus įrenginius galima įsigyti išsimokėtinai puikiomis sąlygomis!

  • Būsto sandarumas.

Taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti būsto energetinei klasei. Nors šiais laikais naujos statybos namai yra A++ tipo klasės, tačiau juk ne visi perka naujus namus. Jeigu statyba yra sena – tokiu atveju reikia daugiau dėmesio skirti papildoma apšildymui.

Ar jis yra atliktas, ar ne? Kuo daugiau buvo investuota į apšildymą – tuo būstas bus šiltesnis ir tuo pačiu bus galima šildant sutaupyti nemažai energijos.

  • Langai ir durys.

Kalbant apie sandarumą bei šilumą taip pat reikia nepamiršti griežtu žvilgsniu išanalizuoti langus bei duris, kurie yra namuose. Svarbu, kad jie tai pat būtų A klasės. Jeigu tiksliai žinomas gamintojas – internete tikrai lengvai rasite daugiau info apie konkretaus daikto technines charakteristikas.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad šiuo metu geras pasirinkimas ne tik plastikiniai, kurie dažniausiai sulaukia daugiausia dėmesio, tačiau taip pat ir aliuminiai, kurie vis dažniau diegiami gyvenamojo tipo namuose.

  • Kaimynystė.

Judant kiek toliau nuo aspektų, kurie lemia būsto sandarumą, taip pat siūlome nepamiršti, kad renkantis namus reikia kuo daugiau dėmesio skirti kaimynystei, kuri bus Jūsų gyvenimo dalis. Juk ne veltui sakoma, kad geras kaimynas – aukso vertės.

Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar bus perkamas namas, ar butas. Tiek vienu, tiek kitu atveju gyventi šalia malonių žmonių tiesiog yra kur kas geriau.

Štai todėl siūlome Jums kelis kartus atvykti apžiūrėti būsto ir tuo pačiu pasisveikinti su kaimynais, kurie gali būti tarsi Jūsų nauji šeimos nariai.

  • Mikroklimato kūrėjai.

Kalbant apie tobulą mikroklimatą, kuris leis jums visada labai gerai jaustis savo namuose – tokiu atveju reikia galvoti ne tik apie šildymą, tačiau ir vėsinimą, kuris kaitromis vasaromis yra būtinas.

Galima tik pasidžiaugti, kad vis daugiau žmonių oro kondicionierius montuoja taip pat dažnai kaip ir geras šildymo sistemas, kadangi suvokia, jog tiek šaltis, tiek didelė kaitra yra didelis dirgiklis žmogaus kūnui. Žinoma, tokios sistemos gali būti diegiamos ilgainiui pačių, tačiau jeigu jau norite būsto, kuris yra „einu ir gyvenu“ principu – tokiu atveju nepamirškite įvertinti ir šio niuanso.

  • Būsto vertė.

Galiausiai verta pirkti tokius būstus, kurių vertė auga. Tikrai nereikia atidžiai sekti rinkos, kad pavyktų suvokti – ar tam tikroje vietoje konkretus būstas ateityje bus vertinamas geriau, ar ne. Visada labiau visomis prasmėmis apsimoka pirkti tokius būstus, kurie metų eigoje savo verte tik auga. Juk šiais laikais dažnai būstai perkami ne visam gyvenimui, tad svarbu, kad jie atsipirktų, kai norėsis vieną keisti kitu.


Australijoje iškils aukščiausias pastatas pietiniame pusrutulyje

Australijoje iškils aukščiausias pastatas pietiniame pusrutulyje

Australai užsimojo pastatyti aukščiausią pietiniame pusrutulyje pastatą. 108 aukštų dangoraižis iškils antrajame pagal dydį Australijos mieste Melburne, skelbia „Die Welt“. Australijos Viktorijos valstijos planavimo ministras Matthew...


Renovacija: paskelbti tarptautiniai rangos darbų konkursai per CPO LT elektroninį katalogą

Renovacija: paskelbti tarptautiniai rangos darbų konkursai per CPO LT elektroninį katalogą

Centrinė perkančioji organizacija(CPO LT), bendradarbiaudama su Aplinkos ir Ūkio ministerijomis, paskelbė tarptautinius viešuosius konkursus per elektroninį katalogą. Įgyvendinant Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą, paskelbti...


Aktyvusis namas: pastatas su ekologiškai orientuota sąžine

Aktyvusis namas: pastatas su ekologiškai orientuota sąžine

„Ekologininkų“ svajonė galiausiai išsipildė: danų inžinieriai pastatė pirmuosius šeimos namus, kurie per ilgą laiką nepaliks jokios žymės Žemės energetinių išteklių atsargose, rašo Guardian.co.uk. Aktyvusis namas pastatytas nuolatos...


Nykstančių Lietuvos miestų ateitis – namų griovimas?

Nykstančių Lietuvos miestų ateitis – namų griovimas?

Per dešimtmetį kai kuriose apskrityse gyventojų sumažėjo daugiau kaip 20 proc., rodo Statistikos departamento išankstiniai visuotinio surašymo duomenys. Kaip rašo „Verslo žinios”, nekilnojamojo turto specialistai teigia, kad apie būstų...


Realios renovacijos darbų kainos yra mažesnės už planuotas

Realios renovacijos darbų kainos yra mažesnės už planuotas

Pastaruoju metu dauguma pagrindinių renovacijos darbų kainų, palyginti su vidutinėmis visos statybų rinkos kainomis, yra mažesnės. Tai rodo lapkritį įvykusių daugiabučių modernizavimo rangos darbų pirkimų analizė. Ją atlikusi Būsto energijos...


Geras statybos techninis prižiūrėtojas – sėkminga renovacija

Geras statybos techninis prižiūrėtojas – sėkminga renovacija

Daugiabučių atnaujinimo darbų kokybė itin priklauso nuo statybos techninių prižiūrėtojų, todėl, siekdama ją užtikrinti, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) atidžiai tikrina jų veiklą.


Karkasinių namų privalumai

Karkasinių namų privalumai

Karkasiniai namai gali būti gaminami naudojant medinį ar metalinį karkasą. Mediena –pigesnė, ekologiškesnė, lengvesnė. Tai klasikinis karkasinio namo variantas. Aišku metalas ilgaamžiškesnis, tačiau gali kilti keblumų tvirtinant apdailą....


Nuo ko pradėti sienos mūro darbus?

Nuo ko pradėti sienos mūro darbus?

Sienos pastatytos iš tvirtesnių blokų yra saugesnės, nereikia skirti papildomų pinigų sienų sutvirtinimui, be to, tvirti blokai tuo pat metu yra ir ekonomiški – ekonomiški: Sienos mūrijamos iš plonesnių blokų, pvz. ARKO M15; ARKO M18. Beveik...

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...