Lapkričio 30d. Antradienis

Jubiliejinė paroda “Individuali statyba” – su vinies simboliu

Peržiūrų skaičius: 34380
Jubiliejinė paroda “Individuali statyba” – su vinies simboliu

Balandžio 19-ąją Klaipėdoje prasidėsianti statybų verslo paroda “Individuali statyba” – jubiliejinė, jau 20-oji. Jos organizatorė – bendrovė “Expo Vakarai” – pelnytai didžiuojasi, jog tai pirmoji statybų verslo paroda Lietuvoje, sėkmingai skaičiuojanti jau 20-ąjį sezoną ir kasmet pritraukianti vis gausesnį dalyvių bei lankytojų būrį. Šiemetinės parodos simboliu taps viena iš svarbiausių statybinių medžiagų – vinis.

Ekspozicijoje – ir statybos, ir sodininkystės naujovės

Šiemetinės parodos ekspozicija įsikurs po Klaipėdos “Švyturio” arenos (Dubysos g. 10, Klaipėda) stogu ir jos prieigose. Per keturias renginio dienas lankytojai turės galimybę susipažinti su statybų verslo sektoriaus naujovėmis – paslaugomis, statybinėmis medžiagomis, technologijomis bei įrengimais. Vakarų Lietuvos regiono rinkai jas pristatys daugiau nei  Lietuvos bei užsienio bendrovių.
Kartu su jubiliejine paroda “Individuali statyba” šurmuliuos ir tradiciniu jos palydovu tampantis renginys – mugė “Mano sodas”, skirta visiems, nuoširdžiai puoselėjantiems savo  namų aplinką, sodus bei daržus, ieškantiems naujovių ir profesionalių patarimų.

Diskusijose – jūros vėjo energetikos tema

Kiekvieną pavasarį “Individuali statyba” uostamiestyje suburia ir intelektualines statybų bei joms giminingų verslų pajėgas. Šiemetinės diskusijų programos akcentu taps  tarptautinė naujadaros konferencija „Darniosios jūros vėjo energetikos Pietų Baltijos regione link“. Ją organizuoja
Strateginės savivaldos institutas ir Klaipėdos universiteto Baltijos pajūrio aplinkos tyrimų ir planavimo institutas, dalyvaujantys ES Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projekte SB-OFFER – “Pietų Baltijos jūros vėjo energetikos regionai". Konferencijos tikslas – aptarti  jūros vėjo energetikos plėtros galimybes regione, ieškoti sprendimų, stiprinančių šią pažangią ir ekologišką pramonės sritį. Viešą diskusiją apie alternatyvios energetikos perspektyvas Lietuvoje moderuos LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Jonas Šimėnas bei šio komiteto narys, parlamentaras Andrius Burba.

Jubiliejinės parodos simbolis – vinis

Jubiliejinės parodos “Individuali statyba” išskirtinumu ir simboliniu ženklu taps organizatorių iniciatyva – “Klaipėdos vinis”. Bendrovė “Expo Vakarai” parodos metu paskelbs 7 bendroves, nuosekliai bendradarbiavusias rengiant kasmetines statybų parodas. Jos bus apdovanotos specialiai jubiliejinei parodai sukurtu meniniu ženklu - vinimi. Stilizuotos vinies autorius – garsus uostamiesčio menininkas Vytautas Karčiauskas.
“Vinis – daugiaprasmis simbolis. Tai – ir viena iš svarbiausių statybinių medžiagų, kartu ji žymi jungtį, svarbią vietą ar akcentą. Dažnai girdime sakant – renginio vinis… Mes nusprendėme šį posakį paversti realybe ir svarbiausiems, ištikimiausiems verslo partneriams įteikti simbolinį ženklą, liudijantį mūsų pagarbą jiems ”,- sako bendrovės “Expo Vakarai” direktorė Tatjana Kravcova.
Bendrovė “Expo Vakarai” tikisi, jog naujasis simbolis – vinis – taps tęstine, verslo ir krašto bendruomenę vienijančia iniciatyva, kokia per pastaruosius 20 metų tapo paroda “Individuali statyba”.

Daugiau informacijos: http://www.expo-vakarai.lt/lt/individuali_statyba_2012


Pakavimo medžiagos - nepakeičiamas pagalbininkas statybose

Pakavimo medžiagos - nepakeičiamas pagalbininkas statybose

Statybose naudojamas ir pūstas polietilenas. Jis patogus sujungimų bei siūlių izoliavimui, turi atsparumo cheminėms medžiagoms. Gerai sulaiko vandenį, šilumą, garsą. Polipropileninė juosta naudojama įvairių krovinių, taip pat ir dėžių, statybinių...


Statybos medžiagų sertifikavimas: kodėl svarbu jį atlikti

Statybos medžiagų sertifikavimas: kodėl svarbu jį atlikti

Šiandienėje statybos medžiagų jūroje dažnai net ir profesionalui sunku susivokti, kokios medžiagos tinka konkrečiai paskirčiai, yra tinkamos naudoti mūsų klimato sąlygomis ir t. t. Dažnai pirkėjai įsigyja produktą, kuris, kaip vėliau paaiškėja,...


BRIKO: dekoratyvinio tinko pasirinkimas pagal pastato tipą

BRIKO: dekoratyvinio tinko pasirinkimas pagal pastato tipą

Tikriausiai ne vienam yra kilęs klausimas, kaip dekoratyvinių tinkų gausybėje išsirinkti tinkamą produktą. Kokį pasirinkti: silikatinį, silikoninį, o gal akrilinį? Konsultuojamės su prekių ženklo BRIKO atstovais, kurie išdėstys, kuo skiriasi...


Sauga gaisro atveju

Sauga gaisro atveju

Storas šilumos izoliacijos sluoksnis ne tik padidina pastato energinį efektyvumą, bet ir gali padidinti pastato atsparumą ugniai. Šiltinimo medžiagų pasirinkimas turi labai didelį poveikį viso pastato priešgaisriniam saugumui.


"S.Anselmo“ plytos - išskirtinė klasikinė harmonija Jūsų namams

"S.Anselmo“ plytos - išskirtinė klasikinė harmonija Jūsų namams

UAB“Serfas“ su malonumu ir pasididžiavimu pristato vieną iš seniausių Italijos plytų gamintojų S.Anselmo. Įmonė , kuri savo amžių skaičiuoja jau nuo 900 metų. Plytų gamybos tradicijos Italijoje yra vienos seniausių pasaulyje ir šiuo...


Formų gamyba

Formų gamyba

Elastingą formą pasidaryti yra žymiai lengviau ir paprasčiau, tačiau žaliavos šio tipo formai pasigaminti yra brangios, tad jeigu reikia nuimti formą nuo itin didelio modelio, prototipo kaina gerokai išauga.


Kaip sumažinti židinių sukeliamų gaisrų riziką?

Kaip sumažinti židinių sukeliamų gaisrų riziką?

Naujausiais Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, per šių metų pirmąjį pusmetį Vilniaus mieste kilo 781 gaisras, žuvo 9 žmonės. Daugiau nei 6 proc. gaisrų įvyko dėl krosnių, židinių ir dūmtraukių įrengimo, bei jų...


RR - RAL spalvininkas

RR - RAL spalvininkas

RR -> RAL spalvų paletė, pagal RUUKKI, Suomija


PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...