Spalio 28d. Ketvirtadienis

Kaip sukurti stilingą vonios kambarį?

2021 Rugsėjo 28d.

Vonios kambario apdaila yra nemenkas iššūkis, tačiau gerai apgalvota koncepcija leis interjero funkcionalumu mėgautis daugelį metų. Kaip sukurti dekorą, kuris sužavėtų stilingą išvaizda ir būtų patogus naudoti?

Vonios maišytuvai, nors dažnai yra neįvertinami, daro didžiulę įtaką vartotojų patogumui ir paties kambario išvaizdai. Renkantis tinkamą sprendimą, svarbu stilistinis nuoseklumas su vonios kambario išdėstymu, funkcionalumas, patikimumas ir naudojimo patogumas.

Kaip teisingai pasirinkti maišytuvą praustuvui ir voniai?

Renkantis vonios kambario įrangą, nereikėtų pamiršti apie proporcijas. Kai mažą maišytuvą sujungsime su dideliu praustuvu arba atvirkščiai, kaip ir bet kuri netinkamai suderinta pora, jie neveiks harmoningai. Ne tik dėl estetinių priežasčių. Kranas turi atitikti vonios ar praustuvo formą. Jei snapelis yra per trumpas, vanduo nubėgs ne tiesiai į dubenį, o aptaškys aplink prietaiso šonus. Savo ruožtu aukštam snapeliui, iš kurio teka vanduo iš didelio aukščio, reikia gilaus praustuvo ar vonios, kad vanduo neišsilietų į šonus.

Kaip išsirinkti kokybišką maišytuvą?

Muresta.lt – vonios maišytuvai yra aukščiausios kokybės, todėl į juos verta atkreipti dėmesį. Prabangūs, aukštos kokybės vonios kranai yra pagaminti iš medžiagos, kuri tarnaus daugelį metų be gedimų. Svarbiausia maišytuvo dalis, į kurią turėtume atkreipti dėmesį, yra galva. Be diskusijų ji turėtų būti pagaminta iš keramikos.

Nerekomenduojama yra rinktis plastikinės galvutės, ji sugenda daug greičiau. Pigesni vonios čiaupai dažniausiai turi keraminę dangą, kuri laikui bėgant nudyla ir neatrodo estetiškai. Siekiant išvengti šios bjaurios problemos, svarbu įsitikinti, kad maišytuvas yra padengtas PVD danga, kuri buvo išrasta NASA laboratorijoje.

Vandenį taupantys maišytuvai

Daugumai vartotojų svarbi ne tik produkto išvaizda ir kokybė, bet ir technologiniai sprendimai, turintys įtakos atskirų elementų naudojimui. Taigi čia verta būtų paminėti vandenį taupančius maišytuvus. Jie prisideda prie aplinkos apsaugos ir daro didelę įtaką mūsų piniginės storiui.

Ekonomiškiausia vonios maišytuvų versija yra vienos svirties maišytuvai, kadangi reikiamą temperatūrą galima nustatyti vienos svirties pakėlimu.  Šis sprendimas yra labai patogus ir praktiškas, todėl jį renkasi didelė dauguma žmonių.

Vonia, dušas ar SPA

Vonia, dušas ar SPA

Labiausiai traukiantis pailsėti, viliojantis jaukumu ir ramybe kambarys, žinoma, yra vonia. Grįžę iš komandiruotės arba paprasčiausiai parėję namo po darbo dienos, pirmiausia skubame atsipalaiduoti vonioje, o jau po to - vakarieniauti į virtuvę....


Kodėl verta rinktis laisvai pastatomas vonias?

Kodėl verta rinktis laisvai pastatomas vonias?

Jei svarstote vonios kambaryje įsirengti naują vonią, yra daugybė priežasčių, kodėl laisvai pastatoma vonia yra puikus pasirinkimas. ARSAN profesionalų komanda dalinasi pagrindiniais jų privalumais.


Juoda spalva užvaldo vonios kambarį ir virtuvę

Juoda spalva užvaldo vonios kambarį ir virtuvę

Juoda spalva interjere? Daugumą toks klausimas priverstų kilstelėti antakį. Šiai spalvai dažniausiai prikaišiojama už vizualiai sumažintą erdvę ir sukeltas slogias mintis nei elegantiškumą ir išskirtinumą, kurį ji galėtų suteikti interjerui. Dar...


Keraminės plautuvės -  virtuvėms su charakteriu

Keraminės plautuvės - virtuvėms su charakteriu

Nors pirmosios montuojamos keraminės plautuvės pasirodė šeštajame dešimtmetyje, o įleidžiamos – dar po kelių dešimtmečių, vis dar manoma, jog keramikos vieta vonios kambaryje, o ne virtuvėje. Ir visai be reikalo.


NASA erdvėlaivis nugalėtojų pakyla dalinasi su RUBINETA maišytuvu

NASA erdvėlaivis nugalėtojų pakyla dalinasi su RUBINETA maišytuvu

Praėjusių metų gruodžio mėnesį įvyko prestižiškiausi pasaulio, ir šiuolaikinėje rinkoje naujus modernumo standartus diktuojantys, dizaino rinkimai Good Design Awards 2014. Jau septintąjį dešimtmetį šis renginys, organizuojamas Čikagos Anthenaeum...


Akrilinės masažinės vonios

Akrilinės masažinės vonios

Didžiausią dėmesį, įsirenginėdami vonios kambarį, mes skiriame voniai. Nes daugumas iš mūsų, ją naudojame ne tik higienai bet ir atsipalaidavimui, po įtemptos darbo dienos. Praeitimi jau tampa standartinės ketaus vonios, prie kurių mes visi buvome...


Keraminė trijulė

Keraminė trijulė

Visai nesvarbu, ar jūsų vonia – mažas, tamsus daugiabučio kambarėlis, ar 20 kv. m. vonios apartamentai su vaizdu į gamtą, židiniu ir... knygų lentyna. Svarbiausia, kad vonios kambarys patenkintų visų šeimos narių poreikius. Žinoma, maža...


Gyvatuko pasirinkimas

Gyvatuko pasirinkimas

Planuojant vonios kambarį būtinas akcentas - gyvatukas. Todėl kalbiname įmonės „Navalda“ direktorę Ingą Leonavičiūtę, kuri išsamiau papasakos apie gyvatukų skirtumus ir padės lengviau išsirinkti Jums tinkamiausią. Visų pirmiausia...


UTVT, UAB
UTVT, UAB

Vonios, dušo įranga, praustuvai, maišytuvai, klozetai ir bidė, vonios baldai, džiovintuvai, aksesuarai

vonia.eu
vonia.eu

Keramika, maišytuvai, dušai, vonios baldai, gyvatukai, vonios, mini baseinai.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...