Gruodžio 3d. Penktadienis

Skandinaviško tipo klijuotos medienos langai

2013 Sausio 8d.
Peržiūrų skaičius: 68508
Skandinaviško tipo klijuotos medienos langai

Tai į išorę atsidarantys, išskirtinio dizaino ir varstymo tipų jaukūs mediniai langai, ypač pamėgti sodybose bei modernių namų statybose. Jų privalumas - esant vėjuotam orui varčia dar geriau prispaudžiama prie rėmo ir taip didėja sandarumas.

Šie langai taupo jūsų vidaus erdvę ir neužima palanginio ploto. Taip pat patogus eksploatavimas bei lengva priežiūra. Skandinaviški langai dažnai gaminami su daug mažyčių stiklo paketukų, kuomet langą sudaliname statramsčiais arba šiam įvaizdžiui gauti ant stiklo paketo dedami dekoratyviniai skirtukai.

Gamybai yra naudojama klijuota pušies mediena. Išskirtinė šio lango detalė - ypač platus, net 115mm storio rėmas. Lango stakta (storis x plotis): 44 x 115 mm. Lango varčia (storis x plotis):
61 x 61 mm.

Naudojama furnitūra:

  • Specialūs skandinaviškų langų apkaustai, kurių dėka langas gali būti ne tik praveriamas, bet ir apverčiamas. Tai labai patogu valant langus.
  • Galimybė rinktis su kabliukais arba rankenėlėmis.

Skandinaviško tipo langų medieną impregnuojame, gruntuojame ir dengiame “Teknos-Gori” (Vokietija) vandens pagrindo impregnantais, gruntais, dengiamaisiais dažais arba lakais padėdami išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį. Rėmų dažymas užtikrina langų ilgaamžiškumą.

Langų gamyboje naudojami dviejų arba trijų stiklų paketai su selektyviniais (šilumą izoliuojančiais) stiklais bei argono dujų užpildu. Priklausomai nuo kliento poreikių užsakome ir kitos  rūšies (raštuotą, matinį, grūdintą ir kt.) stiklą su aliuminio arba specialiu šiltu rėmeliu. Jei gaminant langą dedami dekoratyviniai skirtukai, tuomet stiklo paketo viduje lygiagrečiai gali būti dedami suskirstymai, kad išgauti atskirų langiukų vaizdą.

Aliuminiu kaustyti langai

Medžio ir aliuminio langai sujungia dvi aukštos kokybės medžiagas, išnaudojant jų geriausias savybes. Aliuminis – iš lauko pusės apsaugo langą nuo agresyvaus atmosferinio poveikio bei namo fasadui suteikia solidumo įvaizdį. Ši medžiaga dažoma milteliniu būdu, kas padaro lango priežiūrą dar paprastesnę ir ateityje jums nereikės rūpintis jūsų langų atnaujinimu.

Mediena – suteikia langui geras šilumines charakteristikas ir namų jaukumą iš vidaus. Oro tarpas esantis tarp aliuminio ir medžio profilių užtikrina kondensato pasišalinimą, susidariusį ant aliuminio profilio, taip pat pagerina viso lango šilumines charakteristikas. Aliuminio profiliai gali būti dažomi bet kuria RAL spalvininko spalva arba anoduojami.

Šie langai žinoma yra populiariausi skandinavijos šalyse: Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, tačiau neretai juos renkasi ir  Lietuvos klientai dėl išskirtinio dizaino ir įvairiapusiško funkcionalumo savo gyvenamiesiems namams, butams, kaimo sodyboms, rąstiniams namams ar pirtelėms.

Skandinaviškų langų varstymo tipai


Nevarstomi langai. Naudojami kaip vitrininiai langai, gali būti derinami prie šalia stovinčių langų ar durų.

Į šoną persukami langai. Modernaus varstymo tipo langai. Tinkami ten, kur dėl dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango. Itin populiarūs daugiaaukščiuose namuose. Privalumas - lengvas ir saugus langų valymas.

 

Į šoną atidaromi langai. Tradicinis į šoną varstomas langas, kuris gali būti komplektuojamas tiek su uždarymo kilputėmis, tiek su rankenomis.

 

Į viršų pakeliami langai. Tai paprastas iš apačios į viršų pakeliamas langas, kuris gali būti gaminamas su “senovinėmis” uždarymo kilputėmis arba rankenomis.

 

Prašliaužiantys 90° kampu langai. Šis varstymo būdas užtikrina maksimalų patalpos vedinimą.

 

Apsiverčiantys 180° kampu langai. Langą stumiant iš apačios į viršų galima lengvai apversti taip, kad išorinis stiklas atsidurtų patalpos viduje. Šio tipo langų rankena dažniausiai montuojama rėmo apatinėje dalyje. Privalumas - saugus ir lengvas langų valymas.

 

Į ką atsižvelgti renkantis langus?

Į ką atsižvelgti renkantis langus?

Pastaruoju metu gaminami langų rėmai ir pažangios stiklo medžiagos gali sumažinti šildymo sąskaitas ir kondicionieriaus sunaudojamą elektros kiekį iki 40 procentų. Tereikia tik žinoti, kokios medžiagos langus pasirinkti.


Patikimi gamintojai jaučia atsakomybę prieš vartotojus

Patikimi gamintojai jaučia atsakomybę prieš vartotojus

Kokybiški langai išsaugo labai daug namų šilumos. Tai bene svarbiausia dabar, kai didėja energinio naudingumo reikalavimai. Tačiau ne mažiau svarbu, kad langai būtų tvirti, neišsikraipytų, nekiltų rūpesčių juos atidarant bei uždarant. Bendrovės...


Klausiate – atsakome. Kodėl rasoja plastikiniai langai?

Klausiate – atsakome. Kodėl rasoja plastikiniai langai?

Plastikiniai langai rasoti gali dėl prasto jų projektavimo ar montavimo. Drėgmės atsiradimui įtakos turi ir netinkamas patalpos temperatūrų skirtumas bei oro judėjimas. Taip sako Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos Gaminių kontrolės...


FLEXIFOAM teisingas langų sandarinimas

FLEXIFOAM teisingas langų sandarinimas

Klaidingai sumontavus langą,atsiranda šilumos tilteliai, tos vietos peršala, atsiranda drėgmė ir pelėsis sienoje prie lango rėmo....


Berėmės stiklinimo sistemos

Berėmės stiklinimo sistemos

Balkonas ir terasa daugiabučiame pastate architektūriškai dekoratyvus elementas. Visai nebūtina juos įstiklinti, norint paversti gyvenamąja patalpa žiemą. Tačiau daugelis daugiabučio gyventojų tai daro su malonumu ir noriai.


Stiklo paketai

Stiklo paketai

Padidėjus energijos kainoms, visi mąsto, kaip taupyti. Vienas iš daugybės būdų padėsiančių sutaupyti energija - stiklo paketai. Langai yra pati ploniausia patalpos dalis, todėl pro juos prarandama daugiausiai energijos. Stiklo pakėtai energijos...


Terasos durys – neatsiejama šiuolaikinio būsto dalis

Terasos durys – neatsiejama šiuolaikinio būsto dalis

Jau tampa įprasta, kad šiuolaikiniai namai statomi ir projektuojami taip, kad kuo tikslingiau būtų išnaudojama ne tik vidaus, bet ir išorės erdvė. Ieškoma įdomių ir originalių dizaino sprendimų, komforto ir funkcionalumo derinių, atsižvelgiama į...


Išmanieji roletai ir žaliuzės – inovatyvūs namai

Išmanieji roletai ir žaliuzės – inovatyvūs namai

Modernu, išmanu bei paprasta – taip būtų galima apibūdinti vis labiau populiarėjančius elektroninius roletų ir žaliuzių valdymo būdus. Spartėjant gyvenimo tempui bei augant visuomenės poreikiams, natūraliai kyla mintys, kaip kasdieninius...


REHAU UAB
REHAU UAB

Modernūs sprendimai statyboms

Apertura, UAB
Apertura, UAB

LLumar gali patobulinti bet kurios stiklo konstrukcijos savybes, leidžia sutaupyti energijos, padidina naudotojų komfortą ir saugumą, suteikia pastatui naujus dizaino akcentus

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...