Lapkričio 18d. Pirmadienis

Optimalūs balkonų stiklinimo sprendimai

2013 Kovo 2d.
Peržiūrų skaičius: 50636
Optimalūs balkonų stiklinimo sprendimai

Kylant dujų ir šildymo kainoms bei lėtėjant ekonomikai viena aktualiausių užduočių tapo privačių ir daugiabučių būstų, patiriančių didžiulius šilumos nuostolius, renovacija. Tačiau teigiamų rezultatų galima pasiekti tik kokybiškai atliekant statybos darbus bei išvengiant pagundos taupyti kokybiškas medžiagas ir sistemas – energijos tausojimas neatsiejamas nuo kokybės.
Specialistų teigimu, viena opiausių šios srities problemų – tinkamos balkonų stiklinimo sistemos pasirinkimas. Pasirinkus netinkamą sistemą ar neprofesionaliai ją sumontavus renovuojant atliktas darbas nueina perniek, o tam skirtos investicijos visiškai nepasiteisina. UAB „Alproflis“ direktoriaus Edvardo Tankeliūno teigimu, norint išvengti tokių nepageidaujamų padarinių, visų pirma reikėtų atidžiai rinktis balkonų stiklinimo paslaugas teikiančius specialistus. Tačiau ne mažesnis vaidmuo tenka kokybiškos, funkcionalios ir patikimos stiklinimo sistemos pasirinkimui.

Kokybė ir patikimumas

UAB „Alproflis“ atstovų teigimu, palyginti su berėmėmis konstrukcijomis, aliumininių proflių sistemos išsiskiria sandarumu ir patvarumu. Be abejonės, berėmės sistemos – estetiškas sprendimas, tačiau jų funkcionalumas neprilygsta aliumininių proflių konstrukcijoms, atskiros jų dalys laikui bėgant dėl apkrovų susidėvi, pavyzdžiui, ima „strigti“ varčios ir kiti elementai. O aliumininių proflių konstrukcijos rėmas gali būti visas (nuo balkono viršaus iki apačios) sumontuotas iš „šaltos“ pertvarinės sistemos, išsiskiriančios ypatingu patvarumu.

Paprastai tariant, stiklinant balkoną, vietoj senųjų konstrukcijų sumontuojamas naujas aliuminio karkasas. Be to, montuojant nereikia laužyti galvos dėl sistemos patikimumo, visi konstrukcijos elementai – kampai, detalės, nukreipiančios į stogą, ir kt. – preciziškai apgalvoti ir apskaičiuoti gamykliniai sprendimai.

Šiuo metu itin paklausi bendrovės „Alproflis“ siūloma balkonų stiklinimo sistema „MB-23 P“, kuri, suderinta su pertvarų sistema „MB-45“, taikyta šiuo metu baigiamame renovuoti sostinės Žirmūnų g. 30 esančiame daugiabučiame gyvenamajame name. Tai stumdomoji rėminė balkonų stiklinimo sistema, kurią taikant visu perimetru montuojamas rėmas, prie jo apatinėje dalyje tvirtinama kompozicinė aliuminio plokštė, o viršutinėje dalyje – stumdomieji langai. Sumontuotus langus galima stumdyti horizontaliai, todėl balkone atsiranda daugiau papildomos erdvės.
UAB „Alproflis“ siūlomų proflių rėmų gylis siekia 45, o varčia – 23 milimetrus. Montuojant tokią balkonų stiklinimo sistemą, galima naudoti viengubą (4–8 mm storio) arba itin aukštus saugumo standartus atitinkantį (8 mm storio) stiklą, kuris pagal statybines normas turi būti taikomas balkonams, esantiems aukščiau nei aštuntame aukšte, stiklinti.
Palyginti su panašiomis mūsų šalies rinkoje siūlomomis aliumininių proflių sistemomis, optimaliu kainos ir kokybės santykiu mažai kas gali varžytis su UAB „Alproflis“ sprendimais – kitais atvejais gerokai išauga konstrukcijos kaina, o bandant taupyti neabejotinai nukentės ne tik estetiškumas, bet ir funkcionalumas. Bendrovės siūlomų sistemų parametrai iki smulkiausių detalių apskaičiuojami pasitelkiant profesionalams skirtą gamyklinę kompiuterinę programą. Be to, šių aliuminio sistemų bandymai atliekami Vokietijoje, Rozenheimo laboratorijoje, todėl gamintojai gali užtikrinti sistemų patvarumą ir suteikti visas garantijas. O pigesne produkcija užsakovus suvilioti norintys gamintojai paprastai pasikliauja apytiksliais skaičiavimo duomenimis, neapsidrausdami nuo žmogiškojo veiksnio bei pagundos sutaupyti naudojant mažiau sisteminių sudedamųjų dalių. Tai byloja apie tokių sprendimų patikimumą.

Kaina, paremta funkcionalumo ir patvarumo kriterijais

UAB „Alproflis“ specialistų teigimu, aliumininių proflių sistemų kaina visiškai pagrįsta. Jei pažvelgtume detaliau, pamatytume, kad bendrovės siūlomų aliumininių proflių kaina net kiek mažesnė nei analogiškų rinkoje siūlomų produktų. Tačiau nemažai investicijų sudaro kokybiškos „dinamiškosios“ sudedamosios dalys, pavyzdžiui, spynos. UAB „Alproflis“ naudoja tik „Savio“ spynas, kurių mechanizmai itin patikimi. Šios spynos gali būti net tris kartus brangesnės už kitų įmonių gaminamas spynas, tačiau tik taikant tokios kokybės spynas galima užtikrinti bendrą sistemos patvarumą. Tą patį galima pasakyti ir apie vežimėlį, kuriuo stumdomos varčios, čia išimtinai taikomi vokiečių bendrovės SKV guoliai, atlaikantys visas apkrovas. Beje, remdamiesi karčia patirtimi, šiandien būtent tokius guolius jau renkasi ir patys užsakovai, nebenorintys taupyti ir prastinti kokybės.

Specialūs balkonų stiklinimo sistemos užraktai – papildoma apsauga nuo įsilaužėlių. Užraktai automatiškai užsifksuoja, tad balkoną galima atidaryti tik iš vidaus. Ilgapirščių neturėtų traukti balkonuose sudėti daiktai, nes juos paprasčiausiai užstoja aliuminio kompozicinė plokštė. Ji tiesiog neleidžia matyti, kas sudėta viduje.
„Alproflio“ vadovo E. Tankeliūno teigimu, rinkoje tikrai yra alternatyvų, tačiau pastaruoju metu užsakovai itin domisi produktų kokybe. „Mūsų siūlomos balkonų aliuminio sistemos itin paklausios naujos statybos ir renovuojamuose objektuose. Tam tikriausiai įtakos turi ir tai, kad siūlome optimalų kokybės ir kainos santykį, bei tai, kad kokybiškos tokių sistemų detalės mažiau varžo, leidžia įgyvendinti estetiškesnius architektūrinius sumanymus, neretai vizualiai mažai kuo besiskiriančius nuo berėmių konstrukcijų, tačiau tuo pat metu užtikrinančius funkcionalumą ir patvarumą. Mūsų siūlomų balkonų sistemų varčių aukštis gali viršyti net 2 m, o jose taikomas stiklas gali būti nuo 4 iki 8 mm storio – to pigesnių sistemų gamintojai tikrai negali sau leisti, todėl mūsų balkonų sistemos rinkoje užima vieną pirmaujančių pozicijų. Be to, aliumininių proflių sistemai „MB-23 P“ suteikiama ilgalaikė garantija, nes aliuminis – viena patikimiausių medžiagų gaminant langų ir balkonų stiklinimo sistemas.“

Išskirtinis dėmesys estetikai

Vienas svarbių UAB „Alproflis“ siūlomų aliuminio sistemų pranašumų – nevaržomi spalviniai sprendimai. Čia pat įsikūrusiame dažymo ceche profliams gali būti suteikiama bet kokia RAL paletės spalva. Didesniems užsakymams profliai reikiama spalva nudažomi jau gamykloje, o kiti pagal užsakovų pageidavimus milteliniu būdu dažomi vietoje, todėl nebereikės gaišti laiko ir dažyti proflių reikiama spalva ar skirti papildomų investicijų nestandartinės spalvos gaminiui.

Gaminant šias aliumininių proflių sistemas, daug dėmesio skiriama estetikai. Visos tokių konstrukcijų sudedamosios dalys dera tarpusavyje ir pagamintos remiantis tam tikrais standartais. Be to, nedidelis aliumininių proflių skersmuo leidžia jas lyginti net su berėmėmis konstrukcijomis, išsiskiriančiomis pranašesnėmis techninėmis charakteristikomis, ypač nepriekaištingu sandarumu. Skirtingai nei taikant berėmes ar nekokybiškas aliuminio konstrukcijas, balkono nebereikia papildomai apsaugoti nuo atmosferos poveikio. Nors naudojant tokią sistemą balkonas netampa šilta patalpa, čia nebereikia formuoti nuolydžio lietaus vandeniui pašalinti ar kitaip apsaugoti balkono nuo lietaus, sniego ir vėjo.
Temperatūra tokiame balkone būna vis tiek aukštesnė nei lauke – jo sandarumą užtikrina sistemoje prie stiklų esantys tarpikliai ir šepetėliai. Be to, sistema „MB-23 P“ taip pat neblogai slopina iš išorės sklindantį triukšmą. Įvertinant visus šiuos pranašumus, galima net tvirtinti, kad, sumontavus šias balkono aliuminio konstrukcijas, šiltuoju metų laiku balkonas gali tapti papildomu būsto plotu, atlikti lodžijos vaidmenį, todėl čia grindis galima iškloti keraminėmis plytelėmis ir įsirengti vietą poilsiui.

Visapusė pagalba užsakovui

UAB „Alproflis“ Baltijos šalyse atstovauja gamyklai „Aluprof S.A.“ (anksčiau – „Metalplast-Bielsko SA“). Vilniuje atidarytas bendrovės didmeninės prekybos sandėlis, kuriame prekiaujama sertifkuotais sisteminiais aliumininiais profliais ir visais jų priedais, skirtais lan-gams, durims, vidinėms pertvaroms, fasadams bei balkonams gaminti. Todėl pagrindines proflių sistemas visuomet galima įsigyti vietoje, tačiau, esant poreikiui, reikiamą asortimentą bendrovė gali pateikti per 2–3 savaites. Kvalifkuoti bendrovės „Alproflis“ specialistai užsa-kovų pageidavimu visuomet parengs ir individualų aliuminio sistemų projektavimo bei komplektavimo pasiūlymą.

Bendrovė „Aluprof S.A.“ − pripažinta aliumininių fasado, langų, durų ir priešgaisrinių sistemų kūrėja ir didžiausia platintoja Lenkijoje. Per metus apie 7 000 t produktų už daugiau kaip 194 mln. zlotų (apie 167 mln. litų) parduodanti įmonė − neginčijama savo srities lyderė Lenkijoje. Šalies rinkoje jai priklauso 50 proc. aliuminio konstrukcijų užsakymų, be to, įmonė tampa vis žinomesnė ir Europoje. Prekės tiekiamos į daugybę šalių, savo skyrius įmonė turi Ukrainoje, Vengrijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Čekijoje, Vokietijoje bei Rumunijoje. „Aluprof S.A.“ produktai vis intensyviau parduodami ir Airijos bei Skandinavijos šalių rinkose. Taip pat bendrovė turi savo atstovybę Afrikos žemyne.


„Guardian SunGuard®“ stiklas suteikia drugeliams saugų prieglobstį

„Guardian SunGuard®“ stiklas suteikia drugeliams saugų prieglobstį

Bertranžas, Liuksemburgas, 2015 m. lapkričio 17 d. – Drugeliai yra gražios ir subtilios būtybės, itin jautrios klimato sąlygoms. Projektuotojams, kūrusiems Konijos tropinių drugelių sodą Konijoje, Turkijoje, muziejuje buvo svarbiausia...


Kaip pasirinkti langus

Kaip pasirinkti langus

Jūsų name ar bute langai taip susidėvėjo, kad remontuoti jų jau neapsimoka? Statotės naują namą ar rekonstruojate butą ir jums reikalingi nauji langai? Iškyla klausimas nuo ko pradėti, kaip teisingai pasirinkti gerus langus? Keli patarimai kaip...


Plastikinių langų priežiūra

Plastikinių langų priežiūra

Šios priemonės turėtų jums padėti išvengti drėgmės kaupimosi patalpose ir užkirsti kelią jos sukeliamoms neigiamoms pasekmėms: – kiekvieną patalpą vėdinkite 3–4 kartus per dieną po 15 min. ir kiekvieną rytą 20–30 min. (ypač...


Aliuminio sistemos balkonų stiklinimui. Kodėl verta rinktis?

Aliuminio sistemos balkonų stiklinimui. Kodėl verta rinktis?

Kalbame apie rėmines aliuminio sistemas. Jos tampa vis populiaresnės moderniuose interjero sprendimuose ar norint praplėsti erdvės pojūtį gyvenamame būste. Dažniausiai minimi aliuminio sistemų privalumai – tai tvirtumas, patvarumas ir ilgas...


Laikas taisyti langų montavimo ydas

Laikas taisyti langų montavimo ydas

Vertinant langų montavimo kokybę dera konstatuoti: augant nekilnojamojo turto projektų plėtotojų sąmoningumui ir pačių montuotojų profesionalumui, didėja ir teisingai, su būtinais izoliacijos sluoksniais, sumontuotų langų skaičius.


Medinių langų atnaujinimas

Medinių langų atnaujinimas

Nuo drėgmės dažniausiai pūva minkštos medienos palangės, apatinė langų rėmų dalis, kur kaupiasi lietaus vanduo. Jei pažeidimai rimti, vienintelė išeitis - pakeisti rėmus. Jeigu laiku susiimsite, pažeidimus galėsite pašalinti ir patys, naudodami...


GENEO® – puikus energijos taupymas

GENEO® – puikus energijos taupymas

GENEO® – 2012 metais Lietuvoje parduota daugiau nei 80.000 metrų pilnai armuoto langų profilio iš aukštos technologijos medžiagos RAU-FIPRO® – tai reiškia daugiau nei 10.000 labai šiltų langų ir puikus energijos sutaupymas.


Sukurta nauja „išmaniųjų“ langų technologija

Sukurta nauja „išmaniųjų“ langų technologija

Pietų Korėjos mokslininkai žurnale ACS Nano publikavo straipsnį apie naujos kartos technologiją, kuri padėtų konstruoti tobulesnio tipo langus. Tokie langai reaguotų į oro temperatūros pokyčius ir taip taupytų energiją. Tokio tipo langai...


Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Alinvita
Alinvita

Kokybiški plastikiniai langai, mediniai langai, plastikinės durys ir medinės durys - puiki investicija Jūsų namams. Tel 8-602-70386

Skrema, UAB
Skrema, UAB

Mediniai langai, slenkančios sistemos, plastiko langai REHAU, stogo langai

Nefas, UAB
Nefas, UAB

Langų remontas, langų remontų tarpinių keitimas, langų rankenos, sulūžo langas, stiklo paketų keitimas, langų reguliavimas, lango reguliavimas, langų taisymas

Megamas, UAB
Megamas, UAB

Natūralaus medžio langai, vidaus ir lauko durys, terasų sistemos, gamyba, montavimas

AKMETA, VšĮ
AKMETA, VšĮ

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

SUMEDA, UAB
SUMEDA, UAB

Medinių ir plastikinių langų sistemos. UAB „Sumeda“- saugesnė, gražesnė, patogesnė ir šilumos taupymo aspektu efektyvesnė aplinka!

Apertura, UAB
Apertura, UAB

LLumar gali patobulinti bet kurios stiklo konstrukcijos savybes, leidžia sutaupyti energijos, padidina naudotojų komfortą ir saugumą, suteikia pastatui naujus dizaino akcentus

Raidenis, UAB
Raidenis, UAB

Langai, statybinės paslaugos, pastatų remontas

TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST
TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST

"TIKS langai" - "Greiti kaip Jūsų norai

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.