Kovo 28d. Šeštadienis

Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

2013 Kovo 2d.
Peržiūrų skaičius: 36856
Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

Modernioje statyboje stiklo ir aliuminio konstrukcijos akivaizdžiai dominuoja ir tradicinės architektūros statinius išstumia į antrą planą. Viena svarbiausių to priežasčių – aliumininių profilių sistemų lankstumas. Šios sistemos leidžia įgyvendinti drąsiausius architektų sumanymus ir patenkinti įnoringiausio užsakovo pageidavimus. Net taikant vieną sistemą profiliai atskleidžia itin daug konstrukcinių galimybių. Be to, skirtingų įmonių gaminamas sistemas galima derinti vieną su kita, todėl jų taikymo galimybių spektras itin didelis. Oficiali lenkų gamyklos „Aluprof S.A.“ atstovė Baltijos šalyse UAB „Alprofilis“, siūlanti didelį aliumininių profilių sistemų, gaminamų iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, ir visų jų priedų asortimentą, siūlo atkreipti dėmesį į keletą fasadinių aliumininių profilių sprendimų.

Fasado sistema „MB-SR50 EFEKT“

Lengvos atitvarinės konstrukcijos, didelės įstiklintos plokštumos, erdvinės konstrukcijos, rotondos, viršutinės šviesos šviestuvai, žiemos sodai. Išorinės ir vidinės konstrukcijos.

• Konstrukcija paremta sistema „MB-SR50“. Stiklinama specialiais stiklo paketais, naudojant mechanines jungtis. Didelis kampinių profilių ir reikmenų, pritaikytų simetriškoms ir asimetriškoms jungtims, pasirinkimas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrų. Galima taikyti termoizoliacinius modulius su vienu stiklu.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Atsparumas vandeniui ir orui pasiekiamas tarp stiklo esančią erdvę užpildant vadinamuoju oriniu silikonu.

• Modernaus fasado tipas – sukuriamas vientisos stiklinės plokštumos efektas. Atstumas tarp stiklų – tik 20 milimetrų. Estetiškai sujungiama su durimis. Galimybė taikyti varstomuosius sistemos „MB-SG50“ langus.

Struktūrinio fasado sistema „MB-SG50“

50 mm pločio profiliai. Stiklas tvirtinamas prie aliumininių modulių konstrukcinio klijavimo būdu. Moduliai surenkami gamykloje. Sistemos karkaso ir modulių montavimas nesudėtingas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrai. Efektyvi garso izoliacija. Būdingas didelis atsparumas vandeniui.

• Terminė poliamidinių tarpiklių įsprūda PA 66 GF25 užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 2,1 ir 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Būdingas atsparumas vandeniui ir orui.

Struktūrinio fasado sistema „MB-SG50 SEMI“

50 mm pločio profiliai. Suapvalinti išoriniai kampai sukuria vadinamąjį švelnių linijų efektą. Stiklas rėmeliais tvirtinamas prie aliumininių modulių. Moduliai surenkami gamykloje. Sistemos karkaso ir modulių montavimas nesudėtingas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrai.

• Terminė poliamidinių tarpiklių įsprūda PA 66 GF25 užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 2,1 ir 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Būdingas didelis atsparumas vandeniui ir orui.

• Fasadas su siauromis (plonomis) dalijančiomis linijomis ir plonais modulių rėmais. Taikomi varstomieji langai nekeičia fasado vaizdo.

Medienai ir plienui skirta sistema „MB-SR50 A“

Sistemos „MB-SR50 A“ pagrindas jungia aliumininį profilį su mediniu ar plieniniu profiliu, taip užtikrindamas profilio atsparumą. Stovo ir skersinio profilis apsaugotas specialiu tolygiu EPDM (metileno, propileno ir dieno monomero) šilumos tilteliu, dėl kurio visas fasadas išsiskiria aukštomis šiluminėmis ir akustinėmis izoliacinėmis ypatybėmis.

Sistema gali būti taikoma vertikaliose konstrukcijose, stikliniuose stoguose ir žiemos soduose. Aliumininių profilių išvaizda, kaip ir tradicinėje sistemoje „MB-SR50“, gali būti formuojama atsižvelgiant į asmeninį skonį ir architektūrinį projektą.

• Stovo plotis – 50 mm.

• Skersinio plotis – 50 mm.

• Įstiklinama naudojant 4–48 mm storio skaidrius elementus.

• Aliumininės struktūros šiltinamasis izoliatas – grupė 1 ar 2.1.

• Garso izoliatas– Rwmin = 40 dB.

„MB-SR50“

Kadangi šiuolaikinėje architektūroje stiklas laikomas viena svarbiausių statybinių medžiagų, sukurta aliuminio sistema „MB-SR50“. Joje suderinti du aliumininiai profiliai ir vidaus elementai, t. y. konstrukcinis stiklas yra toks, kad vietoj klasikinės jungties, pagamintos su dviem skląsčiais, čia taikoma silikono pagrindu sukurta struktūrinio klijavimo technologija. Šios technologijos taikymas leidžia visiškai išnaudoti vientisos aliumininių profilių sistemos pranašumus ir kartu gerokai sumažinti kainas, nes naudojama mažiau elementų. Stiklo briauna gaminama iš grūdintojo arba laminuotojo stiklo, atsižvelgiant į apkrovas, jo storis įvairuoja nuo 18 iki 25,5 milimetrų.

• Stovo plotis – 50 mm.

• Skersinio plotis – 50 mm.

• Įstiklinama naudojant 4–48 mm storio skaidrius elementus.

• Aliumininės struktūros šiltinamasis izoliatas – materiali grupė 1 ar 2.1.

• Garso izoliatas – Rwmin = 40 dB.

„MB-SR50 PL“

„Horizontali linija“ – estetiškas fasado stovo ir skersinio variantas. Jame pabrėžiamos horizontalios ir vertikalios dalys. Tai pasiekiama taikant specialią maskuojamąją (elipsinę) juostelę, pabrėžiančią norimą fasado dalį. Stiklo tvirtinimo vietos lieka nematomos. Pageidaujant, tarp užpildų esantys jungiamieji elementai gali būti paslėpti pasitelkiant vadinamąjį orinį silikoną arba specialią įsprūdą. Kaip ir kitose fasadų sistemose, „MB-SR50 PL“ gali būti taikomi varstomieji langai, nepakeičiant fasadų išvaizdos.

„Ruukki® emotion“ – naujoji fasado sistema suteikia fasadams naujų dimensijų

„Ruukki® emotion“ – naujoji fasado sistema suteikia fasadams naujų dimensijų

„Ruukki" plečia fasado gaminių asortimentą pristatydama „Ruukki emotion" sistemą. Sistema sudaryta iš perforuotos fasado apdailos, tvirtinimo elementų ir integruotos foninio apšvietimo sistemos. „Ruukki emotion"...


Visas namo konstruktyvas – iš „Aeroc“ produkcijos

Visas namo konstruktyvas – iš „Aeroc“ produkcijos

Augant paklausai plečiasi ir asortimentas. Tą šiandien puikiai atspindi ir AEROC produkcija: šilumai nelaidūs blokai išorės ir vidaus sienoms, blokeliai pertvaroms, sąramos ir perdangų plokštės. Mūsų šalyje jau pastatyta nemažai namų konstruktyvų...


Mūro blokų gamybos procesas

Mūro blokų gamybos procesas

Sužinok iš ko ir kokio proceso metu pagaminami statybiniai blokai. Taip bus lengviau apsispresti juos renkantis. VAIZDAI iš gamyklos!!! Daugiau video reportažų: www.arko.lt


„TERIVA LIGHT“- naujas gaminys, išplėtęs galimybės

„TERIVA LIGHT“- naujas gaminys, išplėtęs galimybės

Šiais metais statybininkai sulaukė dar vieno naujo produkto, galinčio paspartinti statybas ir palengvinti perdengimo darbus. Lietuvos statybinių medžiagų rinką papildė „TERIVA LIGHT“. Tai – gaminys, kuris prireikus leidžia...


Perdangų blokeliai

Perdangų blokeliai

Surenkama gelžbetoninė perdanga – tai armuotų sijų ir tuščiavidurių Haus blokelių perdangos. Šios perdangos susideda iš lengvų gelžbetonio sijų su erdvine plieno santvara, tuščiavidurių blokelių ir monolitinio betono, liejamo statybos...


XYPEX Panaudojimas pamatinėse konstrukcijose

XYPEX Panaudojimas pamatinėse konstrukcijose

Nesvarbu ar tai būtų giliai po žeme ar paviršiuje esanti konstrukcija visuomet kyla problemų dėl vandens hidrostatinio slėgio poveikio sukeltų prabėgimų. Netinkama hidroizoliacija, įtrūkimai, sujungimų nesandarumai tai problemos dėl kurių pradeda...


Pirties pamatai

Pirties pamatai

Kaip ir visų pastatų, taip ir pirčių pagrindiniai konstrukcijos elemen­tai yra pamatai, sienos, lubos ir stogas. Pirmiausia pirties statybai reikia paruošti aikštelę, nuimti viršutinį dirvos sluoksnį, išlyginti žemę ir įrengti pamatus.


Perdanga “Teriva” – genialu tai, kas paprasta

Perdanga “Teriva” – genialu tai, kas paprasta

Beveik šešis dešimtmečius daugelio Europos šalių statybų aikštelių taikoma perdangos sistema „Teriva“ netruko pelnyti ir Lietuvos statytojų pripažinimą. Šiai perdangai įrengti nereikia krano ar sudėtingos klojinių sistemos. Jos...


Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

Paladija, UAB
Paladija, UAB

Išskirtinės sienų išorės ir vidaus apdailos fibrocementinės plokštės, dailylentės
+370 68 500786

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Lukra, UAB
Lukra, UAB

"MARMOROC" ventiliuojamo fasado apdaila.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Superstal
Superstal

Skardinių garažų, voljerų, garažo vartų ir angarų gamintojas. - SUPERSTAL

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.