Rugpjūčio 18d. Sekmadienis

Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

2013 Kovo 2d.
Peržiūrų skaičius: 36856
Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

Modernioje statyboje stiklo ir aliuminio konstrukcijos akivaizdžiai dominuoja ir tradicinės architektūros statinius išstumia į antrą planą. Viena svarbiausių to priežasčių – aliumininių profilių sistemų lankstumas. Šios sistemos leidžia įgyvendinti drąsiausius architektų sumanymus ir patenkinti įnoringiausio užsakovo pageidavimus. Net taikant vieną sistemą profiliai atskleidžia itin daug konstrukcinių galimybių. Be to, skirtingų įmonių gaminamas sistemas galima derinti vieną su kita, todėl jų taikymo galimybių spektras itin didelis. Oficiali lenkų gamyklos „Aluprof S.A.“ atstovė Baltijos šalyse UAB „Alprofilis“, siūlanti didelį aliumininių profilių sistemų, gaminamų iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, ir visų jų priedų asortimentą, siūlo atkreipti dėmesį į keletą fasadinių aliumininių profilių sprendimų.

Fasado sistema „MB-SR50 EFEKT“

Lengvos atitvarinės konstrukcijos, didelės įstiklintos plokštumos, erdvinės konstrukcijos, rotondos, viršutinės šviesos šviestuvai, žiemos sodai. Išorinės ir vidinės konstrukcijos.

• Konstrukcija paremta sistema „MB-SR50“. Stiklinama specialiais stiklo paketais, naudojant mechanines jungtis. Didelis kampinių profilių ir reikmenų, pritaikytų simetriškoms ir asimetriškoms jungtims, pasirinkimas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrų. Galima taikyti termoizoliacinius modulius su vienu stiklu.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Atsparumas vandeniui ir orui pasiekiamas tarp stiklo esančią erdvę užpildant vadinamuoju oriniu silikonu.

• Modernaus fasado tipas – sukuriamas vientisos stiklinės plokštumos efektas. Atstumas tarp stiklų – tik 20 milimetrų. Estetiškai sujungiama su durimis. Galimybė taikyti varstomuosius sistemos „MB-SG50“ langus.

Struktūrinio fasado sistema „MB-SG50“

50 mm pločio profiliai. Stiklas tvirtinamas prie aliumininių modulių konstrukcinio klijavimo būdu. Moduliai surenkami gamykloje. Sistemos karkaso ir modulių montavimas nesudėtingas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrai. Efektyvi garso izoliacija. Būdingas didelis atsparumas vandeniui.

• Terminė poliamidinių tarpiklių įsprūda PA 66 GF25 užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 2,1 ir 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Būdingas atsparumas vandeniui ir orui.

Struktūrinio fasado sistema „MB-SG50 SEMI“

50 mm pločio profiliai. Suapvalinti išoriniai kampai sukuria vadinamąjį švelnių linijų efektą. Stiklas rėmeliais tvirtinamas prie aliumininių modulių. Moduliai surenkami gamykloje. Sistemos karkaso ir modulių montavimas nesudėtingas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrai.

• Terminė poliamidinių tarpiklių įsprūda PA 66 GF25 užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 2,1 ir 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Būdingas didelis atsparumas vandeniui ir orui.

• Fasadas su siauromis (plonomis) dalijančiomis linijomis ir plonais modulių rėmais. Taikomi varstomieji langai nekeičia fasado vaizdo.

Medienai ir plienui skirta sistema „MB-SR50 A“

Sistemos „MB-SR50 A“ pagrindas jungia aliumininį profilį su mediniu ar plieniniu profiliu, taip užtikrindamas profilio atsparumą. Stovo ir skersinio profilis apsaugotas specialiu tolygiu EPDM (metileno, propileno ir dieno monomero) šilumos tilteliu, dėl kurio visas fasadas išsiskiria aukštomis šiluminėmis ir akustinėmis izoliacinėmis ypatybėmis.

Sistema gali būti taikoma vertikaliose konstrukcijose, stikliniuose stoguose ir žiemos soduose. Aliumininių profilių išvaizda, kaip ir tradicinėje sistemoje „MB-SR50“, gali būti formuojama atsižvelgiant į asmeninį skonį ir architektūrinį projektą.

• Stovo plotis – 50 mm.

• Skersinio plotis – 50 mm.

• Įstiklinama naudojant 4–48 mm storio skaidrius elementus.

• Aliumininės struktūros šiltinamasis izoliatas – grupė 1 ar 2.1.

• Garso izoliatas– Rwmin = 40 dB.

„MB-SR50“

Kadangi šiuolaikinėje architektūroje stiklas laikomas viena svarbiausių statybinių medžiagų, sukurta aliuminio sistema „MB-SR50“. Joje suderinti du aliumininiai profiliai ir vidaus elementai, t. y. konstrukcinis stiklas yra toks, kad vietoj klasikinės jungties, pagamintos su dviem skląsčiais, čia taikoma silikono pagrindu sukurta struktūrinio klijavimo technologija. Šios technologijos taikymas leidžia visiškai išnaudoti vientisos aliumininių profilių sistemos pranašumus ir kartu gerokai sumažinti kainas, nes naudojama mažiau elementų. Stiklo briauna gaminama iš grūdintojo arba laminuotojo stiklo, atsižvelgiant į apkrovas, jo storis įvairuoja nuo 18 iki 25,5 milimetrų.

• Stovo plotis – 50 mm.

• Skersinio plotis – 50 mm.

• Įstiklinama naudojant 4–48 mm storio skaidrius elementus.

• Aliumininės struktūros šiltinamasis izoliatas – materiali grupė 1 ar 2.1.

• Garso izoliatas – Rwmin = 40 dB.

„MB-SR50 PL“

„Horizontali linija“ – estetiškas fasado stovo ir skersinio variantas. Jame pabrėžiamos horizontalios ir vertikalios dalys. Tai pasiekiama taikant specialią maskuojamąją (elipsinę) juostelę, pabrėžiančią norimą fasado dalį. Stiklo tvirtinimo vietos lieka nematomos. Pageidaujant, tarp užpildų esantys jungiamieji elementai gali būti paslėpti pasitelkiant vadinamąjį orinį silikoną arba specialią įsprūdą. Kaip ir kitose fasadų sistemose, „MB-SR50 PL“ gali būti taikomi varstomieji langai, nepakeičiant fasadų išvaizdos.

Ventiliuojamų fasadų apdaila – naujiena iš SILVADEC

Ventiliuojamų fasadų apdaila – naujiena iš SILVADEC

Medienos kompozito gerbėjams – gera žinia: dabar SILVADEC gaminius galėsite naudoti ne tik įrengdami terasą, bet ir gražindami namo fasadą. Pristatomos supresuotos dailylentės atitinka ir klientų keliamus lūkesčius, ir galiojančius...


Fasadiniai dekorai "Dr. Thomas"

Fasadiniai dekorai "Dr. Thomas"

Pasistačius ar dar statant namą, pradedame mąstyti apie tai, kaip atrodys namo fasadas. Nuobodus bus ar išskiriantis? Žinoma, pasirinkimas dekoro medžiagų rinkoje nėra mažas, pradedant nuo klinkerinių plytelių, fasadinių apdailos plokščių ir...


„Ruukki® emotion“ – naujoji fasado sistema suteikia fasadams naujų dimensijų

„Ruukki® emotion“ – naujoji fasado sistema suteikia fasadams naujų dimensijų

„Ruukki" plečia fasado gaminių asortimentą pristatydama „Ruukki emotion" sistemą. Sistema sudaryta iš perforuotos fasado apdailos, tvirtinimo elementų ir integruotos foninio apšvietimo sistemos. „Ruukki emotion"...


Netinkamos konstrukcijos saugios ir sveikos aplinkos neuztikrina

Netinkamos konstrukcijos saugios ir sveikos aplinkos neuztikrina

Kai kurie statybininkai kartais stebisi, kodėl nuo sienų nukrenta jų klijuotos plytelės – juk viską atliko taip, kaip jau dirba eilę metų. Tokie „meistrai“ pamiršta viena – pasidomėti, ar darbus atliko laikydamiesi...


Mūro blokų gamybos procesas

Mūro blokų gamybos procesas

Sužinok iš ko ir kokio proceso metu pagaminami statybiniai blokai. Taip bus lengviau apsispresti juos renkantis. VAIZDAI iš gamyklos!!! Daugiau video reportažų: www.arko.lt


Stogų konstrukcijos

Stogų konstrukcijos

Didžiausias stogo priešas - besikaupianti drėgmė. Norint turėti ilgaamžį stogą, būtina tinkamai įrengti visus stogo konstrukcijos sluoksnius. Svarbu tinkamai įrengti visus sluoksnius, kurie užtikrina ilgaamžę stogo eksploataciją, - Pastogei...


Būtina ištirti gruntą

Būtina ištirti gruntą

Vis dar paplitusi nuomonė, kad pamatai turi būti gilūs ir masyvūs - neva tai garantuos, kad namas stovės sta­biliai, nesės. Tačiau iš tikrųjų pamatų įrengimą vertėtų pradėti nuo grunto tyrimų. Būtent jo pobūdis leis apsi­spręsti, kokio...


Ką būtina žinoti statant iš akytojo betono blokelių

Ką būtina žinoti statant iš akytojo betono blokelių

Drėgmė į statybines konstrukcijas patenka tiek pastato statybos, tiek jo eksploatavimo metu. Tam tikras drėgmės kiekis (akytajame betone iki 30–35 %) išlieka statybinėje medžiagoje net po gamybos proceso (technologinė drėgmė). Dėl šios...


Paladija, UAB
Paladija, UAB

Išskirtinės sienų išorės ir vidaus apdailos fibrocementinės plokštės, dailylentės
+370 68 500786

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia