Gruodžio 15d. Sekmadienis

Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

2013 Kovo 2d.
Peržiūrų skaičius: 36856
Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

Modernioje statyboje stiklo ir aliuminio konstrukcijos akivaizdžiai dominuoja ir tradicinės architektūros statinius išstumia į antrą planą. Viena svarbiausių to priežasčių – aliumininių profilių sistemų lankstumas. Šios sistemos leidžia įgyvendinti drąsiausius architektų sumanymus ir patenkinti įnoringiausio užsakovo pageidavimus. Net taikant vieną sistemą profiliai atskleidžia itin daug konstrukcinių galimybių. Be to, skirtingų įmonių gaminamas sistemas galima derinti vieną su kita, todėl jų taikymo galimybių spektras itin didelis. Oficiali lenkų gamyklos „Aluprof S.A.“ atstovė Baltijos šalyse UAB „Alprofilis“, siūlanti didelį aliumininių profilių sistemų, gaminamų iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, ir visų jų priedų asortimentą, siūlo atkreipti dėmesį į keletą fasadinių aliumininių profilių sprendimų.

Fasado sistema „MB-SR50 EFEKT“

Lengvos atitvarinės konstrukcijos, didelės įstiklintos plokštumos, erdvinės konstrukcijos, rotondos, viršutinės šviesos šviestuvai, žiemos sodai. Išorinės ir vidinės konstrukcijos.

• Konstrukcija paremta sistema „MB-SR50“. Stiklinama specialiais stiklo paketais, naudojant mechanines jungtis. Didelis kampinių profilių ir reikmenų, pritaikytų simetriškoms ir asimetriškoms jungtims, pasirinkimas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrų. Galima taikyti termoizoliacinius modulius su vienu stiklu.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Atsparumas vandeniui ir orui pasiekiamas tarp stiklo esančią erdvę užpildant vadinamuoju oriniu silikonu.

• Modernaus fasado tipas – sukuriamas vientisos stiklinės plokštumos efektas. Atstumas tarp stiklų – tik 20 milimetrų. Estetiškai sujungiama su durimis. Galimybė taikyti varstomuosius sistemos „MB-SG50“ langus.

Struktūrinio fasado sistema „MB-SG50“

50 mm pločio profiliai. Stiklas tvirtinamas prie aliumininių modulių konstrukcinio klijavimo būdu. Moduliai surenkami gamykloje. Sistemos karkaso ir modulių montavimas nesudėtingas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrai. Efektyvi garso izoliacija. Būdingas didelis atsparumas vandeniui.

• Terminė poliamidinių tarpiklių įsprūda PA 66 GF25 užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 2,1 ir 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Būdingas atsparumas vandeniui ir orui.

Struktūrinio fasado sistema „MB-SG50 SEMI“

50 mm pločio profiliai. Suapvalinti išoriniai kampai sukuria vadinamąjį švelnių linijų efektą. Stiklas rėmeliais tvirtinamas prie aliumininių modulių. Moduliai surenkami gamykloje. Sistemos karkaso ir modulių montavimas nesudėtingas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrai.

• Terminė poliamidinių tarpiklių įsprūda PA 66 GF25 užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 2,1 ir 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Būdingas didelis atsparumas vandeniui ir orui.

• Fasadas su siauromis (plonomis) dalijančiomis linijomis ir plonais modulių rėmais. Taikomi varstomieji langai nekeičia fasado vaizdo.

Medienai ir plienui skirta sistema „MB-SR50 A“

Sistemos „MB-SR50 A“ pagrindas jungia aliumininį profilį su mediniu ar plieniniu profiliu, taip užtikrindamas profilio atsparumą. Stovo ir skersinio profilis apsaugotas specialiu tolygiu EPDM (metileno, propileno ir dieno monomero) šilumos tilteliu, dėl kurio visas fasadas išsiskiria aukštomis šiluminėmis ir akustinėmis izoliacinėmis ypatybėmis.

Sistema gali būti taikoma vertikaliose konstrukcijose, stikliniuose stoguose ir žiemos soduose. Aliumininių profilių išvaizda, kaip ir tradicinėje sistemoje „MB-SR50“, gali būti formuojama atsižvelgiant į asmeninį skonį ir architektūrinį projektą.

• Stovo plotis – 50 mm.

• Skersinio plotis – 50 mm.

• Įstiklinama naudojant 4–48 mm storio skaidrius elementus.

• Aliumininės struktūros šiltinamasis izoliatas – grupė 1 ar 2.1.

• Garso izoliatas– Rwmin = 40 dB.

„MB-SR50“

Kadangi šiuolaikinėje architektūroje stiklas laikomas viena svarbiausių statybinių medžiagų, sukurta aliuminio sistema „MB-SR50“. Joje suderinti du aliumininiai profiliai ir vidaus elementai, t. y. konstrukcinis stiklas yra toks, kad vietoj klasikinės jungties, pagamintos su dviem skląsčiais, čia taikoma silikono pagrindu sukurta struktūrinio klijavimo technologija. Šios technologijos taikymas leidžia visiškai išnaudoti vientisos aliumininių profilių sistemos pranašumus ir kartu gerokai sumažinti kainas, nes naudojama mažiau elementų. Stiklo briauna gaminama iš grūdintojo arba laminuotojo stiklo, atsižvelgiant į apkrovas, jo storis įvairuoja nuo 18 iki 25,5 milimetrų.

• Stovo plotis – 50 mm.

• Skersinio plotis – 50 mm.

• Įstiklinama naudojant 4–48 mm storio skaidrius elementus.

• Aliumininės struktūros šiltinamasis izoliatas – materiali grupė 1 ar 2.1.

• Garso izoliatas – Rwmin = 40 dB.

„MB-SR50 PL“

„Horizontali linija“ – estetiškas fasado stovo ir skersinio variantas. Jame pabrėžiamos horizontalios ir vertikalios dalys. Tai pasiekiama taikant specialią maskuojamąją (elipsinę) juostelę, pabrėžiančią norimą fasado dalį. Stiklo tvirtinimo vietos lieka nematomos. Pageidaujant, tarp užpildų esantys jungiamieji elementai gali būti paslėpti pasitelkiant vadinamąjį orinį silikoną arba specialią įsprūdą. Kaip ir kitose fasadų sistemose, „MB-SR50 PL“ gali būti taikomi varstomieji langai, nepakeičiant fasadų išvaizdos.

Kodėl tinkuojamiems fasadams verta rinktis akmens vatą?

Kodėl tinkuojamiems fasadams verta rinktis akmens vatą?

Šiemet rinkoje buvo pristatytos tinkuojamiems fasadams skirtos patobulinto akmens vatos plokštės PAROC FAS B, kurios puikiai tinka tiek naujų, tiek ir renovuojamų pastatų plonasluoksnių tinkuojamų fasadų sistemoms.Kodėl tinkuojamiems fasadams...


Sausi AEROC klijų mišiniai

Sausi AEROC klijų mišiniai

AEROC blokų klijai yra mineralinis sausasis mišinys, kuris yra skirtas AEROC
EcoTerm ir Classic blokų klijavimui vidaus ir lauko sąlygomis. Maišą AEROC blokų klijų (25 kg) reikia sumaišyti su maždaug 6,0-6,5 l švaraus vandens. Blokų klijai...


Lankstūs aliumininių profilių sistemų sprendimai

Lankstūs aliumininių profilių sistemų sprendimai

Tarptautinis koncernas „Aliplast“ – visoje Vakarų Europoje pripažintas aliumininių profilių sistemų, skirtų langams, durims ir įstiklintiems fasadams, gamintojas. Centrinė „Aliplast“ būstinė įsikūrusi Lokerene,...


Ką būtina žinoti statant iš akytojo betono blokelių

Ką būtina žinoti statant iš akytojo betono blokelių

Drėgmė į statybines konstrukcijas patenka tiek pastato statybos, tiek jo eksploatavimo metu. Tam tikras drėgmės kiekis (akytajame betone iki 30–35 %) išlieka statybinėje medžiagoje net po gamybos proceso (technologinė drėgmė). Dėl šios...


Visas namo konstruktyvas – iš „Aeroc“ produkcijos

Visas namo konstruktyvas – iš „Aeroc“ produkcijos

Augant paklausai plečiasi ir asortimentas. Tą šiandien puikiai atspindi ir AEROC produkcija: šilumai nelaidūs blokai išorės ir vidaus sienoms, blokeliai pertvaroms, sąramos ir perdangų plokštės. Mūsų šalyje jau pastatyta nemažai namų konstruktyvų...


“Gulbių ežeras“stingdė žiūrovų kvapą

“Gulbių ežeras“stingdė žiūrovų kvapą

Vėlų penktadienio vakarą į Trakus susirinko daugiau nei 3,5 tūkstančių žiūrovų, jau pasirengusių kritiškai vertinti renginio pasiruošimą ir organizavimą, vis atsižvelgiant į tuos praėjusius metus. Tačiau, jau po pirmos baleto dalies buvo girdėti...


Aeruoto betono blokelių drėgmės ir vandens įgertis. Ką svarbu žinoti?

Aeruoto betono blokelių drėgmės ir vandens įgertis. Ką svarbu žinoti?

Blokelių drėgmės ir vandens įgerties rodikliai yra vieni iš svarbiausių, į kuriuos yra būtina atsižvelgti renkantis blokelius namo statybai. Drėgnos sienos lemia ilgalaikės sienos šiluminė varžos sumažėjimą bei gali susidaryti grėsmė atsirasti...


Alucobond ir Alucore fasado plokštės

Alucobond ir Alucore fasado plokštės

Kas svarbiau gyvenime? Išorinis vaizdas ar vidinės savybės? Kiekvienas, kuris ieško medžiagos išorinėms sienoms, plokščių fasadams, balkonams ar terasoms, be abejonės, turi atsakymą...


Karkasa, UAB
Karkasa, UAB

Karkasinių namų projektavimas ir statyba iki rakto.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Paladija, UAB
Paladija, UAB

Išskirtinės sienų išorės ir vidaus apdailos fibrocementinės plokštės, dailylentės
+370 68 500786

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.