Vasario 18d. Antradienis

Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

2013 Kovo 2d.
Peržiūrų skaičius: 36856
Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

Modernioje statyboje stiklo ir aliuminio konstrukcijos akivaizdžiai dominuoja ir tradicinės architektūros statinius išstumia į antrą planą. Viena svarbiausių to priežasčių – aliumininių profilių sistemų lankstumas. Šios sistemos leidžia įgyvendinti drąsiausius architektų sumanymus ir patenkinti įnoringiausio užsakovo pageidavimus. Net taikant vieną sistemą profiliai atskleidžia itin daug konstrukcinių galimybių. Be to, skirtingų įmonių gaminamas sistemas galima derinti vieną su kita, todėl jų taikymo galimybių spektras itin didelis. Oficiali lenkų gamyklos „Aluprof S.A.“ atstovė Baltijos šalyse UAB „Alprofilis“, siūlanti didelį aliumininių profilių sistemų, gaminamų iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, ir visų jų priedų asortimentą, siūlo atkreipti dėmesį į keletą fasadinių aliumininių profilių sprendimų.

Fasado sistema „MB-SR50 EFEKT“

Lengvos atitvarinės konstrukcijos, didelės įstiklintos plokštumos, erdvinės konstrukcijos, rotondos, viršutinės šviesos šviestuvai, žiemos sodai. Išorinės ir vidinės konstrukcijos.

• Konstrukcija paremta sistema „MB-SR50“. Stiklinama specialiais stiklo paketais, naudojant mechanines jungtis. Didelis kampinių profilių ir reikmenų, pritaikytų simetriškoms ir asimetriškoms jungtims, pasirinkimas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrų. Galima taikyti termoizoliacinius modulius su vienu stiklu.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Atsparumas vandeniui ir orui pasiekiamas tarp stiklo esančią erdvę užpildant vadinamuoju oriniu silikonu.

• Modernaus fasado tipas – sukuriamas vientisos stiklinės plokštumos efektas. Atstumas tarp stiklų – tik 20 milimetrų. Estetiškai sujungiama su durimis. Galimybė taikyti varstomuosius sistemos „MB-SG50“ langus.

Struktūrinio fasado sistema „MB-SG50“

50 mm pločio profiliai. Stiklas tvirtinamas prie aliumininių modulių konstrukcinio klijavimo būdu. Moduliai surenkami gamykloje. Sistemos karkaso ir modulių montavimas nesudėtingas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrai. Efektyvi garso izoliacija. Būdingas didelis atsparumas vandeniui.

• Terminė poliamidinių tarpiklių įsprūda PA 66 GF25 užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 2,1 ir 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Būdingas atsparumas vandeniui ir orui.

Struktūrinio fasado sistema „MB-SG50 SEMI“

50 mm pločio profiliai. Suapvalinti išoriniai kampai sukuria vadinamąjį švelnių linijų efektą. Stiklas rėmeliais tvirtinamas prie aliumininių modulių. Moduliai surenkami gamykloje. Sistemos karkaso ir modulių montavimas nesudėtingas.

• Stiklo plotis – 28–36 milimetrai.

• Terminė poliamidinių tarpiklių įsprūda PA 66 GF25 užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.

• Šiltinamasis izoliatas – RMG 2,1 ir 1,0 pagal DIN 4180. Tarpaukštinių perdangų atsparumas ugniai – EI60. Būdingas didelis atsparumas vandeniui ir orui.

• Fasadas su siauromis (plonomis) dalijančiomis linijomis ir plonais modulių rėmais. Taikomi varstomieji langai nekeičia fasado vaizdo.

Medienai ir plienui skirta sistema „MB-SR50 A“

Sistemos „MB-SR50 A“ pagrindas jungia aliumininį profilį su mediniu ar plieniniu profiliu, taip užtikrindamas profilio atsparumą. Stovo ir skersinio profilis apsaugotas specialiu tolygiu EPDM (metileno, propileno ir dieno monomero) šilumos tilteliu, dėl kurio visas fasadas išsiskiria aukštomis šiluminėmis ir akustinėmis izoliacinėmis ypatybėmis.

Sistema gali būti taikoma vertikaliose konstrukcijose, stikliniuose stoguose ir žiemos soduose. Aliumininių profilių išvaizda, kaip ir tradicinėje sistemoje „MB-SR50“, gali būti formuojama atsižvelgiant į asmeninį skonį ir architektūrinį projektą.

• Stovo plotis – 50 mm.

• Skersinio plotis – 50 mm.

• Įstiklinama naudojant 4–48 mm storio skaidrius elementus.

• Aliumininės struktūros šiltinamasis izoliatas – grupė 1 ar 2.1.

• Garso izoliatas– Rwmin = 40 dB.

„MB-SR50“

Kadangi šiuolaikinėje architektūroje stiklas laikomas viena svarbiausių statybinių medžiagų, sukurta aliuminio sistema „MB-SR50“. Joje suderinti du aliumininiai profiliai ir vidaus elementai, t. y. konstrukcinis stiklas yra toks, kad vietoj klasikinės jungties, pagamintos su dviem skląsčiais, čia taikoma silikono pagrindu sukurta struktūrinio klijavimo technologija. Šios technologijos taikymas leidžia visiškai išnaudoti vientisos aliumininių profilių sistemos pranašumus ir kartu gerokai sumažinti kainas, nes naudojama mažiau elementų. Stiklo briauna gaminama iš grūdintojo arba laminuotojo stiklo, atsižvelgiant į apkrovas, jo storis įvairuoja nuo 18 iki 25,5 milimetrų.

• Stovo plotis – 50 mm.

• Skersinio plotis – 50 mm.

• Įstiklinama naudojant 4–48 mm storio skaidrius elementus.

• Aliumininės struktūros šiltinamasis izoliatas – materiali grupė 1 ar 2.1.

• Garso izoliatas – Rwmin = 40 dB.

„MB-SR50 PL“

„Horizontali linija“ – estetiškas fasado stovo ir skersinio variantas. Jame pabrėžiamos horizontalios ir vertikalios dalys. Tai pasiekiama taikant specialią maskuojamąją (elipsinę) juostelę, pabrėžiančią norimą fasado dalį. Stiklo tvirtinimo vietos lieka nematomos. Pageidaujant, tarp užpildų esantys jungiamieji elementai gali būti paslėpti pasitelkiant vadinamąjį orinį silikoną arba specialią įsprūdą. Kaip ir kitose fasadų sistemose, „MB-SR50 PL“ gali būti taikomi varstomieji langai, nepakeičiant fasadų išvaizdos.

Juostinių pamatų konstrukcijos

Juostinių pamatų konstrukcijos

Sienų juostiniai pamatai daromi monolitiniai ir surenkamieji. Monolitiai gelžbetoniai naudojami retai. Juostinių pamatų konstrukcija susideda iš dviejų elementų: betoninio ar gelžb., pado bloko (papėdės) ir betoninių pamatų blokų, kurie kartu...


Pamatų tipai

Pamatų tipai

Numačius statyti sunkų namą, pamatai turėtų būti gelžbetonininiai, o padas turėtų būtų žemiau peršalimo lygio. Šitokia konstrukcija galės užtikrinti pastato stabilumą, tolygiai paskirstys apkrovą, deformavimasis vyks simetriškai. Čia...


Dvitėjinės "Masonite" sijos

Dvitėjinės "Masonite" sijos

Šiuo metu sparčiai populiarėja dvitėjinės (I beams) sijos. Tai yra universalūs konstrukciniai elementai, naudojami namo sienų, perdangos ir stogo konstrukcijose. Šios sijos gaminamos iš džiovintos, mechaniškai išrūšiuotos ir mikrodygiais...


Gręžtiniai pamatai (įrengimas)

Gręžtiniai pamatai (įrengimas)

Taigi – gręžtiniai pamatai. Liaudyje yra sakoma, kad pastatyti naują namą yra daug lengviau nei imtis seno namo rekonstrukcijos. Šis posakis išties ne iš piršto laužtas, o pagrįstas liaudies patirtimi. Savaime suprantama, kad namas...


Aliuminio profiliai: įgyvendinkite visas savo idėjas

Aliuminio profiliai: įgyvendinkite visas savo idėjas

Aliuminis – plačiausiai paplitęs žemės plutos metalas. Jo lydiniai išsiskiria lengvumu (iki trijų kartų lengvesnis už plieną), elektros ir šilumos laidumu, atsparumu korozijai, lengvu apdirbimu. Šis metalas gali pakeisti plieną, varį,...


Keramikinės stogo čerpės

Keramikinės stogo čerpės

Keraminės čerpės – tai natūralus, ekologiškai švarus, mažinantis radiacijos poveikį produktas. Keraminė stogo danga pati tyliausia, apsauganti Jūsų ausis nuo stipraus vėjo, lietaus ar krušos sukelto triukšmo


Perdangų izoliavimas akmens vata

Perdangų izoliavimas akmens vata

Pagal savo paskirtį, pagal technologinę funkciją visas pastatų perdangas galime suskirstyti į tris skirtingų tipų perdangas. Tai – perdangos virš rūsio, antra – perdangos tarp gyvenamųjų patalpų arba tarpaukštinės perdangos ir trečia...


Termoizoliacinės apdailos plokštės

Termoizoliacinės apdailos plokštės

Termosnaigė UAB, pristato termoizoliacines apdailos plokštes, kurias gamina Lietuvoje nuo 1992 metų. Produkcija gaminama pagal Kanados firmos „Pem Thermo Brick INC“ technologiją. Mūsų gaminama produkcija – universali medžiaga,...


Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

Paladija, UAB
Paladija, UAB

Išskirtinės sienų išorės ir vidaus apdailos fibrocementinės plokštės, dailylentės
+370 68 500786

Lukra, UAB
Lukra, UAB

"MARMOROC" ventiliuojamo fasado apdaila.

Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Termoblokeliai, UAB
Termoblokeliai, UAB

Termoblokeliai šiltam, sandariam ir tvirtam namui U 0,09 W/m² K; R=11,1 m²·K/W

Tel. +370 678 78930

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.