Gruodžio 6d. Penktadienis

Aliumininių profiliuočių gamintojas, nesiliaujantis stebinti moderniomis naujovėmis

2013 Kovo 1d.
Peržiūrų skaičius: 44648
Aliumininių profiliuočių gamintojas, nesiliaujantis stebinti moderniomis naujovėmis

Stiklinant balkonus ar terasas užsakovo keliami reikalavimai neapsiriboja noru apsisaugoti nuo vėjo ar lietaus. Taip pat norima ir gerų sistemos termoizoliacinių ypatybių. Juk tai aktualu tiek žiemą, kai lauke „spaudžia šaltukas“, tiek vasarą, kai norima išvengti per didelės kaitros. Atsižvelgdama į rinkos diktuojamus poreikius, įmonė „Alprofilis“ nuolat gausina asortimentą, užsakovui pasiūlydama vis naujų aliumininių profiliuočių sprendimų.

Itin didelis produkcijos platinimo tinklas

Sostinėje įsikūrusi bendrovė „Alprofilis“ yra oficialioji lenkų įmonės „Aluprof S.A.“ atstovė Baltijos šalyse. Pastaroji bendrovė – didžiausia aliumininių fasadų, langų, durų ir priešgaisrinių sistemų kūrėja Lenkijoje. Jos apyvarta 2006 m. siekė daugiau kaip 322 mln. litų, o užimama rinkos dalis – apie 50 procentų. Įmonės istorija (ankstesnis jos pavadinimas – „Metalplast Bielsko S.A.“) prasidėjo dar XX a. pradžioje Lenkijoje, o 1996–1997 m. ji įsijungė į koncerną „Kety Group“. Pastatyta moderni aliumininių profiliuočių gamykla šiandien išsiskiria naujausiais ir moderniausiais įrenginiais, taip pat pačiu moderniausiu presu visoje Europoje. Įmonės sandėlių plotas siekia 50 tūkst. kv. m – tai suteikia galimybę itin greitai ir operatyviai įgyvendinti įvairiausius užsakymus.
Gamintoja savo produkciją eksportuoja ne tik į Baltijos regiono šalis. Ukrainoje, Vengrijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Čekijoje ir Rumunijoje įkurti bendrovės skyriai. Netgi Afrikoje įkurta „Aluprof S.A.“ atstovybė. Vis intensyviau plėtojamas produkcijos platinimas ir Airijos bei Skandinavijos šalių rinkose. Tai, kad įmonė daugiausia dėmesio skiria kokybei, patvirtina dar 1997 m. įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001. Be to, „Aluprof S.A.“ yra įgijusi ir IQ-NET, DQS bei PCBC sertifikatus.

Siekis patenkinti užsakovų poreikius

Bendrovė „Alprofilis“ savo klientams gali pasiūlyti itin didelį produktų spektrą, pradedant sertifikuotais sisteminiais aliumininiais profiliuočiais ir baigiant visais jų priedais, skirtais langams, durims, vidinėms pertvaroms, fasadams ir balkonams. Didmeninės prekybos sandėlis, kuriame nuolatos laikoma tam tikra gamintojo siūlomos produkcijos dalis, leidžia atvykusiam klientui iš karto įsigyti reikiamą asortimentą, o jei prekės vietoje nėra, ji pristatoma per 2–3 savaites. Sandėlyje laikomi nedažyti ir balti (RAL 9016) profiliuočiai, kuriuos, klientui pageidaujant, galima nudažyti milteliniu būdu bet kuria RAL spalva – prie sandėlio yra dažykla. Taip siekiama taupyti užsakovo laiką ir suteikti jam įvairių paslaugų paketą.

Kokybė, konkurencinga kaina

Kadangi bendrovė „Alprofilis“ savo veiklos prioritetu laiko ne paprasčiausią gaminių pardavimą ir siekia klientui pateikti jo poreikius atitinkantį produktą, bendrovės specialistai taip pat teikia techninę ir konsultacinę pagalbą gamintojams bei architektams. Be to, užsakovui pageidaujant, gali parengti ir individualų aliuminio sistemų projektavimo ir komplektavimo pasiūlymą.
Taip pat, siekiant užsakovui pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją, nuolatos atliekami gaminių bandymai (Vokietijos institute „IFR Rosenheim“). Vykdomi ir sistemos, ir atskirų objektų tyrimai, kuriais siekiama ne tik gauti dokumentus, patvirtinančius, kad gaminys atitinka Europos Sąjungos normas, bet ir, stebint gautus rezultatus, efektyviai tobulinti savo gaminius. Tvirtas bendrovės „Alprofilis“ pozicijas rinkoje lemia aukšta kokybė, deranti su konkurencinga kaina bei patogiu ir greitu transportavimu.

Nuo fasadų iki langų ir durų

Galima išskirti kelias aliuminio sistemas, vertas daugiausia dėmesio ir susilaukusias didžiausios sėkmės.
Fasadinė sistema MB-SR50 – fasado konstrukcijoms gaminti, taip pat įvairioms lengvų konstrukcijų pertvaroms, didelėms įstiklintoms plokštumoms, erdvinėms struktūroms. Sistema išsiskiria profiliuočių įvairove – galima naudoti horizontalių ar vertikalių linijų arba beveik struktūrinio tipo profiliuočius.
Stumdomųjų langų sistema MB-23P – balkonams stiklinti. Konstrukcija patikimai saugo balkono erdvę nuo nepageidaujamo atmosferos poveikio – vėjo, lietaus, sniego, puikiai slopina aplinkos triukšmą, sulaiko taršą, apsaugo nuo įsilaužimų.
Langų ir durų sistema MB-45 – naudojama vidinėse pastato konstrukcijose, kurioms nereikia termoizoliacijos: įvairių tipų pertvarose, vitrinose, prekybiniuose stenduose ir t. t. Sistemos universalumą ir patrauklumą didina gausus papildomų elementų pasirinkimas.
Sistema MB-59S. Konstrukcija tinka atlošiamiesiems ar pakeliamiesiems ir į išorę atidaromiems langams. Profiliuočiai suprojektuoti taip, kad būtų galima naudoti apkaustus nuo įsilaužimų ir kitus jungiamuosius tvirtinimo elementus.
Langų ir durų sistema MB-60 – tinkama naudoti tose išorinėse pastato konstrukcijose, kurioms reikia geresnės šilumos ir garso izoliacijos. Profiliuočių sistema leidžia gaminti ir langus su paslėpta varčia, ant horizontalios ir vertikalios ašies besisukančius langus arba langus su plieną imituojančiais profiliuočiais, tinkamus seniems pastatams modernizuoti.

Puikiomis termoizoliacinėmis ypatybėmis išsiskirianti naujoji sistema

Gausindama esamų produktų asortimentą, šį kartą bendrovė pristato balkoninę slankiąją aliuminio sistemą „MB-Slide“. Anksčiau gamintojas rinkai buvo pristatęs vadinamąją šaltąją sistemą (MB-23), o štai naujoji sistema išsiskiria puikiomis termoizoliacinėmis ypatybėmis. Todėl gali būti naudojama ne tik balkonams, bet ir žiemos sodams, lauko terasoms stiklinti. Kadangi sistema yra slankioji, ji taip pat padeda taupyti erdvę – nereikia palikti papildomos vietos durims varstyti. Taip pat tai ir estetiškai patrauklesnis sprendimas, nes sumontuoti elementai atrodo tarsi iš skirtingų elementų susidedanti stiklo siena, galinti transformuoti erdvę iš uždaros į atvirą.

Galimos sistemos variacijos

Atsižvelgiant į elementų matmenis ir kliento poreikius, siūlomi trys sistemos variantai – „Standart“, „Light“ ir GB. Jie skiriasi kaina, bėgelių skaičiumi ir leidžiamais angų dydžiais. Pavyzdžiui, aliumininių profiliuočių sistema „Light“ tinkamiausia montuojant nedideles varčias. Taip gamintojas suteikia galimybę klientui pasirinkti jam tinkamiausią variantą, atsižvelgiant ir į finansines galimybes – juk jei montuojama varčia dvigubai mažesnė nei didžiausias leidžiamas dydis, nebūtina mokėti tą pačią kainą.
Taip pat galima rinktis dviejų arba trijų bėgelių profiliuotį. Tai suteikia galimybę lanksčiau pažvelgti į erdvių atskyrimą. Pavyzdžiui, sumontavus trijų bėgelių aliuminio sistemą „MB-Slide“, varčias galima suslinkti taip, kad atsivertų du trečdaliai angos. Tad jei sistema naudojama žiemos sodams stiklinti, šiltuoju metų laiku uždarą žiemos sodą galima paversti pusiau atvira lauko terasa.
Ilgametė gamintojo patirtis ir nuolatos kruopščiai tobulinamos aliumininių profiliuočių sistemos leidžia klientui pasiūlyti ir itin didelių matmenų varčias. Didžiausias profiliuočio „MBSlide“ varčios aukštis gali siekti net 2,5 m, o plotis – 1,6 metro. Ji gali išlaikyti iki 160 kg sveriančius elementus, o tai slankiosioms aliuminio sistemoms – jau išskirtinis pranašumas. Dideli leidžiami elementų matmenys suteikia daug didesnes pritaikymo galimybes.
Plokštiniai pamatai LEGALETT

Plokštiniai pamatai LEGALETT

Atsižvelgiant į skaitytojų susidomėjimą plokštinių pamatų LEGALETT įrengimo technologija, Švedijos kompanijos Legalett Byggsystem AB atstovas Lietuvoje UAB ŠILTAS BŪSTAS LT paruošė atsakymus į dažniausius ir aktuliausius klausimus apie LEGALETT...


Kokia turi būti gaminio pakuotė (VIDEO)

Kokia turi būti gaminio pakuotė (VIDEO)

ARKO blokai yra supakuoti į tvirtą, informatyvią bei blokus nuo aplinkos poveikio saugančią pakuotę.


Patvarenių ir sandaresnių konstrukcijų klijai

Patvarenių ir sandaresnių konstrukcijų klijai

Karščiausia „Bostik“ naujiena – medžio drožlių plokščių klijai „Bostik Wood and Chipboard Adhesive 2512“ ir statybinės plėvelės klijai „Bostik Foil Tack“. Šios priemonės padės ne tik užtikrinti...


Stiklo fasadų tendencijos: architektai pageidauja skaidrumo, investuotojai – energetinio efektyvumo

Stiklo fasadų tendencijos: architektai pageidauja skaidrumo, investuotojai – energetinio efektyvumo

Fasadinis stiklas architektams, tarsi audinys drabužių dizaineriams, modernioje architektūroje tapo pagrindine medžiaga, iš kurios „siuvamas“ pastato rūbas. Baltijos šalių architektai šiandien dažniau renkasi skaidrų fasadinį stiklą, o...


“Gulbių ežeras“stingdė žiūrovų kvapą

“Gulbių ežeras“stingdė žiūrovų kvapą

Vėlų penktadienio vakarą į Trakus susirinko daugiau nei 3,5 tūkstančių žiūrovų, jau pasirengusių kritiškai vertinti renginio pasiruošimą ir organizavimą, vis atsižvelgiant į tuos praėjusius metus. Tačiau, jau po pirmos baleto dalies buvo girdėti...


Pirties pamatai

Pirties pamatai

Kaip ir visų pastatų, taip ir pirčių pagrindiniai konstrukcijos elemen­tai yra pamatai, sienos, lubos ir stogas. Pirmiausia pirties statybai reikia paruošti aikštelę, nuimti viršutinį dirvos sluoksnį, išlyginti žemę ir įrengti pamatus.


Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

Modernioje statyboje stiklo ir aliuminio konstrukcijos akivaizdžiai dominuoja ir tradicinės architektūros statinius išstumia į antrą planą. Viena svarbiausių to priežasčių – aliumininių profilių sistemų lankstumas. Šios sistemos leidžia...


Fasado apdaila

Fasado apdaila

Išorinių būsto sienų apdaila gali būti labai įvairi. Tačiau ji visgi priklauso nuo to, ar statomas naujas namas, ar renovuojamas senas, mat seniau statant nuosavus namus buvo reikalaujama, kad jų šilumos varžos koeficientas būtų 1 m2K/W, o...


TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Termoblokeliai, UAB
Termoblokeliai, UAB

Termoblokeliai šiltam, sandariam ir tvirtam namui U 0,09 W/m² K; R=11,1 m²·K/W

Tel. +370 678 78930

Superstal
Superstal

Skardinių garažų, voljerų, garažo vartų ir angarų gamintojas. - SUPERSTAL

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

Lukra, UAB
Lukra, UAB

"MARMOROC" ventiliuojamo fasado apdaila.

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Mes jau čia Mes jau čia