Rugsėjo 22d. Antradienis

Aliumininių profiliuočių gamintojas, nesiliaujantis stebinti moderniomis naujovėmis

2013 Kovo 1d.
Peržiūrų skaičius: 44648
Aliumininių profiliuočių gamintojas, nesiliaujantis stebinti moderniomis naujovėmis

Stiklinant balkonus ar terasas užsakovo keliami reikalavimai neapsiriboja noru apsisaugoti nuo vėjo ar lietaus. Taip pat norima ir gerų sistemos termoizoliacinių ypatybių. Juk tai aktualu tiek žiemą, kai lauke „spaudžia šaltukas“, tiek vasarą, kai norima išvengti per didelės kaitros. Atsižvelgdama į rinkos diktuojamus poreikius, įmonė „Alprofilis“ nuolat gausina asortimentą, užsakovui pasiūlydama vis naujų aliumininių profiliuočių sprendimų.

Itin didelis produkcijos platinimo tinklas

Sostinėje įsikūrusi bendrovė „Alprofilis“ yra oficialioji lenkų įmonės „Aluprof S.A.“ atstovė Baltijos šalyse. Pastaroji bendrovė – didžiausia aliumininių fasadų, langų, durų ir priešgaisrinių sistemų kūrėja Lenkijoje. Jos apyvarta 2006 m. siekė daugiau kaip 322 mln. litų, o užimama rinkos dalis – apie 50 procentų. Įmonės istorija (ankstesnis jos pavadinimas – „Metalplast Bielsko S.A.“) prasidėjo dar XX a. pradžioje Lenkijoje, o 1996–1997 m. ji įsijungė į koncerną „Kety Group“. Pastatyta moderni aliumininių profiliuočių gamykla šiandien išsiskiria naujausiais ir moderniausiais įrenginiais, taip pat pačiu moderniausiu presu visoje Europoje. Įmonės sandėlių plotas siekia 50 tūkst. kv. m – tai suteikia galimybę itin greitai ir operatyviai įgyvendinti įvairiausius užsakymus.
Gamintoja savo produkciją eksportuoja ne tik į Baltijos regiono šalis. Ukrainoje, Vengrijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Čekijoje ir Rumunijoje įkurti bendrovės skyriai. Netgi Afrikoje įkurta „Aluprof S.A.“ atstovybė. Vis intensyviau plėtojamas produkcijos platinimas ir Airijos bei Skandinavijos šalių rinkose. Tai, kad įmonė daugiausia dėmesio skiria kokybei, patvirtina dar 1997 m. įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001. Be to, „Aluprof S.A.“ yra įgijusi ir IQ-NET, DQS bei PCBC sertifikatus.

Siekis patenkinti užsakovų poreikius

Bendrovė „Alprofilis“ savo klientams gali pasiūlyti itin didelį produktų spektrą, pradedant sertifikuotais sisteminiais aliumininiais profiliuočiais ir baigiant visais jų priedais, skirtais langams, durims, vidinėms pertvaroms, fasadams ir balkonams. Didmeninės prekybos sandėlis, kuriame nuolatos laikoma tam tikra gamintojo siūlomos produkcijos dalis, leidžia atvykusiam klientui iš karto įsigyti reikiamą asortimentą, o jei prekės vietoje nėra, ji pristatoma per 2–3 savaites. Sandėlyje laikomi nedažyti ir balti (RAL 9016) profiliuočiai, kuriuos, klientui pageidaujant, galima nudažyti milteliniu būdu bet kuria RAL spalva – prie sandėlio yra dažykla. Taip siekiama taupyti užsakovo laiką ir suteikti jam įvairių paslaugų paketą.

Kokybė, konkurencinga kaina

Kadangi bendrovė „Alprofilis“ savo veiklos prioritetu laiko ne paprasčiausią gaminių pardavimą ir siekia klientui pateikti jo poreikius atitinkantį produktą, bendrovės specialistai taip pat teikia techninę ir konsultacinę pagalbą gamintojams bei architektams. Be to, užsakovui pageidaujant, gali parengti ir individualų aliuminio sistemų projektavimo ir komplektavimo pasiūlymą.
Taip pat, siekiant užsakovui pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją, nuolatos atliekami gaminių bandymai (Vokietijos institute „IFR Rosenheim“). Vykdomi ir sistemos, ir atskirų objektų tyrimai, kuriais siekiama ne tik gauti dokumentus, patvirtinančius, kad gaminys atitinka Europos Sąjungos normas, bet ir, stebint gautus rezultatus, efektyviai tobulinti savo gaminius. Tvirtas bendrovės „Alprofilis“ pozicijas rinkoje lemia aukšta kokybė, deranti su konkurencinga kaina bei patogiu ir greitu transportavimu.

Nuo fasadų iki langų ir durų

Galima išskirti kelias aliuminio sistemas, vertas daugiausia dėmesio ir susilaukusias didžiausios sėkmės.
Fasadinė sistema MB-SR50 – fasado konstrukcijoms gaminti, taip pat įvairioms lengvų konstrukcijų pertvaroms, didelėms įstiklintoms plokštumoms, erdvinėms struktūroms. Sistema išsiskiria profiliuočių įvairove – galima naudoti horizontalių ar vertikalių linijų arba beveik struktūrinio tipo profiliuočius.
Stumdomųjų langų sistema MB-23P – balkonams stiklinti. Konstrukcija patikimai saugo balkono erdvę nuo nepageidaujamo atmosferos poveikio – vėjo, lietaus, sniego, puikiai slopina aplinkos triukšmą, sulaiko taršą, apsaugo nuo įsilaužimų.
Langų ir durų sistema MB-45 – naudojama vidinėse pastato konstrukcijose, kurioms nereikia termoizoliacijos: įvairių tipų pertvarose, vitrinose, prekybiniuose stenduose ir t. t. Sistemos universalumą ir patrauklumą didina gausus papildomų elementų pasirinkimas.
Sistema MB-59S. Konstrukcija tinka atlošiamiesiems ar pakeliamiesiems ir į išorę atidaromiems langams. Profiliuočiai suprojektuoti taip, kad būtų galima naudoti apkaustus nuo įsilaužimų ir kitus jungiamuosius tvirtinimo elementus.
Langų ir durų sistema MB-60 – tinkama naudoti tose išorinėse pastato konstrukcijose, kurioms reikia geresnės šilumos ir garso izoliacijos. Profiliuočių sistema leidžia gaminti ir langus su paslėpta varčia, ant horizontalios ir vertikalios ašies besisukančius langus arba langus su plieną imituojančiais profiliuočiais, tinkamus seniems pastatams modernizuoti.

Puikiomis termoizoliacinėmis ypatybėmis išsiskirianti naujoji sistema

Gausindama esamų produktų asortimentą, šį kartą bendrovė pristato balkoninę slankiąją aliuminio sistemą „MB-Slide“. Anksčiau gamintojas rinkai buvo pristatęs vadinamąją šaltąją sistemą (MB-23), o štai naujoji sistema išsiskiria puikiomis termoizoliacinėmis ypatybėmis. Todėl gali būti naudojama ne tik balkonams, bet ir žiemos sodams, lauko terasoms stiklinti. Kadangi sistema yra slankioji, ji taip pat padeda taupyti erdvę – nereikia palikti papildomos vietos durims varstyti. Taip pat tai ir estetiškai patrauklesnis sprendimas, nes sumontuoti elementai atrodo tarsi iš skirtingų elementų susidedanti stiklo siena, galinti transformuoti erdvę iš uždaros į atvirą.

Galimos sistemos variacijos

Atsižvelgiant į elementų matmenis ir kliento poreikius, siūlomi trys sistemos variantai – „Standart“, „Light“ ir GB. Jie skiriasi kaina, bėgelių skaičiumi ir leidžiamais angų dydžiais. Pavyzdžiui, aliumininių profiliuočių sistema „Light“ tinkamiausia montuojant nedideles varčias. Taip gamintojas suteikia galimybę klientui pasirinkti jam tinkamiausią variantą, atsižvelgiant ir į finansines galimybes – juk jei montuojama varčia dvigubai mažesnė nei didžiausias leidžiamas dydis, nebūtina mokėti tą pačią kainą.
Taip pat galima rinktis dviejų arba trijų bėgelių profiliuotį. Tai suteikia galimybę lanksčiau pažvelgti į erdvių atskyrimą. Pavyzdžiui, sumontavus trijų bėgelių aliuminio sistemą „MB-Slide“, varčias galima suslinkti taip, kad atsivertų du trečdaliai angos. Tad jei sistema naudojama žiemos sodams stiklinti, šiltuoju metų laiku uždarą žiemos sodą galima paversti pusiau atvira lauko terasa.
Ilgametė gamintojo patirtis ir nuolatos kruopščiai tobulinamos aliumininių profiliuočių sistemos leidžia klientui pasiūlyti ir itin didelių matmenų varčias. Didžiausias profiliuočio „MBSlide“ varčios aukštis gali siekti net 2,5 m, o plotis – 1,6 metro. Ji gali išlaikyti iki 160 kg sveriančius elementus, o tai slankiosioms aliuminio sistemoms – jau išskirtinis pranašumas. Dideli leidžiami elementų matmenys suteikia daug didesnes pritaikymo galimybes.
Sraigtiniai pamatai namui nenaudojant betono

Sraigtiniai pamatai namui nenaudojant betono

Plieniniai sraigtiniai pamatai gali padėti greitai, nebrangiai ir patikimai įtvirtinti funkcinius ir gyvenamuosius pastatus, architektūros, sodo elementus ar lauko baldus. Projektuotojai ir rangovai jau keletą dešimtmečių naudoja šį senovinį polių...


Pamatų tipai

Pamatų tipai

Numačius statyti sunkų namą, pamatai turėtų būti gelžbetonininiai, o padas turėtų būtų žemiau peršalimo lygio. Šitokia konstrukcija galės užtikrinti pastato stabilumą, tolygiai paskirstys apkrovą, deformavimasis vyks simetriškai. Čia...


Atnaujinti „Paroc“ sprendimai tinkuojamiems fasadams

Atnaujinti „Paroc“ sprendimai tinkuojamiems fasadams

UAB „Paroc“ optimizavo tinkuojamoms sienoms skirtų šilumos izoliacijos medžiagų asortimentą taip, kad atitiktų didėjančius pastatų energinio efektyvumo reikalavimus. „Suprasdami rinkos poreikius turėti ilgaamžį, saugų ir energiją...


Stogų konstrukcijos

Stogų konstrukcijos

Didžiausias stogo priešas - besikaupianti drėgmė. Norint turėti ilgaamžį stogą, būtina tinkamai įrengti visus stogo konstrukcijos sluoksnius. Svarbu tinkamai įrengti visus sluoksnius, kurie užtikrina ilgaamžę stogo eksploataciją, - Pastogei...


Moduliniai namai: Gyvenimas ir visi patogumai

Moduliniai namai: Gyvenimas ir visi patogumai

Kad ir kaip neįtikėtinai visa tai galėtų skambėti, gyvenamosios erdvės, naudojant modulinius namus, nebėra naujiena: Olandijoje moduliniai pastatai pritaikomi gyvenimui, poilsiui ir darbui. Lietuvoje - sodyboms, vasarnamiams ar pirtims. Iš pirmo...


„Haus“ blokeliai pristato efektyvesnį tarpbutinių atitvarų sprendinį

„Haus“ blokeliai pristato efektyvesnį tarpbutinių atitvarų sprendinį

Tarptautinėje statybų ir remonto darbų parodoje RESTA‘2013 UAB „Vilniaus betono gaminiai“ pristato garso izoliacijos požiūriu efektyviausią tarpbutinės sienos sprendinį. „Haus“ tarpbutinę atitvarą sudaro dviejų...


Tvirta, lengva ir šilta perdanga

Tvirta, lengva ir šilta perdanga

Perdangos TERIVA – tai dažnai briaunuotos sijų ir tuščiavidurių blokelių perdangos. Šios perdangos susideda iš lengvų gelžbetonio sijų su erdvine plieno santvara, tuščiavidurių blokelių ir monolitinio betono, liejamo statybos aikštelėje....


Statybinė sistema VELOX

Statybinė sistema VELOX

Prieš 60 metų Austrijoje sukurta Statybinė sistema VELOX - monolitinio gelžbetonio konstrukcijų liktiniuose klojiniuose įrengimo technologija. Technologija sukurta greitai įvairių pastatų ir statinių statybai, rekonstrukcijai ir antstatų...


Superstal
Superstal

Skardinių garažų, voljerų, garažo vartų ir angarų gamintojas. - SUPERSTAL

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

Lukra, UAB
Lukra, UAB

"MARMOROC" ventiliuojamo fasado apdaila.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Termoblokeliai, UAB
Termoblokeliai, UAB

Termoblokeliai šiltam, sandariam ir tvirtam namui U 0,09 W/m² K; R=11,1 m²·K/W

Tel. +370 678 78930

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos