Gruodžio 16d. Pirmadienis

„Paroc“ didina gaminių energinį efektyvumą

2013 Liepos 4d.
Peržiūrų skaičius: 23264

Didinant „Paroc“ akmens vatos gaminių energinį efektyvumą, buvo patobulintos ir vertikaliai orientuoto plaušo plokštės PAROC CGL 20cy. Šios plokštės naudojamos nešildomų patalpų, pvz. požeminių garažų ir nešildomų rūsių, betoninių lubų šilumos izoliacijai.

„Sumažintas šilumos laidumo koeficientas reiškia, kad šiluma bus izoliuojama dar geriau, todėl nekilnojamojo turto savininkai galės džiaugtis mažesnėmis šildymo išlaidomis ir jaukesne aplinka. PAROC CGL 20cy plokštės yra populiarus šaltų patalpų lubų šiltinimo sprendimas, pirmiausia dėl to, kad tenkina visus gaisrinės saugos reikalavimus, nes pačios plokštės yra nedegios, be to gerai izoliuoja garsą, o jų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Dabar pagerinome ir šilumos izoliavimo savybes, kas teigiamai įtakos ir vidaus patalpų mikroklimatą bei išlaidas šildymui“- sako dr. Audronė Endriukaitytė, „Paroc“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė Europai ir Baltijos šalims.

Rūsiuose, požeminiuose garažuose ir kituose apatiniuose aukštuose esančiose patalpose dažnai slypi nemenkas šilumos taupymo potencialas, nes dažniausiai čia iš viso nėra šilumos izoliacijos. Tokios konstrukcijos dažnai peršąla, pastato šilumos nuostoliai yra didesni.

Veiksmingiausias tokios problemos sprendimo būdas yra šaltų lubų izoliavimas – taip yra taupoma šiluma, mažėja šildymo sąnaudos bei ženkliai pagerėja mikroklimatas aukšte virš nešildomų patalpų.

PAROC CGL 20cy išorinis paviršius yra padengtas gruntu ir paruoštas dažymui, todėl šios plokštės puikiai tinka tada, kai lubų izoliacijai keliami ne tik techniniai, bet ir estetiniai reikalavimai. Plokštės klijuojamos tiesiai prie betono perdangos be jokio papildomo mechaninio tvirtinimo, todėl įrengti lubų šilumos izoliaciją galima lengvai ir greitai. Plokščių išorinis paviršius yra gruntuotas, dėl to pagreitėja apdailos darbai.

PAROC CGL 20cy
Tai nedegios, gerai izoliuojančios garsą, vertikaliai orientuoto plaušo plokštės iš akmens vatos. Plokščių briaunos yra nusklembtos, o išorinis paviršius padengtas gruntu.
Matmenys: 1200 x 200 mm
Storis: 50 – 250 mm
Šilumos laidumo koeficientas: 0,037 W/mK

 

Daugiau informacijos:

http://www.paroc.lt/solutions-and-products/products/pages/bi-ceiling-insulations/paroc-cgl-20cy

„Paroc“ pristatė ortakių ir įrangos izoliacijos demblius su lipniu paviršiumi

„Paroc“ pristatė ortakių ir įrangos izoliacijos demblius su lipniu paviršiumi

Efektyvių izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ Lietuvos rinkoje pristatė šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų izoliavimo demblius PAROC Hvac Lamella Mat AluCoat Fix su lipnia danga.


„Paroc“ sprendimai A klasės energinio naudingumo verslo centrui

„Paroc“ sprendimai A klasės energinio naudingumo verslo centrui

Nors A klasės pastatus Lietuvoje bus privaloma statyti tik nuo 2016 metų, nekilnojamojo turto plėtotojai ir biurų nuomotojai jau šiandien galvoja apie ateitį. Energiškai efektyvūs biurų pastatai ne tik taupo pinigus nekilnojamojo turto...


Bituminė juosta asfaltui

Bituminė juosta asfaltui

Bituminė juosta asfaltui. Bituminės važiuojamosios kelio dalies dangos kokybė ir ilgaamžiškumas iš esmės priklauso nuo tinkamo sujungimo siūlių, kurios daugeliu atvejų neišvengiamai atsiranda, sandarinimo.


Efektyvūs sprendimai sienų šiltinimui

Efektyvūs sprendimai sienų šiltinimui

Siekiant didesnio pastatų energinio efektyvumo ir sveikesnės, patogesnės gyvenamosios aplinkos neišvengiamai tenka spręsti šilumos nuostolių mažinimo klausimus tiek statant naujus būstus, tiek ir renovuojant senus. Kad pasiektume norimą rezultatą...


„Paroc“ pristato sprendimus energiškai efektyviai statybai ir renovacijai

„Paroc“ pristato sprendimus energiškai efektyviai statybai ir renovacijai

Prisistatydama izoliacinių medžiagų ir sprendimų kompanija „Paroc“ nori atkreipti dėmesį į tai, kad statistiškai net 90 procentų savo laiko mes praleidžiame pastatuose: biuruose, namuose, parduotuvėse ir kitose patalpose. Todėl labai...


Putų poliuretano panaudojimas

Putų poliuretano panaudojimas (1)

Putų poliuretanas (PPU)- izoliacinė medžiaga, pasižyminti geromis šiluminėmis sąvybėmis, panaudojimo įvairiapusiškumu. UAB ”Termosnaigė” ir Ko atlieka vamzdynų, talpų, pastatų išorinių sienų šiluminės izoliacijos darbus putų...


ROCKWOOL gaminiai - geresnei namų kokybei, saugumui ir sveikatai

ROCKWOOL gaminiai - geresnei namų kokybei, saugumui ir sveikatai

Naujasis ROCKWOOL gaminių asortimentas siūlo optimalius kompleksiškus sprendimus visų tipų pastatams, kuriuose įrengiamas tinkuojamasis fasadas ar vėdinamųjų sienų konstrukcijos. Dėl plataus unikalių akmens vatos savybių spektro naujieji gaminiai...


Namų šiluma rūpintis reikėtų jau dabar

Namų šiluma rūpintis reikėtų jau dabar

Statybų ekspertų teigimu, vis dar maždaug devyni iš dešimties būsto remontą atliekančių žmonių tai daro patys ir vengia profesionalų pagalbos. Tokias tendencijas lemia ne tik mažesnė kaina, bet ir noras savarankiškai pasirinkti remontui skirtas...


Ekotroba LT, MB
Ekotroba LT, MB

Ekotroba LT teikia kokybiškas ir profesionalias pastatų šiltinimo bei sandarinimo paslaugas.

Putos.lt
Putos.lt

Pastatų šiltinimas atvirų bei uždarų porų poliuretano putomis.
Tai šiuolaikiškiausias ir efektyviausias šiltinimo būdas!

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus FORBUILD atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Šiltinimo darbai

Plastena, UAB
Plastena, UAB

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė.

Raidenis, UAB
Raidenis, UAB

Langai, statybinės paslaugos, pastatų remontas

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.