Spalio 15d. Antradienis

Šventinis interjeras - greita, paprasta ir gražu

Peržiūrų skaičius: 65024
Šventinis interjeras - greita, paprasta ir gražu

Labai dažnai galvojama, kad būsto puošimas Kalėdoms ir Naujiesiems metams užima labai daug laiko, ir dėl to paprastai apsiribojama eglute ir šventinėmis salotomis. Tačiau greitai ir lengvai papuošti namus ar biurą įmanoma.

Kadangi 2008-ieji - žiurkės (pelės) metai, reikėtų pasirūpinti ir pliušinėmis, keraminėmis bei iš kitokių medžiagų pagamintomis pelytėmis ir peliukais. Išdėlioti jas galima ir šalia Kalėdų senelių, snieguolių ir elnių, ir atskirai. Svarbiausia - nepašykštėkite šių simbolių. Pasak Rytų kalendorių, tai turėtų garantuoti sėkmę ateinančiais metais ir šeimyniniame gyvenime, ir darbe.

Puošdami namus, sukurkite papildomų šviesos šaltinių - papuoškite kambarius šviečiančiomis girliandomis. Jei turite laiko ir galimybių girliandas iš lempučių išvedžiokite palubėse ir ant sienų, tik nepažeiskite priešgaisrinių reikalavimų. Jei norite sutaupyti laiko ir jėgų, tačiau pasiekti puikų rezultatą, nusipirkite įvairių spalvų girliandų iš blizgučių ir perpinkite jas su "lietučiu".

Norite originalių, o ne pirktinių girliandų? Beveik kiekvienuose namuose atsiras senų blizgių žurnalų, kalendorių ir panašių dalykų. Iš jų galima pagaminti puikias girliandas - grandines. Popierius reikia sukarpyti plonomis juostelėmis ir jų galus suklijuoti taip, kad išeitų žiedas. Per jį perkiškite kitą juostelę, suklijuokite jos galus ir taip toliau, kol turėsite norimo ilgio grandinę. Į girliandų raštų kūrimo procesą įtraukite vaikus - jie su malonumu iš senų atviručių kirps įdomius paveikslėlius su Kalėdų Seneliu, Snieguole ir kartu su jūsų pagalba priklijuos juos prie girliandų.

Iš girliandų galima suformuoti įvairius raštus - eglutes arba skaičių 2008. Tai ypač tinka tuščioms biurų sienoms.

Jei dar nepasistatėte eglutės, galite papuošti jos "analogą". Juo gali tapti plačiai išsišakojantis augalas dideliame vazone. Vazoną apvyniokite blizgučiais arba ryškiomis juostelėmis, užriškite raudoną kaspiną, patį augalą papuoškite "lietučiu". Papuošti naminiai augalai gali netgi tapti puikia alternatyva eglutei, be kurios, atrodo, neįmanoma sutikti Kalėdų ir Naujųjų metų.

Prieš įsigydami eglutę visų pirma nuspręskite, kokia ji turi būti. Namuose ir vaikams idealu yra gyva eglutė. Aišku, vargų netrūks, tačiau kvapas ir šventės pojūtis juos tikrai nustelbs. Biurui, ko gero, labiau tiks dirbtinė eglė.

Eglutę puoškite stilingai - naudokite tik dviejų arba trijų spalvų žaisliukus. Atlikusius žaisliukus galima patalpinti į permatomas vazas, didelius stiklinius bokalus ir išdėlioti juos įvairiuose patalpų kampeliuose. Jei niekur nėra laisvos vietos - reikėtų imtis kardinalių laikinų priemonių (nors, aišku, kad nėra nieko pastovesnio už laikinumą). Susiraskite pačią didžiausią kartotinę dėžę ir "pasiųskite" į ją knygas iš keleto lentynų, visus kanceliarinius reikmenis nuo darbo stalo, dėžutes ir visus mielus, tačiau praktiškai nenaudojamus niekučius. Pačios dėžės su daiktais neverta nugrūsti į tamsų sunkiai prieinamą kampą, tiesiog apklijuokite ją linksmu spalvotu popieriumi arba apdenkite staltiese ir panaudokite kaip papildomą staliuką arba kaip postamentą nedidelei arba vidutinei eglutei.

Išsikarpykite snaigių iš popieriaus, perverkite per jas ilgą siūlą ir pakabinkite palubėse visose patalpose. Galite snaiges dar papuošti "lietučiu". Didesnį ir įdomesnį efektą pasieksite, jei snaiges karpysite iš folijos arba iš veidrodinės puokštėms naudojamo popieriaus pusės, tačiau čia reikės didelio kruopštumo.

Pritvirtinkite iškirptas snaiges ir prie staltiesės, kuria uždengsite stalą. Šiuo atveju reikėtų, kad staltiesės ir snaigių spalvos būtų kontrastingos, bet neišnyktų ir harmonija. Iš snaigių sudėliokite ornamentus ant langų ir ant sienų.

Iš kartono išpjaustykite šventines frazes: "Sveiki sulaukę Šv. Kalėdų!", "Su Naujaisiais metais!" ir t. t., papuoškite jas įvairiaspalvėmis snaigėmis ir pakabinkite (tik visiškai nepritvirtinkite, kad matytųsi užrašo storis) virš įėjimo į jūsų būtą, balkone - visur, kur tik rasite jiems vietos.

Sukvieskite vaikus ir duokite jiems vatmano lapą, spalvoto popieriaus, žirkles, klijų, akvarelę ir guašo, flomasterius ir leiskite jiems sukurti naujametį rankų darbo pano. Jau vien pats darbas sukurs šventinę nuotaiką.

Namie trūksta sniego? Su tarka susmulkinkite putų polistireną. Eglės ar pušies šakeles lengvai patepkite klijais ir pabarstykite ant jų putų polistireno trupinių.

Norėdami sukurti šerkšno ant eglės ar pušies šakų efektą, užvirinkite vandenį su druska (į pusantro litro vandens reikia įberti 1 kilogramą druskos) ir 5-6 valandoms į tokį vandenį pamerkite spygliuočių šakas. Paskui atsargiai, kad nenupurtytumėte druskos kristalų, išimkite šakeles iš vandens ir padėkite, kad išdžiūtų. Esminė gudrybė - reikėtų pasirinkti kuo stambesnę druską, nes kuo didesni druskos kristalai, tuo šerkšno efektas bus efektyvesnis. Iš tokių šakelių galėsite pasigaminti naujametę puokštę ar vainiką, kurie puikiai atrodys ir pačioje matomiausioje patalpos vietoje.

Dizaineriai pataria puošiant būstą ar biurą 2008-ųjų sutikimo šventėms naudoti auksines spalvas ir įvairiausius mėlynos atspalvius. Beje, madingus aukso spalvos papuošimus visai nesunku pasigaminti patiems - nusipirkite balionėlį su šios spalvos dažais ir susiraskite įvairių gražių šakų ir nupurkškite jas "auksu". Pakabinkite jas arba tiesiog pamerkite į vazą. Jei turite vaikutį - pakabinkite ant šių šakų saldainių, mandarinių ir kitokių mažų dovanėlių. Beje, tokios sudžiūvusios šakos gali tapti žavia namų interjero detale ir pasibaigus šventėms.

Bene esminis patarimas - jei jau ruošiatės šventėms puošti namus, būtinai prie šių darbų pritraukite visą šeimą, nes tokie malonūs rūpesčiai taps dar viena priežastimi pabūti kartu.Svarbiausi kriterijai besirenkantiems modulinę sofą

Svarbiausi kriterijai besirenkantiems modulinę sofą

Jeigu rinktume svarbiausią erdvę namuose, ja, ko gero, taptų svetainė. Šiame kambaryje nuolatos verda gyvenimas: jame mes atsipalaiduojame, priimame svečius ar žiūrime savo mėgstamiausias televizijos laidas. Pagrindiniam svetainės akcentui galima...


PVC grindys interjere

PVC grindys interjere

Grindys namams suteikia jaukumo, patrauklumo ir šilumos. Tiesa, grindų dangų pasirinkimas yra toks platus, kad labai sunku nuspręsti, kuo puošti savo namus. Grindis, vis dėlto, renkamės ne vieneriems metams, tad svarbu įvertinti kelis kriterijus:...


Laiptai. Patikimi ir patogūs

Laiptai. Patikimi ir patogūs (1)

Tinkamai pasirinktas laiptai gali ne tiktai sutaupyti plotą, bet būti gražūs ir patikimi. Latvijos turguje yra gana didelė laiptų medžiagų ir formų įvairovė, kas leidžia pasirinkti įvairius spendimus ir juos realizuoti. Geri laiptai tarsi...


Medis  namų interjere

Medis namų interjere

Medis yra puikus sprendimas, kuriant šiltą ir jaukų interjerą. Tai nuostabi medžiaga tiek baldams, tiek įvairiems interjero elementams (luboms, grindims, sienų dekorui), siekiant sukurti savitą ir originalų stilių.


Skysti tapetai

Skysti tapetai

Skysti tapetai - tai natūrali sienų ir lubų danga iš medvilnės, šilko, celiuliozės ir įvairių mineralų. Pradėta naudoti prieš kelis šimtus metų Japonijoje. Tinka gyvenamųjų patalpų, ofisų, restoranų, salonų, vonių, laiptinių ir kitų patalpų,...


Kurkite išskirtinį interjerą savo namuose

Kurkite išskirtinį interjerą savo namuose

Šiuolaikinėse interjero erdvėse gali būti visko, nuo prabangios klasikos iki asketiško minimalizmo. Turbūt natūralus ir visiems suprantamas dalykas - interjeras turi atspindėti šeimininko asmenybę. Juk tik taip namus galėsime paversti jaukiais,...


Hi- tek, arba paprastumo ir minimalizmo stilius

Hi- tek, arba paprastumo ir minimalizmo stilius (1)

Minimalizmo stilius atsirado Europoje 60- ų metų antroje pusėje kaip priešingybė prabangos ir rafinuotumo stiliui, kuris buvo paplitęs vidutinio sluoksnio ir turtingų žmonių namuose. Kurdami ištaigingus interjerus, kurie jau nieko nebestebino,...


Industrinis interjeras: lengvai kuriamas, bet efektingas

Industrinis interjeras: lengvai kuriamas, bet efektingas

Išaugęs industrinės paskirties pastatų populiarumas paskatino vėl iš naujo pamilti ir atitinkamą interjero stilių. Gausaus dėmesio sulaukia ne tik senoviniai šviestuvai, bet ir įvairaus tipo žaliuzės. Daiktų ir pastatų detalių prikėlimas naujam...


Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Nevotex, UAB
Nevotex, UAB

UAB Nevotex yra Nevotex AB grupės įmonė. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba minkštų baldų gamybos medžiagomis, įrankiais ir įranga.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Užuolaidų studija, UAB
Užuolaidų studija, UAB

"Užuolaidų studija" - tai interjero dekoravimo tekstile studija, teikianti labai, plataus spektro paslaugas: nuo projektavimo iki užuolaidų pakabinimo.

Eurivila UAB
Eurivila UAB

UAB "Eurivila" pagrindinės veiklos sritys yra įvairių tipų žaliuzių gamyba, prekyba ir montavimas.eurivi

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

Krosnelės, židiniai ir krosnys aukšto energinio efektyvumo klasė A+ namams,
malkinės, židinių įrankiai ir aksesuarai...

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre