Liepos 21d. Sekmadienis

Šventinis interjeras - greita, paprasta ir gražu

Peržiūrų skaičius: 64728
Šventinis interjeras - greita, paprasta ir gražu

Labai dažnai galvojama, kad būsto puošimas Kalėdoms ir Naujiesiems metams užima labai daug laiko, ir dėl to paprastai apsiribojama eglute ir šventinėmis salotomis. Tačiau greitai ir lengvai papuošti namus ar biurą įmanoma.

Kadangi 2008-ieji - žiurkės (pelės) metai, reikėtų pasirūpinti ir pliušinėmis, keraminėmis bei iš kitokių medžiagų pagamintomis pelytėmis ir peliukais. Išdėlioti jas galima ir šalia Kalėdų senelių, snieguolių ir elnių, ir atskirai. Svarbiausia - nepašykštėkite šių simbolių. Pasak Rytų kalendorių, tai turėtų garantuoti sėkmę ateinančiais metais ir šeimyniniame gyvenime, ir darbe.

Puošdami namus, sukurkite papildomų šviesos šaltinių - papuoškite kambarius šviečiančiomis girliandomis. Jei turite laiko ir galimybių girliandas iš lempučių išvedžiokite palubėse ir ant sienų, tik nepažeiskite priešgaisrinių reikalavimų. Jei norite sutaupyti laiko ir jėgų, tačiau pasiekti puikų rezultatą, nusipirkite įvairių spalvų girliandų iš blizgučių ir perpinkite jas su "lietučiu".

Norite originalių, o ne pirktinių girliandų? Beveik kiekvienuose namuose atsiras senų blizgių žurnalų, kalendorių ir panašių dalykų. Iš jų galima pagaminti puikias girliandas - grandines. Popierius reikia sukarpyti plonomis juostelėmis ir jų galus suklijuoti taip, kad išeitų žiedas. Per jį perkiškite kitą juostelę, suklijuokite jos galus ir taip toliau, kol turėsite norimo ilgio grandinę. Į girliandų raštų kūrimo procesą įtraukite vaikus - jie su malonumu iš senų atviručių kirps įdomius paveikslėlius su Kalėdų Seneliu, Snieguole ir kartu su jūsų pagalba priklijuos juos prie girliandų.

Iš girliandų galima suformuoti įvairius raštus - eglutes arba skaičių 2008. Tai ypač tinka tuščioms biurų sienoms.

Jei dar nepasistatėte eglutės, galite papuošti jos "analogą". Juo gali tapti plačiai išsišakojantis augalas dideliame vazone. Vazoną apvyniokite blizgučiais arba ryškiomis juostelėmis, užriškite raudoną kaspiną, patį augalą papuoškite "lietučiu". Papuošti naminiai augalai gali netgi tapti puikia alternatyva eglutei, be kurios, atrodo, neįmanoma sutikti Kalėdų ir Naujųjų metų.

Prieš įsigydami eglutę visų pirma nuspręskite, kokia ji turi būti. Namuose ir vaikams idealu yra gyva eglutė. Aišku, vargų netrūks, tačiau kvapas ir šventės pojūtis juos tikrai nustelbs. Biurui, ko gero, labiau tiks dirbtinė eglė.

Eglutę puoškite stilingai - naudokite tik dviejų arba trijų spalvų žaisliukus. Atlikusius žaisliukus galima patalpinti į permatomas vazas, didelius stiklinius bokalus ir išdėlioti juos įvairiuose patalpų kampeliuose. Jei niekur nėra laisvos vietos - reikėtų imtis kardinalių laikinų priemonių (nors, aišku, kad nėra nieko pastovesnio už laikinumą). Susiraskite pačią didžiausią kartotinę dėžę ir "pasiųskite" į ją knygas iš keleto lentynų, visus kanceliarinius reikmenis nuo darbo stalo, dėžutes ir visus mielus, tačiau praktiškai nenaudojamus niekučius. Pačios dėžės su daiktais neverta nugrūsti į tamsų sunkiai prieinamą kampą, tiesiog apklijuokite ją linksmu spalvotu popieriumi arba apdenkite staltiese ir panaudokite kaip papildomą staliuką arba kaip postamentą nedidelei arba vidutinei eglutei.

Išsikarpykite snaigių iš popieriaus, perverkite per jas ilgą siūlą ir pakabinkite palubėse visose patalpose. Galite snaiges dar papuošti "lietučiu". Didesnį ir įdomesnį efektą pasieksite, jei snaiges karpysite iš folijos arba iš veidrodinės puokštėms naudojamo popieriaus pusės, tačiau čia reikės didelio kruopštumo.

Pritvirtinkite iškirptas snaiges ir prie staltiesės, kuria uždengsite stalą. Šiuo atveju reikėtų, kad staltiesės ir snaigių spalvos būtų kontrastingos, bet neišnyktų ir harmonija. Iš snaigių sudėliokite ornamentus ant langų ir ant sienų.

Iš kartono išpjaustykite šventines frazes: "Sveiki sulaukę Šv. Kalėdų!", "Su Naujaisiais metais!" ir t. t., papuoškite jas įvairiaspalvėmis snaigėmis ir pakabinkite (tik visiškai nepritvirtinkite, kad matytųsi užrašo storis) virš įėjimo į jūsų būtą, balkone - visur, kur tik rasite jiems vietos.

Sukvieskite vaikus ir duokite jiems vatmano lapą, spalvoto popieriaus, žirkles, klijų, akvarelę ir guašo, flomasterius ir leiskite jiems sukurti naujametį rankų darbo pano. Jau vien pats darbas sukurs šventinę nuotaiką.

Namie trūksta sniego? Su tarka susmulkinkite putų polistireną. Eglės ar pušies šakeles lengvai patepkite klijais ir pabarstykite ant jų putų polistireno trupinių.

Norėdami sukurti šerkšno ant eglės ar pušies šakų efektą, užvirinkite vandenį su druska (į pusantro litro vandens reikia įberti 1 kilogramą druskos) ir 5-6 valandoms į tokį vandenį pamerkite spygliuočių šakas. Paskui atsargiai, kad nenupurtytumėte druskos kristalų, išimkite šakeles iš vandens ir padėkite, kad išdžiūtų. Esminė gudrybė - reikėtų pasirinkti kuo stambesnę druską, nes kuo didesni druskos kristalai, tuo šerkšno efektas bus efektyvesnis. Iš tokių šakelių galėsite pasigaminti naujametę puokštę ar vainiką, kurie puikiai atrodys ir pačioje matomiausioje patalpos vietoje.

Dizaineriai pataria puošiant būstą ar biurą 2008-ųjų sutikimo šventėms naudoti auksines spalvas ir įvairiausius mėlynos atspalvius. Beje, madingus aukso spalvos papuošimus visai nesunku pasigaminti patiems - nusipirkite balionėlį su šios spalvos dažais ir susiraskite įvairių gražių šakų ir nupurkškite jas "auksu". Pakabinkite jas arba tiesiog pamerkite į vazą. Jei turite vaikutį - pakabinkite ant šių šakų saldainių, mandarinių ir kitokių mažų dovanėlių. Beje, tokios sudžiūvusios šakos gali tapti žavia namų interjero detale ir pasibaigus šventėms.

Bene esminis patarimas - jei jau ruošiatės šventėms puošti namus, būtinai prie šių darbų pritraukite visą šeimą, nes tokie malonūs rūpesčiai taps dar viena priežastimi pabūti kartu.Bali Wood komanda džiaugiasi artėjančiomis šventėmis ir šiuo džiaugsmu dalijasi su Jumis!

Bali Wood komanda džiaugiasi artėjančiomis šventėmis ir šiuo džiaugsmu dalijasi su Jumis!

Visų iki šv.Kalėdų apsilankiusių Bali Wood salone laukia egzotiškos lauktuvės, ką tik atkeliavusios iš Balio salos, kurioje vasara trunka ištisus metus. Tegu Jums ji taip pat niekada nesibaigia! Artėjančiais metais kiekvienam linkime surasti savo...


Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!

Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!

Naujo interjero kūrimas visada yra įkvepiantis ir ilgalaikis projektas. Jeigu norite, kad jisai neatsibostų, labai rimtai apgalvokite patalpos funkcijas, atkreipiant dėmesį į visas smulkmenas, netgi į tai, ar kambarys saulėtas ar visada šešėlyje....


2018 metų interjero tendencijos

2018 metų interjero tendencijos

Naujieji metai dažnai tampa postūmiu kažką keisti ar atnaujinti. Pokyčius pradėti galite nuo namų. Naujo būsto įrengimas ar senojo būsto atnaujinimas dažnai remiasi ne tik iš anksto susikurta jaukių namų vizija, bet ir dizainerių patarimais bei...


Ugnies interpretacija tapyboje

Ugnies interpretacija tapyboje

Užsikūrus židinį ir stebint ugnį ne kartą kilo mintis pasidomėti, kaip ugnis vaizduojama tapyboje. Peržiūrėjome daugybę įvairiausių menininkų, žymesnių ir dar tik pradedančių, darbų ir galime pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais. Pirmiausia...


Industrinis interjeras: lengvai kuriamas, bet efektingas

Industrinis interjeras: lengvai kuriamas, bet efektingas

Išaugęs industrinės paskirties pastatų populiarumas paskatino vėl iš naujo pamilti ir atitinkamą interjero stilių. Gausaus dėmesio sulaukia ne tik senoviniai šviestuvai, bet ir įvairaus tipo žaliuzės. Daiktų ir pastatų detalių prikėlimas naujam...


Fototapetų Komar (Vokietija )nauja kolekcija.

Fototapetų Komar (Vokietija )nauja kolekcija.

Fototapetas - kompanijos Komar (Vokietija) kolekcijos dalis. Kompanija turi daugiau nei 25 metų tapetų gamybos patirtį. Jų fototapetai yra populiarūs visame pasaulyje, nes yra gana nebrangūs ir kartu aukštos kokybės spaudos gaminiai. Nauja...


Vakaro jaukumui – aliejinės lempos

Vakaro jaukumui – aliejinės lempos

Manoma, kad pirmosios aliejinės lempos atsirado apie IV a. prieš mūsų erą Graikijoje. Iki tol buvo naudojamos žvakės, fakelai ir balanos. Įdomu tai, kad to meto aliejinės lempos buvo labai primityvios. Žmonės alyvą ar riebalus tiesiog pildavo į...


LED veidrodžiai iš profesionalo rankų

LED veidrodžiai iš profesionalo rankų

UAB "Mavy Studija" jau daugiau nei tris metus užsiima vienetiniu veidrodžių gamyba bei LED produkcijos prekyba. Sujungus patirtį, dirbant šiose srityse, gaunamas unikalus produktas. Įmonės atstovai kiekvieną dieną ieško naujovių ir gali...


Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

Krosnelės, židiniai ir krosnys aukšto energinio efektyvumo klasė A+ namams,
malkinės, židinių įrankiai ir aksesuarai...

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Eurivila UAB
Eurivila UAB

UAB "Eurivila" pagrindinės veiklos sritys yra įvairių tipų žaliuzių gamyba, prekyba ir montavimas.eurivi

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia