Liepos 13d. Pirmadienis

Rudens bei žiemos nuotaikos interjere

2014 Gruodžio 28d.
Peržiūrų skaičius: 84468
Rudens bei žiemos nuotaikos interjere

Keičiantis metų laikams, permainų reikalauja ne tik garderobas, bet ir būstas.

"Žinoma, mažai kas ryžtasi kardinaliai keisti buto ar namo interjerą vien todėl, kad atėjo kitas metų laikas, tačiau nedideli, bet ryškūs pokyčiai niekam nepakenktų", - sakė salono "A-Z design" dizaineris Viktoras Gerasimovas.

Su fantazija, bet saikingai

Atnaujinti savo namus galima ryškiais elementais. Tiktų ryškūs oranžiniai, indigo ar kitos intensyvios spalvos akcentai: pagalvės, vazos, meno dirbiniai, taip pat  užuolaidos, užtiesalai, ant sienos kabinamos fotografijos ar paveikslas su vasariškais žydrais vaizdais. Stambus ryškiai žalias augalas - taip pat puikus patalpos akcentas.

Seniau buvusios blogo tono ženklu dirbtinės gėlės dabar jau tapo skoninga namų dekoravimo priemone. Juolab kad galima rasti tokių, kurias sunkiai atskirsi nuo tikrų gėlių. Tik nepamirškite, jog visur reikia jausti saiką.

Gėlėmis margintos interjero detalės arba tapetai gali puikiai papuošti jūsų namus, tik ryžtantis tokiam žingsniui reikia viską gerai apgalvoti.

Jaukumo atmosferai, kurios taip norisi šaltuoju metų laiku, sukurti tiktų lengvi pasteliniai, šilti rudi atspalviai. Siekiant minkštumo įspūdžio, patartina erdves užpildyti šviesia organza ar kitomis skaidriomis medžiagomis. Panašų minkštumo efektą suteiks ir ilgesnio plauko kilimas.

Grįžus namo po dienos darbų, ypatingos ramybės suteikia ugnis. Jei neturite židinio, kurio šiluma galėtumėte lepintis ilgais rudens ar žiemos vakarais, teks pasitelkti fantaziją ir namų jaukumą kurti žvakėmis arba elektriniais židiniais.

Atgal į praeitį

"Šiuo metu madingiausios purpuro, žemės, indigo spalvos, tačiau - pablukintos", - pasakojo V. Gerasimovas.

Grįžtama prie natūralių medžiagų (akmens, medžio), o į madą vėl įsiveržė rankų darbas, paprastumas ir kaimo stilius.

"Dažnai dizainas atspindi laikmetį, ekonominę situaciją. Kai ji labai gera, čia vyrauja prabangos stilius: barokas, prabangi klasika, pasirenkami sintetiniai, blizgūs audiniai, medžiagos", - trumpai apibendrino dizaineris, pastebėjęs, jog šiuo metu situacija visiškai priešinga minėtajai.

Šiuo metu stengiamasi išvengti nuobodulio: ieškoma naujų formų, įdomesnių sprendimų. Pamažu traukiasi griežtos linijos, jos lengvėja.

Kalbant apie baldus - jie žemėja. Kaip galimą interjero detalę V. Gerasimovas pasiūlė per visą sieną besitęsiančią žemą komodą.

Įrengiant būstą, labai svarbu taisyklingai išdėlioti apšvietimą, šiek tiek "pažaisti" su juo. Pasak dizainerio, patartina jį grupuoti į intensyvų ir paslėptą. Toks universalus sprendimas padės skirtingais metų bei paros laikais sukurti vis kitokią aplinką, atmosferą.

Būtina atskirti erdves: kur bus judrioji, o kur darbo, poilsio zonos. Pastarojoje turėtų vyrauti tamsesni, ramesni atspalviai, blankesnis apšvietimas.

"Miegamajame reikėtų vengti roletų, žaliuzių, nes šiai zonai jos visiškai netinka", - sakė dizaineris. O tai virtuvėje jis siūlo nevengti ryškių spalvų: intensyvios raudonos, oranžinės, salotinės. Jos ne tik pakels ūpą gaminti, bet ir gerins apetitą.

Judriojoje zonoje neapsiriksite pasirinkę vieną didesnį akcentą. Žaismingumui sukurti rekomenduojama vieną sieną nudažyti ar ištapetuoti ryškiaspalviais tapetais. Įspūdingu akcentu taptų ir didžiulė fotografija ar paveikslas.


Namų interjero tendencijos 2014 metais

Namų interjero tendencijos 2014 metais

Visais laikais žmonės norėjo gyventi kuo gražiau, turėti gražiai atrodančius, estetiškus namus. Bėgant laikui šis poreikis dar labiau augo, o namų interjerui skiriamas dar didesnis dėmesys. Nieko keista, kodėl informacija apie naujausias namų...


Siaurų koridorių dekoravimo subtilybės

Siaurų koridorių dekoravimo subtilybės

Gyvenant daugiabutyje susiduriame su viena interjero problema – mažais ir siaurais koridoriais. Tokie koridoriai gali sukelti tikrą galvos skausmą kuriant jų interjerą. Vienok, juos reikia kažkaip užpildyti, kad koridorius neliktų tik...


Dekoratyvinės 3D plokštės

Dekoratyvinės 3D plokštės

Dekoratyvinės 3D plokštės pagamintos iš natūralių sudėtinių dalių, kurių pagrindinė – gipsas. Plokštės pritaikytos dažymui, o jų originali spalva balta, tad galite joms suteikti bet kokią spalvą, priklausomai nuo Jūsų pageidavimų. Siūlome...


Jaukumo, arba kantri (kaimiškas), stilius

Jaukumo, arba kantri (kaimiškas), stilius (1)

Tai stilius, kurį galima pavadinti ir jaukumo, ir pompastiškumo stiliumi. Jį charakterizuoja beicuoto ąžuolo detalės, masyvūs mediniai baldai, kartais netgi truputį griozdiški karnizai, parketas arba šlifuoto akmens grindys. Pats svarbiausias...


Ispaniškų plytelių dizaino tendencijos: tradicinių raštų ir atspalvių atgimimas

Ispaniškų plytelių dizaino tendencijos: tradicinių raštų ir atspalvių atgimimas

Ieškoti įkvėpimo šiuolaikinėms interjero detalių kolekcijoms vis dažniau gręžiamasi į praeitį: žvelgdami į senesnių kartų dirbinius, amatus, dizaineriai gvildena vakarykštės dienos autentiško jaukumo paslaptis ir stengiasi atrasti raktą, kuris...


Gražūs laiptai interjere

Gražūs laiptai interjere

Gražūs laiptai, be abejonės papuoš jūsų namų interjerą, nereikia pamiršti, kad tai itin svarbi namų dekoravimo detalė, skyrus daugiau laiko ir dėmesio laiptų įkomponavimui bei dizainui, jie taps pagrindiniu interjero akcentu. Pagrindiniai...


Kaip atnaujinti pabodusią virtuvę?

Kaip atnaujinti pabodusią virtuvę?

Norint pagerinti bendrą virtuvės išvaizdą, būtina daugiau dėmesio skirti apšvietimui. Šviesi virtuvė tampa funkcionalesne ir jaukesne. Tamsi erdvė atrodo vizualiai mažesnė, todėl ji ne tokia patraukli. Tam, kad pasiektumėte geriausią apšvietimo...


LED veidrodžiai iš profesionalo rankų

LED veidrodžiai iš profesionalo rankų

UAB "Mavy Studija" jau daugiau nei tris metus užsiima vienetiniu veidrodžių gamyba bei LED produkcijos prekyba. Sujungus patirtį, dirbant šiose srityse, gaunamas unikalus produktas. Įmonės atstovai kiekvieną dieną ieško naujovių ir gali...


Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

MOBLER, S.Laskausko I.Į
MOBLER, S.Laskausko I.Į

Miegamojo baldai, virtuvės baldai, lauko baldai, mediniai laiptai, lauko langų ir durų apdaila, svetainės baldai, vonios baldai

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.