Rugpjūčio 12d. Trečiadienis

Plytelių dekoras

Peržiūrų skaičius: 120332
Plytelių dekoras

Pamėgta dekoro bei apdailos priemonė gyvenamojo būsto interjere yra keraminės plytelės. Anksčiau jas klijuodavo tik sanitariniuose mazguose, virtuvėse ir kai kuriose pagalbinėse patalpose.Šiandien keramika pamažu užkariauja visą namo interjerą. Plytelių pasiūla yra labai didelė, patenkina bet kokį skonį. Jos vertinamos ne tik pagal išvaizdą, bet ir pagal technines savybes.

Skirtingų medžiagų panaudojimas dažnai būtinas funkciškai. Pavyzdžiui, prie atvirų židinių ir krosnių yra privaloma kloti nedegią grindų dangą. Prieškambaryje į plytelėmis klotą plotą galima įkomponuoti demblį apsaugai nuo purvo ir gražiai sujungti su kilimine danga.

Medžiagų derinimą gali sąlygoti vien tik dekoratyviniai tikslai. Pas mus dar nelabai įprastas plytelių ir medžio derinys. Paprastai derinamos atitinkamo atspalvio šviesios plytelės ir šviesi mediena. Tačiau įdomus sprendimas gaunamas derinant intensyviai spalvotas grindis su šviesia mediena. Klojant grindis geriausia tamsią medieną derinti su tamsiomis plytelėmis. Plonos plytelės bei vidaus mozaika leidžia laipsniškai pereiti nuo plytelių dangos prie kiliminių grindų.

Erdvės efektas. Skersos juostos optiškai paplatina patalpą. Plytelėmis galima suskaidyti didelius plotus ir pakeisti erdvės proporcijas. Vertikalios juostos suteikia patalpai didesnio aukščio įspūdį. Šviesios plytelės praplečia mažas patalpas Jomis dažniausiai klijuojami vonių kambariai. Dideles patalpas patartina klijuoti didelio formato plytelėmis, o mažas - vidutinėmis arba mažomis (mozaika). Labai efektingai galima apipavidalinti grindis derinant įvairių dydžių plyteles. Didelius plotus pagyvina keraminės juostelės ir atbrailos, jos gali būti ir reljefinės. Galima vonioje akcentuoti sanitarinius taškus arba veidrodį papuošti plytelių apdaila. Sanitarinių patalpų ir virtuvių sienas aptaisyti patartina vidutinio dydžio plytelėmis, nes čia didelių sunkumų sudaro vamzdynai, o mažesnes plyteles ir pjaustyti reikia mažiau.

Yra didelis pasirinkimas ne tik šviesių, pastelinių tonų plytelių, bet ir ryškių, sodrių spalvų, o tai praplečia dekoravimo galimybes. Tačiau reikia būti atsargiems renkantis sodrias spalvas: patalpa, turi būti spalvinga, bet ne marga. Saikingai naudojant spalvotas plyteles, galima sudaryti geometrinio rašto akcentus ar spalvotas juostas, akcentuojančias erdvės geometrinę sandarą, apipavidalinant nišas, veidrodžius ar duris.

Kaip dekoro priemonė yra siūlės tarp plytelių. Jas galima derinti prie plytelių spalvos arba gali būti kontrastingos, pavyzdžiui, tamsios plytelės ir šviesios, netgi baltos siūlės.

Klojant grindis reikia nepamiršti jų priežiūros. Todėl virtuvėms geriausia neutrali pilka ar tamsi plytelių ir siūlių spalva.

Su gyvenamosiomis patalpomis tiesiogiai siejasi balkonai, terasos, o kartais ir žiemos sodai. Norint optiškai suderinti minėtas patalpas su gyvenamosiomis, jų grindis galima iškloti tos pačios rūšies plytelėmis. Tačiau balkone ir terasoje reikalingos šalčiui atsparios akmens keramikos plytelės, o kad jos nebūtų slidžios nuo drėgmės, reikėtų naudoti mažesnes, o vidaus patalpoms - didesnes plyteles.


Stiklo naudojimas: buityje, biure ir ...

Stiklo naudojimas: buityje, biure ir ...

Naudojant šiuolaikines stiklo apdirbimo galimybes, sparčiai populiarėja stiklo konstrukcijų pritaikymas buityje, biuruose ir net prekybinės paskirties objektuose. Turbūt sutiksite, šie variantai turi tiek panašumų, tiek skirtumų, turint omeny...


Kaip išmanieji namai padės ruoštis Kalėdoms

Kaip išmanieji namai padės ruoštis Kalėdoms

Kalėdos kvepia ne tik mandarinais, bet ir kone ištisą mėnesį trunkančiais šventiniais rūpesčiais? Kaip išmanieji namai gali palengvinti buitį šiuo džiaugsmingu, tačiau sykiu ir labai nelengvu kalėdiniu, naujametiniu periodu, pasakoja automatizuotų...


Įtempiamos lubos miegamajame

Įtempiamos lubos miegamajame

Ar norite miegoti po žvaigždėtų dangumi, bet savo miegamajame? Išpildykite savo svajones su įtempiamomis lubomis. Jos ne tik išryškina interjerą, bet ir sukuria komfortišką aplinką miegui. Tai kodėl tokios lubos yra vienas iš geriausių sprendimų?...


Skysti tapetai ekodecor jaukiam interjerui

Skysti tapetai ekodecor jaukiam interjerui

Skysti tapetai leidžia kurti lygias ar reljefines sienų dangas be siūlių. Skysti tapetai išdžiūvę sudaro dangą, panašią į siūlais padengta medžiaga. Dangos sudėtyje gali būti kartūno, celiuliozės, neapdoroto šilko, tekstilės pluoštų, net aukso...


Raudona – neraudona, žalia – nežalia...

Raudona – neraudona, žalia – nežalia...

Naujoje šviesoje spalvos atrodo kitaip Jei nors kartą pirkote kokį nors daiktą ar rūbą esant dirbtiniam apšvietimui, žinote, kad dienos šviesoje tas pirkinys visuomet atrodo kitaip. Taigi jeigu spalva mums labai svarbi, perkamą daiktą stengiamės...


NATŪRALAUS AKMENS KRIAUKLĖS

NATŪRALAUS AKMENS KRIAUKLĖS

Natūralaus akmens vonios kriauklės yra unikali kolekcija išskirtinių pastatomų ir indo formos kriauklių, pasižyminčių tobulu dizainu ir derančiais spalviniais sprendimais.


Kaip suplanuoti vaiko kambarį

Kaip suplanuoti vaiko kambarį

Kambario vaikui įrengimas ir dekoravimas yra vienas smagesnių ir mielesnių darbų visame namo ar buto remonto maratone. Projektuojant erdvę mažyliui tenka prisiminti ne tik vaikystę, bet ir skaitytas pasakas bei jų personažus. Būtina į pagalbą...


Rėmai nebūtinai varžo...

Rėmai nebūtinai varžo... (1)

Greičiausiai ne viena mama ar mergina iš savo vaiko ar būsimo vyro yra sulaukusi frazės: "Tu nori mane įkišti į rėmus!" Pastebėjote? Tuo metu žmogaus lūpos paprastai būna perkreiptos pykčio. Tačiau nereikėtų pamiršti, kaip paslaptingai...


Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Alfa metalas, MB
Alfa metalas, MB

Metalo tekinimo bei frezavimo darbai, suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir sriegimas.

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

OAKY OAK, UAB
OAKY OAK, UAB

Modernaus dizaino ąžuolo masyvo ir metalo baldai. Susikurkite savo svajonių erdvę.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.