Rugsėjo 25d. Šeštadienis

Lubiniai bėgeliai užuolaidoms: 8 skirtingi tipai

2021 Gegužės 28d.

Bėgeliai užuolaidoms – sparčiai populiarėjanti alternatyva tradiciniams karnizams. Lubiniai bėgeliai suteikia interjerui estetikos, tvarkingumo, modernumo, o kambario lubos su jais atrodo vizualiai aukštesnės. Lubinių bėgelių užuolaidoms asortimentas – labai platus, todėl verta žinoti, kuriais atvejais kokius bėgelius užuolaidoms pasirinkti. Kad būtų lengviau apsispręsti, UAB ,,Iks Forma“ specialistai apžvelgia 8 skirtingus lubinių bėgelių užuolaidoms tipus.

1. ,,U“ profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms

„U“ profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra pagaminti iš aliuminio, todėl yra ypač patvarūs, bet tuo pačiu lengvi. Dėl apvalios formos ir nedidelio dydžio šie bėgeliai užuolaidoms yra praktiškai nepastebimi ant lubų. ,,U“ profilio lubiniai bėgeliai skirti lengvoms ir vidutinio sunkumo užuolaidoms. Galima rinktis skirtingų spalvų ,,U“ profilio lubinius bėgelius užuolaidoms bei taip priderinti juos prie esamo namų ar kambario interjero.

2. ,,U-1“ aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms

„U-1“ aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra kvadratinės formos. Šie lubiniai bėgeliai skirti lengvoms ir vidutinio svorio užuolaidoms.

3. Stiprinti lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Stiprinti aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms – labai panašūs į ,,U“ profilio lubinius bėgelius, tačiau šie yra šiek tiek didesnių gabaritų. Stiprinti lubiniai bėgeliai yra skirti sunkesniems audiniams bei didesniems aukščiams. Vienas pagrindinių šių lubinių bėgelių privalumų – geras slankiojimas.

4. Įmontuojami lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Aliuminio profilio įmontuojami lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra tvirtinami į tarpą tarp gipso plokščių. Šių lubinių bėgelių sienelės estetiškai uždengia gipso pjūvių kraštus, todėl lubų paviršius išlieka vientisai lygus.

5. Dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms su borteliu

Aliuminio profilio dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra su 4 cm borteliu, skirtu sustabdyti ir uždengti susidarančius tarpus tarp užuolaidų ir lubų bei iš ten sklindantį šviesos srautą.

6. Dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Aliuminio profilio dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra patogiai ir greitai montuojami tiesiai į lubas be jokių papildomų laikiklių. Šie lubiniai bėgeliai puikiai atlaiko lengvo ir vidutinio sunkumo audinio užuolaidas.

7. Trijų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Trijų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms – ypač populiarus pasirinkimas viešojo sektoriaus (viešbučių) užsakymuose, kai galioja visiško užtamsinimo reikalavimas. Naktinės užuolaidos patogiai traukiamos atskiruose lubinio bėgelio takuose užtraukiant jas viena už kitos – taip užtikrinamas visiškas šviesos nepralaidumas.

8. Lubiniai bėgeliai užuolaidoms, valdomi virve

Virveliniai lubiniai bėgeliai yra lengvai valdomi virvute. Šie lubiniai bėgeliai gali atlaikyti itin didelius (iki 20 kg) audinių svorius. Bėgeliai naudojami norint valdyti juos iš šono ar esant nestandartinių formų (pvz., trapecijos formos) langams.

Bėgeliai užuolaidoms – funkcionalus bei stilingas interjero aksesuaras, pasižymintis plačiomis pritaikymo galimybėmis. Lengvi ir patvarūs bėgeliai užuolaidoms tinka prie bet kokio namų interjero stiliaus. Ieškantiems bėgelių užuolaidoms, jau 25 metus veiklą plėtojantis užuolaidų salonas UAB „Iks Forma“ maloniai kviečia atvykti apžiūrėti bėgelių užuolaidoms į salonus didžiuosiuose šalies miestuose. UAB ,,Iks Forma“ lubiniai bėgeliai užuolaidoms – kokybiški, patikimi, modernaus dizaino. Be gaminių, pateikiamų internetinėje parduotuvėje www.iksforma.lt, didžioji dalis įmonės parduodamų prekių – užuolaidų salonuose didžiuosiuose šalies miestuose: Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Ieškantiems unikalių interjero sprendimų, visuose „Iks Forma“ užuolaidų salonuose dirbantys kompetentingi, ilgametę patirtį sukaupę profesionalūs dizaineriai konsultuoja įvairiais stiliaus klausimais, taip pat padeda skoningai suderinti esamus ir būsimus dekoro elementus, taip siekdami sukurti individualų, nepriekaištingą namų interjerą.


Moduliniai laiptai - paprastas ir nebrangus sprendimas

Moduliniai laiptai - paprastas ir nebrangus sprendimas

Laiptai labai svarbus, tačiau kartais užmirštamas namų elementas, kuriam skiriamas nepakankamas dėmesys. Neretai namo projektavimo stadijoje nutinka taip, kad projektuotojai laiptams palieka per mažai erdvės, o tas pastebima, kai jau visos sienos...


Laminuota skarda – aukščiausia kokybė garantuota

Laminuota skarda – aukščiausia kokybė garantuota

Laminuota skarda su RENOLIT medžio imitacijos plėvele vizualiai mažai skiriasi nuo medienos, yra ilgaamžė, atspari šalčio ir karščio poveikiui, paviršius apsaugotas nuo UV spindulių. Laminavimo technologija prižiūrima ir tiriama laboratorijose....


Apie svetainę

Apie svetainę

Didžiausią kambarį paprastai stengiamasi paversti svetaine, nes būtent čia pailsėti susirenka visi šeimos nariai, čia sėdima su svečiais. Be to, ir interjero, ir daiktų pasirinkimą visų pirma apsprendžia patalpos dydis.


Keraminės plytelės estetiškam ir patraukliam interjerui

Keraminės plytelės estetiškam ir patraukliam interjerui

Keraminės plytelės naudojamos nuo seniausių laikų, dar senovės Egipte buvo įvertintas jų praktiškumas, ilgaamžiškumas bei atsparumas chemikalams. Taip pat dėl jų higieniškumo ir kitų cheminių savybių, keraminės plytelės apdailai naudojamos iki pat...


Tapetų klijavimas

Tapetų klijavimas

Jei tapetų raštų nereikia derinti skersine kryptimi, jų ilgis nustatomas pagal patalpos aukštį nuo lubų iki grindų, pridedant 10 cm užlenkti viršuje ir apačioje. Pažymima pirma juosta ir nukerpama. Jei patalpos aukštis vienodas, atkerpama keletas...


Miegamasis pagal FENG SHUI

Miegamasis pagal FENG SHUI

Feng Shui filosofija teigia, kad miegamasi turi būti patogus, malonus ir kupinas teigiamos energijos. Kaip to pasiekti? Miegamajame naudokite skirtingo intensyvumo apšvietimą. Jei įmanoma, įsigykite jungiklį, kuriuo reguliuojamas apšvietimo...


Pirmoji pasaulyje darbo vieta, specialiai sukurta nešiojamų kompiuterių vartotojams

Pirmoji pasaulyje darbo vieta, specialiai sukurta nešiojamų kompiuterių vartotojams

Nešiojami kompiuteriai mažėja ir darosi galingesni kasdien. “Planšetės” jau tapo praktiška pilnaverte darbo ir bendravimo priemone. Net ir telefonas tapo patikimu ne vien bendravimo, bet ir darbo įrankiu. IT veikiamos įtakos darbo...


Vizitinė buto kortelė

Vizitinė buto kortelė

Pažintis su namais prasideda nuo prieškambario. Čia sutinkami svečiai, čia jie susidaro pirmą įspūdį apie butą. Prieškambaryje su drabužiais tarsi atsikratoma visų iš lauko atsineštų rūpesčių ir puolama į jaukių namų glėbį. Prieškambaris turi...


Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Dezo paslaugos, MB
Dezo paslaugos, MB

Kenkėjų kontrolės paslaugos namams ir verslui. Tel +37061085800

Šviestuvų pasaulis LT, UAB
Šviestuvų pasaulis LT, UAB

Vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED produkcija

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

Alfa metalas, MB
Alfa metalas, MB

Metalo tekinimo bei frezavimo darbai, suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir sriegimas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.