Sausio 26d. Trečiadienis

Lubiniai bėgeliai užuolaidoms: 8 skirtingi tipai

2021 Gegužės 28d.

Bėgeliai užuolaidoms – sparčiai populiarėjanti alternatyva tradiciniams karnizams. Lubiniai bėgeliai suteikia interjerui estetikos, tvarkingumo, modernumo, o kambario lubos su jais atrodo vizualiai aukštesnės. Lubinių bėgelių užuolaidoms asortimentas – labai platus, todėl verta žinoti, kuriais atvejais kokius bėgelius užuolaidoms pasirinkti. Kad būtų lengviau apsispręsti, UAB ,,Iks Forma“ specialistai apžvelgia 8 skirtingus lubinių bėgelių užuolaidoms tipus.

1. ,,U“ profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms

„U“ profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra pagaminti iš aliuminio, todėl yra ypač patvarūs, bet tuo pačiu lengvi. Dėl apvalios formos ir nedidelio dydžio šie bėgeliai užuolaidoms yra praktiškai nepastebimi ant lubų. ,,U“ profilio lubiniai bėgeliai skirti lengvoms ir vidutinio sunkumo užuolaidoms. Galima rinktis skirtingų spalvų ,,U“ profilio lubinius bėgelius užuolaidoms bei taip priderinti juos prie esamo namų ar kambario interjero.

2. ,,U-1“ aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms

„U-1“ aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra kvadratinės formos. Šie lubiniai bėgeliai skirti lengvoms ir vidutinio svorio užuolaidoms.

3. Stiprinti lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Stiprinti aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms – labai panašūs į ,,U“ profilio lubinius bėgelius, tačiau šie yra šiek tiek didesnių gabaritų. Stiprinti lubiniai bėgeliai yra skirti sunkesniems audiniams bei didesniems aukščiams. Vienas pagrindinių šių lubinių bėgelių privalumų – geras slankiojimas.

4. Įmontuojami lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Aliuminio profilio įmontuojami lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra tvirtinami į tarpą tarp gipso plokščių. Šių lubinių bėgelių sienelės estetiškai uždengia gipso pjūvių kraštus, todėl lubų paviršius išlieka vientisai lygus.

5. Dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms su borteliu

Aliuminio profilio dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra su 4 cm borteliu, skirtu sustabdyti ir uždengti susidarančius tarpus tarp užuolaidų ir lubų bei iš ten sklindantį šviesos srautą.

6. Dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Aliuminio profilio dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra patogiai ir greitai montuojami tiesiai į lubas be jokių papildomų laikiklių. Šie lubiniai bėgeliai puikiai atlaiko lengvo ir vidutinio sunkumo audinio užuolaidas.

7. Trijų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Trijų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms – ypač populiarus pasirinkimas viešojo sektoriaus (viešbučių) užsakymuose, kai galioja visiško užtamsinimo reikalavimas. Naktinės užuolaidos patogiai traukiamos atskiruose lubinio bėgelio takuose užtraukiant jas viena už kitos – taip užtikrinamas visiškas šviesos nepralaidumas.

8. Lubiniai bėgeliai užuolaidoms, valdomi virve

Virveliniai lubiniai bėgeliai yra lengvai valdomi virvute. Šie lubiniai bėgeliai gali atlaikyti itin didelius (iki 20 kg) audinių svorius. Bėgeliai naudojami norint valdyti juos iš šono ar esant nestandartinių formų (pvz., trapecijos formos) langams.

Bėgeliai užuolaidoms – funkcionalus bei stilingas interjero aksesuaras, pasižymintis plačiomis pritaikymo galimybėmis. Lengvi ir patvarūs bėgeliai užuolaidoms tinka prie bet kokio namų interjero stiliaus. Ieškantiems bėgelių užuolaidoms, jau 25 metus veiklą plėtojantis užuolaidų salonas UAB „Iks Forma“ maloniai kviečia atvykti apžiūrėti bėgelių užuolaidoms į salonus didžiuosiuose šalies miestuose. UAB ,,Iks Forma“ lubiniai bėgeliai užuolaidoms – kokybiški, patikimi, modernaus dizaino. Be gaminių, pateikiamų internetinėje parduotuvėje www.iksforma.lt, didžioji dalis įmonės parduodamų prekių – užuolaidų salonuose didžiuosiuose šalies miestuose: Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Ieškantiems unikalių interjero sprendimų, visuose „Iks Forma“ užuolaidų salonuose dirbantys kompetentingi, ilgametę patirtį sukaupę profesionalūs dizaineriai konsultuoja įvairiais stiliaus klausimais, taip pat padeda skoningai suderinti esamus ir būsimus dekoro elementus, taip siekdami sukurti individualų, nepriekaištingą namų interjerą.


Svajonių namus Greta Bitinaitė kuria pati: „Net jungiklių pasirinkimas gali tapti įdomia patirtimi"

Svajonių namus Greta Bitinaitė kuria pati: „Net jungiklių pasirinkimas gali tapti įdomia patirtimi"

Planuojantiems įsirengti ar atnaujinti savo būstą žinoma „instagramerė", grožio bei gyvenimo būdo tinklaraštininkė Greta Bitinaitė pataria neskirstyti užduočių į vyriškas ar moteriškas, įveikiamas savarankiškai ar paliekamas tik tos...


BaliWood salonas , kviečia užsukti ir įvertinti naujai atvykusių daiktų iš Balio salos

BaliWood salonas , kviečia užsukti ir įvertinti naujai atvykusių daiktų iš Balio salos

BaliWood salonas, kviečia užsukti ir įvertinti naujai atvykusių daiktų iš Balio salos. Tai nuostabi proga pradžiuginti savo artimuosius originaliomis dovanomis!Svečiuose laukiame visų, ieškančių konceptualių vidaus ir lauko baldų, individualių...


Grindjuostės interjere

Grindjuostės interjere

Grindų neįsivaizduojame be grindjuosčių. Grindų aprėminimui siūlome originalius sprendimus, kuriančius papildomą vertę Jūsų erdvei. Paprastos įdėjos – išskirtinai prabangus efektas.


Egzotikos, arba rytietiškų motyvų, stilius

Egzotikos, arba rytietiškų motyvų, stilius

Rytai tęsia vakarietiško pasaulio užkariavimą! Rytietiška kultūra šiuo metu populiari ne tiktai dizaine. Rytietiškiems motyvams nėra jokių ribų, gali būti tiktai keli akcentai, bet gali būti ir detalus namų išplanavimas. Visa tai priklauso nuo...


Subtilus ir šviesus kambario interjeras

Subtilus ir šviesus kambario interjeras

Visi norime išskirtinio interjero, kuris būtų tarsi mūsų vizitinė kortele, sakanti – “Čia gyvenu Aš”. Todėl kurdami šviesų ir subtilų kambario interjerą pagalvokite apie lubų ar sienų dekoravimo priemones, kurios galėtu sukurti...


Tapetų rūšys

Tapetų rūšys

Patalpų sienos bei lubos klijuojamos tokių rūšių tapetais: viniliniais, popieriniais, akriliniais ir stiklo audinio. Viniliniai tapetai gaminami įvairių rūšių. Pūsto vinilo tapetais klijuojamos gyvenamųjų patalpų sienos, suteikia minkštumo įspūdį....


Nuo ko pradėti namų interjero kūrimą?

Nuo ko pradėti namų interjero kūrimą?

Savo namus kuriame su meile, tačiau kartais to nepakanka, kad jie taptų mieli ir jaukūs. Rodos, dažome sienas gražiausiomis spalvomis, renkamės naujausius baldus, stilingus aksesuarus, o kambarys neturi savo "veido" ir gana. Akivaizdu,...


NATŪRALAUS AKMENS KRIAUKLĖS

NATŪRALAUS AKMENS KRIAUKLĖS

Natūralaus akmens vonios kriauklės yra unikali kolekcija išskirtinių pastatomų ir indo formos kriauklių, pasižyminčių tobulu dizainu ir derančiais spalviniais sprendimais.


IKS forma, UAB
IKS forma, UAB

Interjero tekstilė - karnizų sistemos. Atvykstame į kliento namus. Atliekame matavimus. Konsultuojame. Montuojame karnizus. Pakabiname užuolaidas.
Siūlome itin platų audinių pasirinkimą.

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...