Rugpjūčio 24d. Šeštadienis

Kurkite išskirtinį interjerą savo namuose

2013 Gruodžio 3d.
Peržiūrų skaičius: 81724

Šiuolaikinėse interjero erdvėse gali būti visko, nuo prabangios klasikos iki asketiško minimalizmo. Turbūt natūralus ir visiems suprantamas dalykas - interjeras turi atspindėti šeimininko asmenybę. Juk tik taip namus galėsime paversti jaukiais, išskirtiniais ir tokiais, į kuriuos visada norėsis sugrįžti.

Tikimės, kad ieškote kažko išskirtinio savo namams, gal kiek neįprasto ir neleidžiančio pasinerti į rudenines depresijas ar žiemišką meškos snaudulį. Tad sakykite TAIP spalvoms, nuoboduliui užbėždami griežtą NE. Mėgaukitės emocijomis, spalvomis ir jų deriniais. Įliekite lengvo nubudimo į savąjį interjerą – švelnūs atspalviai ir lengvi skirtingi interjero detalių derinai puikiai nustums nuobodulį, liūdesį ir rudeniškas darganas. Galėsite jaustis saugūs susikurtoje ramybės ir komforto oazėje, palengva įsileisdami ir šventinę nuotaiką į savus namus. Skirkite minutėlę savo poreikiams ir galimybėms įvertinti, įsileiskite visas neįtikėčiausias mintis, siekiant susikurti tą ypatingą komforto zoną. Rinkos profesionalai ir savo srities specialistai mielai sutiko patarti, pasidalinti patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Tad pirmyn – kurkite išskirtinį namų interjerą savo namuose.

Niūrokas ruduo ir neprognozuojama žiema natūraliai verčia namų apšvietimo sąlygas parengti taip, kad nepasiduotume ir tamsųjį metų laikotarpį išgyventume daug jaukiau. Juk daug šviesos mus, kaip tuos naktinius drugelius, mistiškai traukia artyn, sukeldama itin malonius pojūčius. Šioje srityje abejingų nepaliks ir visas plaštakes maloniai priims šviestuvų salonas KANDELAS. Stilingiausios formos, išskirtinė kokybė ir protinga kaina – kiekvienas tai neabejotinai rasite šviestuvų salone, ką jau kalbėti apie kiekvienam apsilankiusiam klientui skiriamą išskirtinį dėmesį ir rūpestį Jūsų poreikių patenkinimui.

Ar kada galvojote, kaip vizualiai padidinti gyvenamą erdvę?  Arba kaip paslėpti nelygumus ar atsiradusius plyšelius lubose? O gal norite papuošti namus išskirtinio dizaino lubomis? Išbandykite įtempiamas lubas. UAB LANVITA, atsižvelgdama į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus, mielai pasiūlys ne tik specialiai Jums pritaikytą sprendimą, renkantis įtempiamas lubas, bet ir itin plačią spalvų bei atspalvių paletę, tekstūrų įvairovę ir išskirtinį aptarnavimą. Juk įtempiamos lubos – tai geriausias kainos ir išskirtinės kokybės santykis.

Kuriant jaukų namų interjerą, verta ne mažiau dėmesio skirti langams. Anot VIVA LANGAI gamintojo specialisto Mindaugo Grigo, kokybiškas langas turi įleisti į namą kuo daugiau natūralios šviesos, neišleisti šilumos ir suteikti estetinį vaizdą. Be abejo, itin svarbios šilumos, patvarumo, stabilumo ir saugumo savybės. Taip,  grožis ir šiluma turi būti glaudžiai suderinami dalykai. Ir VIVA LANGAI žino kaip tai padaryti.

Kad jau prakalbome apie namų langus, norėtume užsiminti ir apie palėpes. Ar žinote, kaip maksimaliai išnaudoti šį plotą. Erdvės, paskendusios šešėliuose, nesukuria nei vertės Jūsų būstui, nei komforto Jūsų gyvenimui. Palėpės forma architektūrine prasme dažnai bus kur kas įdomesnė nei standartinis patalpų suskirstymas stačiakampiais. Ir tai tik lašas – daug daugiau naudingos informacijos ir praktiškų patarimų Jums suteiks FAKRO prekybos atstovas Lietuvoje Mindaugas Pilipūnas.

Na, o kokie gi namai be pagrindinės interjero detalės – užuolaidų, suteikiančių šilumos ir jaukumo. Dailios užuolaidos gali visiškai pakeisti kambarį, o langą paryškinti taip, kad akys pirmiausia kryptų jo pusėn. Kūrybiškai ir originaliai naudojama tekstilė ir  kiti interjero elementai puikiai prisidės prie erdvės kūrimo. Įkvėpimo ir idėjų galite semtis iš audinių spalvų bei raštų, o Jums šioje gausoje tinkamai išsirinkti ir apsispręsti padės užuolaidų salono CELESTINA kolektyvas. Dirbdami nuo 1997m. jie prikaupė gausią patirtį, kuria mielai pasidalins ir su Jumis.

O kokia gi interjero dalis gali neginčijamai pagyvinti ir paryškinti pasirinktą interjero stilių, papildyti kambario atmosferą ir sukurti harmoniją? Be abejo, tai - grindys. Aišku, jeigu jos parinktos tinkamai. Kaip tai padaryti? Išskirtiniais ir aukščiausios klasės laminuotų grindų produktais prekiaujančios SKANDINAVIŠKOS GRINDYS neabejotinai padės rasti geriausią sprendimą Jūsų erdvei. Nepamirškite, Juk grindys gali pagyvinti Jūsų namus ne mažiau nei modernių baldų kolekcija.

Natūralumo mėgėjams, besirūpinantiems ne tik namų interjeru, bet ir šeimos narių sveikata, taip pat turime ką pasiūlyti: neišskiriama interjero detale, pabrėžiančia kiekvienų namų savitumą, išskirianti juos švelniu medžio kvapu, turėtų tapti baldai ir interjero elementai iš natūralios medienos. Tvirtumas, ilgaamžiškumas, ekologija, išliekamoji vertė, natūrali kvėpuojanti medžiaga… Išties ieškantiems kažko unikalaus ar turintiems įmantriausių užgaidų – AURIMO SAKALAUSKO KŪRYBINIŲ BALDŲ DIRBTUVĖS pasiūlys nestandartinius natūralaus medžio baldų variantus Jūsų namams.

Kaip manote, kas interjere galėtų būti svarbiau nei baldai? Atsakymas paprastas – durys. Juk jas pamatome pirmiausiai. Jas nužvelgiame ir vertiname taip pat, kaip pirmą kartą sutiktą žmogų. Net nesąmoningai įvertiname aplinką į ją nė nepatekę. Kaip suprantate – durys – tai pirmasis įspūdis, o jį pataisyti tikrai nėra lengva. Tad ką daryti, kad durys įsilietų į Jūsų kuriamą interjerą ir jį papildytų, o ne sugadintų? Šioje vietoje Jus konsultuoja individuali įmonė METALIKA, pateikdama skirtingus vidaus durų variantus, įkomponuojančius vidaus duris į Jūsų interjerą ir visapusiškai užtikrinančią puikų Jūsų namų pirmąjį įspūdį.

Originalios interjero idėjos liejasi ir vonios kambaryje, kūrybiškumo ir inovacijų pritaikymas suteikia savito išskirtinumo Jūsų erdvei. Pakeiskite įprastą baltą vonią raudona ar ruda – tik tiek tereikia, norint sukurti stilistiškai išbaigtą vonios kambarį. Regis, kinta tik vonios spalva, o išties kinta visa atmosfera. PAA vonių specialistų konsultacijos, interjero dizaino projektai ir kokybiškas aptarnavimas prisitaiko prie kiekvieno kliento skonio ir poreikio, ieškant ir randant optimalų sprendimą vonios kambariui.

Tų originalių sprendimų, kaip sukurti išskirtinę ir estetišką aplinką namuose – ieškome nuolat - paveikslai, vazos, statulėlės, komodos ir lentynos… Ką gi siūlo kompanija TALJA? Tai keraminės ir akmens masės plyteles interjere. Jei dar visai neseniai plytelių pasirinkimas buvo pakankamai ribotas – tai šiandien siūlomas asortimentas yra ypač platus, susidedantis iš skirtingiausių plytelių formų, įvairiausio dizaino ir neribotos spalvų paletės. Argi tai ne lengvas būdas prisidėti prie patrauklios ir estetiškos aplinkos kūrimo Jūsų namuose?

Tikiu, nesiginčysite išgirdę, kad ne tik gražus interjeras, bet ir skaniai paruoštas maistas atspindi gyvenimo kokybę. Tai tarsi veidrodis. Turbūt kiekvienam teko pasimėgaut tobulo skonio vyno taure ragaujant nepriekaištingai pagamintą maistą. O juk puikų maistą galime paruošti tik patogiai, kokybiškai ir techniškai funkcionalioje virtuvėje. NAUJAVIRTUVE.LT virtuvės baldus gamina nuo 1999 metų. Per tiek laiko įmonė pagamino daugybę virtuvės komplektų, išbandydama įvairiausias kintančias medžiagas ir furnitūrą, atrinkdama tai, kuo išties galima pasitikėti. Ieškote šiuolaikiško, kokybiško ir laiko patikrinto sprendimo? Jau turite kur kreiptis – www.naujavirtuve.lt

Kas gi suburia mus kartu šiltai praleisti vakarą? Šeima, namai, šventės...? Žinantys, ką reiškia šis jaukumas, o ir turintys platesnę fantaziją, turbūt mintyse jau piešia spragsinčių malkų vaizdus, kūnus užlieja šiluma, ramybė ir jaukumas. Tiek modernus, tiek tradicinis židinys sukuria tokią ramybės zoną, kurioje pasakiškai atsipalaiduojame pasibaigus darbo dienos vargams. Tiesa, ir paprastas žiūrėjimas į liepsną suteikia ramybės bei saugumo jausmą. Lieka jį tik tinkamai įkomponuoti interjere – kad aplinka būtų jaukesnė, o pats židinys skleistų ne tik šilumą, bet ir iškirtinio dizaino sprendimų pagrįstumą. Benas Dragūnas – B&E KAMINAI vadovas – prisiima atsakomybę už Jums iškilusius neaiškumus ir su malonumu konsultuoja ne tik židinių ir kaminų dizaino, bet ir kaminų įrengimo, montažo bei aptarnavimo klausimais.

O kaip gi namų sienos? Dekoro variantų yra begalės, pavyzdžiui, UAB STONESTA siūlo interjerą ir eksterjerą puošti dekoratyviniu akmeniu, įnešant lašelį kerinčio paslaptingumo bei ryškių prabangos ir išskirtinumo akcentų. Juk akmuo – tai išties ypatingas apdailos pasirinkimas, turintis galios namus paversti išskirtiniu Jūsų svajonių kampeliu, o įmonės kolektyvas su didžiausiu malonumu padės Jums renkantis tinkamiausią dekoratyvinio akmens variantą.

Kitas, gal kiek įprastesnis variantas, „aprengti“ sienas – naudoti dekoratyvinius dažus ir tinkus. Šie, taip pat skirti tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Įmonė DECORAMENTUM pristato žymaus italų gamintojo CebosColor dažus ir tinkus, gebančius sukurti patogią ir jaukią aplinką. Tereikia lašelio fantazijos ir Jūsų namai gali pakisti neatpažįstamai.

Kas gi dar galėtų prisidėti prie namų išskirtinumo? CLASIC LINE DECOR pristato įvairiausias smulkias sienų detales, kuriomis slystantis žvilgsnis suteikia malonų ir šiltą pasigėrėjimą bei pasigrožėjimą. Tai toks paprastas būdas pasikelti nuotaiką, kad net sunku patikėti.  Tad puoškime lubas ir sienas su „Classic Line Decor“.  Tai padaryti visiškai nesudėtinga, o vertės namams ir jų interjerui priduodama ypač daug.

„Classic Line Decor“ interjero puošybos elementai

Penkiomis išskirtinėmis namų dekoravimo paslaptimis dalinasi C&D style salono atstovai: „Kiekvienas metų laikas atneša lengvą sumaištį į mūsų gyvenimus. Rudenį keis žiema, tad vis vėstant orams  iš naujo atrasime ir savus namus. Kartu su gamta įneškime naujų spalvų bei potėpių - tegul laikas, praleistas namuose, būna ypatingas ir malonus. Juk artėjančių švenčių laukimas yra kažkuo ypatingas, kupinas žvakių šviesos, Franko Sinatros melodijų ir įvairiausių prieskoninių aromatų...“. Visas paslaptis C&D style atskleidžia savame straipsnyje, iliustruotame interjero detalių pritaikymu jau sukurtame interjere.

Begalė siūlomų idėjų ir variantų – ir tai, tik maža dalelė to, ką galite susikurti savuose namuose pasitelkdami fantaziją ir improvizaciją. Tikimės, kad jau žvalgotės po savus namus, ieškodami gimusių idėjų įgyvendinimo vietos.


Ilgaamžės natūralaus akmens plytelės -  prabanga tapo pasiekiama

Ilgaamžės natūralaus akmens plytelės - prabanga tapo pasiekiama

Marmuras, travertinas, kalkakmenis, skalūnas, kvarcas, granitas – ne vienam asocijuojasi su kokybe bei prabanga. Iš šių bei kitų akmens rūšių pagamintos plytelės daugeliui atrodo vis dar nepasiekiama namų interjero bei eksterjero tobulybė....


Hi- tek, arba paprastumo ir minimalizmo stilius

Hi- tek, arba paprastumo ir minimalizmo stilius (1)

Minimalizmo stilius atsirado Europoje 60- ų metų antroje pusėje kaip priešingybė prabangos ir rafinuotumo stiliui, kuris buvo paplitęs vidutinio sluoksnio ir turtingų žmonių namuose. Kurdami ištaigingus interjerus, kurie jau nieko nebestebino,...


Atnaujinta serija „Aveo” – jausmus žadinančio šiuolaikiško dizaino gaminiai vonios kambariui

Atnaujinta serija „Aveo” – jausmus žadinančio šiuolaikiško dizaino gaminiai vonios kambariui

Ar įmanoma keramikoje įkūnyti gyvybės archetipą, gyvybės atsiradimą simbolizuojantį kiaušinį, kaip apsauginį gaubtą ir saugią erdvę, ar jis gali įkvėpti sukurti vonios kambario kolekciją? Įmanoma, byloja kompanija „Villeroy & Boch”...


Įprastus plastikinius langus paverskite ypatingais: rinkitės roletus

Įprastus plastikinius langus paverskite ypatingais: rinkitės roletus

Šiandien gana sunku rasti namus, kuriuose naudojami ne plastikiniai langai. Pastarųjų privalumus jau spėjo įvertinti daugybė lietuvių, todėl dabar jų namuose, sodybose įprastus medinius langus dažnai pakeičia plastikiniai. Šie pasižymi sandarumu,...


Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

Jums atrodo, kad pats gražiausias interjero stilius yra klasikinis? Tokiu atveju siūlome interneteperžiūrėti pavyzdžius ir skaityti mūsų atrinktus patarimus, kurie padės savo vonios kambaryjesusikurti klasikinį stilių.


Kaip įrengti darbo vietą vaikų kambaryje?

Kaip įrengti darbo vietą vaikų kambaryje?

Atėjo rugsėjis ir kartu nauji mokslo metai! Šį laikotarpį kiekvienas atsimena savaip, bet kiekvienam iš mūsų atmintyje likę neišblėstantys mokyklos laikų prisiminimai... Mokykloje praleistą laiką mes įvertiname ir su nostalgija prisimename tiktai...


Modernaus vintažo interjerui tinkamas apšvietimas

Modernaus vintažo interjerui tinkamas apšvietimas

Paskutiniu metu vintažas vis dažniau naudojamas namų interjere. Grįžimas prie senų, tačiau aukštos kokybės daiktų, nostalgija prieš gerą šimtmetį vyravusiai stilistikai ir noras namus paversti kuo jaukesniais lemia, kad žmonės namus puošia vintažo...


Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės (1)

Plisuotos žaliuzės pritaikomos visų tipų langams, nes gali būti įvairių formų: kvadrato, trapecijos, rombo, sferos, įvairių formų trikampių, ir panašių geometrinių figūrų. Ypač gerai tinka arkos formos langams. Jos tvirtinamos horizontaliai ir...


Apertura, UAB
Apertura, UAB

LLumar gali patobulinti bet kurios stiklo konstrukcijos savybes, leidžia sutaupyti energijos, padidina naudotojų komfortą ir saugumą, suteikia pastatui naujus dizaino akcentus

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Akmenstata, UAB
Akmenstata, UAB

UAB „Akmenstata“ - tai natūralaus akmens tiekimo, prekybos, gamybos bei montavimo įmonė.

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

Krosnelės, židiniai ir krosnys aukšto energinio efektyvumo klasė A+ namams,
malkinės, židinių įrankiai ir aksesuarai...

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia