Gegužės 28d. Ketvirtadienis

Kurkite išskirtinį interjerą savo namuose

2013 Gruodžio 3d.
Peržiūrų skaičius: 81724

Šiuolaikinėse interjero erdvėse gali būti visko, nuo prabangios klasikos iki asketiško minimalizmo. Turbūt natūralus ir visiems suprantamas dalykas - interjeras turi atspindėti šeimininko asmenybę. Juk tik taip namus galėsime paversti jaukiais, išskirtiniais ir tokiais, į kuriuos visada norėsis sugrįžti.

Tikimės, kad ieškote kažko išskirtinio savo namams, gal kiek neįprasto ir neleidžiančio pasinerti į rudenines depresijas ar žiemišką meškos snaudulį. Tad sakykite TAIP spalvoms, nuoboduliui užbėždami griežtą NE. Mėgaukitės emocijomis, spalvomis ir jų deriniais. Įliekite lengvo nubudimo į savąjį interjerą – švelnūs atspalviai ir lengvi skirtingi interjero detalių derinai puikiai nustums nuobodulį, liūdesį ir rudeniškas darganas. Galėsite jaustis saugūs susikurtoje ramybės ir komforto oazėje, palengva įsileisdami ir šventinę nuotaiką į savus namus. Skirkite minutėlę savo poreikiams ir galimybėms įvertinti, įsileiskite visas neįtikėčiausias mintis, siekiant susikurti tą ypatingą komforto zoną. Rinkos profesionalai ir savo srities specialistai mielai sutiko patarti, pasidalinti patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Tad pirmyn – kurkite išskirtinį namų interjerą savo namuose.

Niūrokas ruduo ir neprognozuojama žiema natūraliai verčia namų apšvietimo sąlygas parengti taip, kad nepasiduotume ir tamsųjį metų laikotarpį išgyventume daug jaukiau. Juk daug šviesos mus, kaip tuos naktinius drugelius, mistiškai traukia artyn, sukeldama itin malonius pojūčius. Šioje srityje abejingų nepaliks ir visas plaštakes maloniai priims šviestuvų salonas KANDELAS. Stilingiausios formos, išskirtinė kokybė ir protinga kaina – kiekvienas tai neabejotinai rasite šviestuvų salone, ką jau kalbėti apie kiekvienam apsilankiusiam klientui skiriamą išskirtinį dėmesį ir rūpestį Jūsų poreikių patenkinimui.

Ar kada galvojote, kaip vizualiai padidinti gyvenamą erdvę?  Arba kaip paslėpti nelygumus ar atsiradusius plyšelius lubose? O gal norite papuošti namus išskirtinio dizaino lubomis? Išbandykite įtempiamas lubas. UAB LANVITA, atsižvelgdama į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus, mielai pasiūlys ne tik specialiai Jums pritaikytą sprendimą, renkantis įtempiamas lubas, bet ir itin plačią spalvų bei atspalvių paletę, tekstūrų įvairovę ir išskirtinį aptarnavimą. Juk įtempiamos lubos – tai geriausias kainos ir išskirtinės kokybės santykis.

Kuriant jaukų namų interjerą, verta ne mažiau dėmesio skirti langams. Anot VIVA LANGAI gamintojo specialisto Mindaugo Grigo, kokybiškas langas turi įleisti į namą kuo daugiau natūralios šviesos, neišleisti šilumos ir suteikti estetinį vaizdą. Be abejo, itin svarbios šilumos, patvarumo, stabilumo ir saugumo savybės. Taip,  grožis ir šiluma turi būti glaudžiai suderinami dalykai. Ir VIVA LANGAI žino kaip tai padaryti.

Kad jau prakalbome apie namų langus, norėtume užsiminti ir apie palėpes. Ar žinote, kaip maksimaliai išnaudoti šį plotą. Erdvės, paskendusios šešėliuose, nesukuria nei vertės Jūsų būstui, nei komforto Jūsų gyvenimui. Palėpės forma architektūrine prasme dažnai bus kur kas įdomesnė nei standartinis patalpų suskirstymas stačiakampiais. Ir tai tik lašas – daug daugiau naudingos informacijos ir praktiškų patarimų Jums suteiks FAKRO prekybos atstovas Lietuvoje Mindaugas Pilipūnas.

Na, o kokie gi namai be pagrindinės interjero detalės – užuolaidų, suteikiančių šilumos ir jaukumo. Dailios užuolaidos gali visiškai pakeisti kambarį, o langą paryškinti taip, kad akys pirmiausia kryptų jo pusėn. Kūrybiškai ir originaliai naudojama tekstilė ir  kiti interjero elementai puikiai prisidės prie erdvės kūrimo. Įkvėpimo ir idėjų galite semtis iš audinių spalvų bei raštų, o Jums šioje gausoje tinkamai išsirinkti ir apsispręsti padės užuolaidų salono CELESTINA kolektyvas. Dirbdami nuo 1997m. jie prikaupė gausią patirtį, kuria mielai pasidalins ir su Jumis.

O kokia gi interjero dalis gali neginčijamai pagyvinti ir paryškinti pasirinktą interjero stilių, papildyti kambario atmosferą ir sukurti harmoniją? Be abejo, tai - grindys. Aišku, jeigu jos parinktos tinkamai. Kaip tai padaryti? Išskirtiniais ir aukščiausios klasės laminuotų grindų produktais prekiaujančios SKANDINAVIŠKOS GRINDYS neabejotinai padės rasti geriausią sprendimą Jūsų erdvei. Nepamirškite, Juk grindys gali pagyvinti Jūsų namus ne mažiau nei modernių baldų kolekcija.

Natūralumo mėgėjams, besirūpinantiems ne tik namų interjeru, bet ir šeimos narių sveikata, taip pat turime ką pasiūlyti: neišskiriama interjero detale, pabrėžiančia kiekvienų namų savitumą, išskirianti juos švelniu medžio kvapu, turėtų tapti baldai ir interjero elementai iš natūralios medienos. Tvirtumas, ilgaamžiškumas, ekologija, išliekamoji vertė, natūrali kvėpuojanti medžiaga… Išties ieškantiems kažko unikalaus ar turintiems įmantriausių užgaidų – AURIMO SAKALAUSKO KŪRYBINIŲ BALDŲ DIRBTUVĖS pasiūlys nestandartinius natūralaus medžio baldų variantus Jūsų namams.

Kaip manote, kas interjere galėtų būti svarbiau nei baldai? Atsakymas paprastas – durys. Juk jas pamatome pirmiausiai. Jas nužvelgiame ir vertiname taip pat, kaip pirmą kartą sutiktą žmogų. Net nesąmoningai įvertiname aplinką į ją nė nepatekę. Kaip suprantate – durys – tai pirmasis įspūdis, o jį pataisyti tikrai nėra lengva. Tad ką daryti, kad durys įsilietų į Jūsų kuriamą interjerą ir jį papildytų, o ne sugadintų? Šioje vietoje Jus konsultuoja individuali įmonė METALIKA, pateikdama skirtingus vidaus durų variantus, įkomponuojančius vidaus duris į Jūsų interjerą ir visapusiškai užtikrinančią puikų Jūsų namų pirmąjį įspūdį.

Originalios interjero idėjos liejasi ir vonios kambaryje, kūrybiškumo ir inovacijų pritaikymas suteikia savito išskirtinumo Jūsų erdvei. Pakeiskite įprastą baltą vonią raudona ar ruda – tik tiek tereikia, norint sukurti stilistiškai išbaigtą vonios kambarį. Regis, kinta tik vonios spalva, o išties kinta visa atmosfera. PAA vonių specialistų konsultacijos, interjero dizaino projektai ir kokybiškas aptarnavimas prisitaiko prie kiekvieno kliento skonio ir poreikio, ieškant ir randant optimalų sprendimą vonios kambariui.

Tų originalių sprendimų, kaip sukurti išskirtinę ir estetišką aplinką namuose – ieškome nuolat - paveikslai, vazos, statulėlės, komodos ir lentynos… Ką gi siūlo kompanija TALJA? Tai keraminės ir akmens masės plyteles interjere. Jei dar visai neseniai plytelių pasirinkimas buvo pakankamai ribotas – tai šiandien siūlomas asortimentas yra ypač platus, susidedantis iš skirtingiausių plytelių formų, įvairiausio dizaino ir neribotos spalvų paletės. Argi tai ne lengvas būdas prisidėti prie patrauklios ir estetiškos aplinkos kūrimo Jūsų namuose?

Tikiu, nesiginčysite išgirdę, kad ne tik gražus interjeras, bet ir skaniai paruoštas maistas atspindi gyvenimo kokybę. Tai tarsi veidrodis. Turbūt kiekvienam teko pasimėgaut tobulo skonio vyno taure ragaujant nepriekaištingai pagamintą maistą. O juk puikų maistą galime paruošti tik patogiai, kokybiškai ir techniškai funkcionalioje virtuvėje. NAUJAVIRTUVE.LT virtuvės baldus gamina nuo 1999 metų. Per tiek laiko įmonė pagamino daugybę virtuvės komplektų, išbandydama įvairiausias kintančias medžiagas ir furnitūrą, atrinkdama tai, kuo išties galima pasitikėti. Ieškote šiuolaikiško, kokybiško ir laiko patikrinto sprendimo? Jau turite kur kreiptis – www.naujavirtuve.lt

Kas gi suburia mus kartu šiltai praleisti vakarą? Šeima, namai, šventės...? Žinantys, ką reiškia šis jaukumas, o ir turintys platesnę fantaziją, turbūt mintyse jau piešia spragsinčių malkų vaizdus, kūnus užlieja šiluma, ramybė ir jaukumas. Tiek modernus, tiek tradicinis židinys sukuria tokią ramybės zoną, kurioje pasakiškai atsipalaiduojame pasibaigus darbo dienos vargams. Tiesa, ir paprastas žiūrėjimas į liepsną suteikia ramybės bei saugumo jausmą. Lieka jį tik tinkamai įkomponuoti interjere – kad aplinka būtų jaukesnė, o pats židinys skleistų ne tik šilumą, bet ir iškirtinio dizaino sprendimų pagrįstumą. Benas Dragūnas – B&E KAMINAI vadovas – prisiima atsakomybę už Jums iškilusius neaiškumus ir su malonumu konsultuoja ne tik židinių ir kaminų dizaino, bet ir kaminų įrengimo, montažo bei aptarnavimo klausimais.

O kaip gi namų sienos? Dekoro variantų yra begalės, pavyzdžiui, UAB STONESTA siūlo interjerą ir eksterjerą puošti dekoratyviniu akmeniu, įnešant lašelį kerinčio paslaptingumo bei ryškių prabangos ir išskirtinumo akcentų. Juk akmuo – tai išties ypatingas apdailos pasirinkimas, turintis galios namus paversti išskirtiniu Jūsų svajonių kampeliu, o įmonės kolektyvas su didžiausiu malonumu padės Jums renkantis tinkamiausią dekoratyvinio akmens variantą.

Kitas, gal kiek įprastesnis variantas, „aprengti“ sienas – naudoti dekoratyvinius dažus ir tinkus. Šie, taip pat skirti tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Įmonė DECORAMENTUM pristato žymaus italų gamintojo CebosColor dažus ir tinkus, gebančius sukurti patogią ir jaukią aplinką. Tereikia lašelio fantazijos ir Jūsų namai gali pakisti neatpažįstamai.

Kas gi dar galėtų prisidėti prie namų išskirtinumo? CLASIC LINE DECOR pristato įvairiausias smulkias sienų detales, kuriomis slystantis žvilgsnis suteikia malonų ir šiltą pasigėrėjimą bei pasigrožėjimą. Tai toks paprastas būdas pasikelti nuotaiką, kad net sunku patikėti.  Tad puoškime lubas ir sienas su „Classic Line Decor“.  Tai padaryti visiškai nesudėtinga, o vertės namams ir jų interjerui priduodama ypač daug.

„Classic Line Decor“ interjero puošybos elementai

Penkiomis išskirtinėmis namų dekoravimo paslaptimis dalinasi C&D style salono atstovai: „Kiekvienas metų laikas atneša lengvą sumaištį į mūsų gyvenimus. Rudenį keis žiema, tad vis vėstant orams  iš naujo atrasime ir savus namus. Kartu su gamta įneškime naujų spalvų bei potėpių - tegul laikas, praleistas namuose, būna ypatingas ir malonus. Juk artėjančių švenčių laukimas yra kažkuo ypatingas, kupinas žvakių šviesos, Franko Sinatros melodijų ir įvairiausių prieskoninių aromatų...“. Visas paslaptis C&D style atskleidžia savame straipsnyje, iliustruotame interjero detalių pritaikymu jau sukurtame interjere.

Begalė siūlomų idėjų ir variantų – ir tai, tik maža dalelė to, ką galite susikurti savuose namuose pasitelkdami fantaziją ir improvizaciją. Tikimės, kad jau žvalgotės po savus namus, ieškodami gimusių idėjų įgyvendinimo vietos.


10 klaidų, pasitaikančių renkantis langų dangą

10 klaidų, pasitaikančių renkantis langų dangą

Esama daugybės aspektų, kuriuos norint išsirinkti tinkamą langų dangą būtina įvertinti. Siekiant gero rezultato – komforto, jaukumo, patrauklumo, paprastos priežiūros – reikia atrankai skirti daug dėmesio. Kai kurie aspektai aktualūs...


Penkios jaukių namų interjero paslaptys

Penkios jaukių namų interjero paslaptys

Kiekvienas metų laikas atneša lengvą sumaištį į mūsų gyvenimus. Rudenį keis žiema, tad vis vėstant orams iš naujo atrasime ir savus namus. Kartu su gamta įneškime naujų spalvų bei potėpių - tegul laikas, praleistas namuose, būna ypatingas ir...


Stiklas biure: interjero sprendimai, pritaikymas, nauda ir išmanios idėjos

Stiklas biure: interjero sprendimai, pritaikymas, nauda ir išmanios idėjos

Kiek ankščiau kalbėjome apie įvairias stiklo pritaikymo galimybes. Šį kartą plačiau aptarsime stiklo pritaikymo galimybes biuro patalpose. Dažniausiai naudojamos berėmio stiklo konstrukcijos, turinčios plačias pritaikymo galimybes, praktiškumą,...


Informacinės lentelės – svarbi kiekvieno pastato atibutika

Informacinės lentelės – svarbi kiekvieno pastato atibutika

Įrengiant darbo kabinetus tenka pasirūpinti daugybe įvairių dalykų, ir viena svarbiausių smulkmenų – tai informacinės lentelės, kurios turėtų puikuotis netik ant kiekvieno kabineto durų, bet ir pastato. Tai padeda lengviau orientuotis,...


Lubų ir fasadų dekoras

Lubų ir fasadų dekoras

Lubų ir fasadų dekoras dažnai mūsų visuomenėje suprantamas kaip klasikinio būsto atributas. Vis dėlto šio stiliaus kūrėjai drąsiai meta iššūkį tokiems teiginiams – dekorą galima pritaikyti ir moderniame šiuolaikiniame būste. Tai – ne...


Naujakuriams siūlo būdą, kaip sutaupyti laiko: pristatomas virtualus namų elektros prietaisų konfigūratorius

Naujakuriams siūlo būdą, kaip sutaupyti laiko: pristatomas virtualus namų elektros prietaisų konfigūratorius

Šią savaitę tarptautinėje statybų parodoje „Resta“ būsto profesionalai pristato naujausias rinkos tendencijas. Viena renginio naujovių – pirmąkart plačiajai visuomenei demonstruojama lietuviška internetinė platforma „Switch...


Prabangusis Weimar porcelianas

Prabangusis Weimar porcelianas

Prekinis ženklas WEIMAR egzistuoja daugiau nei 200 metų. Reprezentuodami aukštą kokybę ir meistriškumą, Weimar pristato dekoruotus, išpuoštus porceliano gaminius. 1790 metais, WEIMAR PORZELLAN buvo suteikta karališkoji privilegija, leidžianti...


Kompaktinė HPL plokštė: 3 priežastys rinktis visuomeniniame interjere

Kompaktinė HPL plokštė: 3 priežastys rinktis visuomeniniame interjere

Kas į vieną sporto klubą mus pritraukia, o kitame verčia neužsibūti? Kodėl vos užėjus į vieno verslo centro vestibiulį jaučiamės patekę į profesionalų rankas, o kitur sudvejojame įmonės patikimumu? Dar prieš tiesiogiai susipažįstant su paslaugų...


Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

OAKY OAK, UAB
OAKY OAK, UAB

Modernaus dizaino ąžuolo masyvo ir metalo baldai. Susikurkite savo svajonių erdvę.

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Kad nebūtų šalta, UAB
Kad nebūtų šalta, UAB

Lauko židiniai, biožidiniai, granulinės korsnelės, kapsulės, malkinės krosnelės. Įmonėje dirbantys specialistai atliks visus reikalingus darbus!

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.