Spalio 17d. Ketvirtadienis

Gelžbetonis laiptams suteikia unikalią formą bei patvarumą

Peržiūrų skaičius: 64712
Gelžbetonis laiptams suteikia unikalią formą bei patvarumą

Laiptai dažnai laikomi viena sudėtingiausių konstrukcinių namo dalių, tad ir naudojami turi būti ne vienerius metus. Patvarumas − būtina sąlyga laiptams. Tačiau modernioje architektūroje tai toli gražu ne vienintelis kriterijus laiptams gaminti bei montuoti. Tampa vis svarbiau, kad laiptai estetiškai atrodytų. Tai tiesiogiai susiję su šiuolaikišku požiūriu į laiptų projektavimą, gamybą bei montavimą.

Stabiliausiais bei patvariausiais laikomi gelžbetonio laiptai. Tačiau susiformavęs klaidingas požiūris į gelžbetonio gaminius dažnai nepelnytai tokios konstrukcijos laiptus priskiria objektams, kuriems nekeliamas estetikos reikalavimas. Sparčiai augančios įmonės „VSP laiptai“ specialistų teigimu, nusistovėjusi neteisinga nuomonė, kad tokia konstrukcija masyvi, neestetiška bei nelanksti. Tačiau modernioje architektūroje šiai interjero ar eksterjero detalei galioja tos pačios taisyklės kaip ir statomiems monolitinio gelžbetonio pastatams. Pasitelkus modernią įrangą, šiuolaikiškus sprendimus bei atsakingą požiūrį į projektavimą bei montavimą, gali būti įgyvendinami įnoringiausi sumanymai. Modernūs gelžbetonio laiptai išsiskiria itin subtiliomis, nepriekaištingai užbaigtomis formomis, kurias gali riboti tik architekto ar dizainerio fantazija.

Laiptų klojiniai gaminami ceche iš metalo lakštų, objekte jie sumontuojami į vientisą konstrukciją ir užpilami betonu. Gelžbetonio laiptai puikiai dera ir su kitomis statybinėmis medžiagomis, todėl architektams bei dizaineriams atveriama kūrybos laisvė ir galimybė sukurti savitą erdvę. Neatsižvelgiant į tai, kokiam architektūriniam stiliui priskiriamas statinys, gelžbetonio laiptai leidžia visuomet rasti tinkamiausią sprendimą.

Laiptų elementai gaminami bei montuojami itin sparčiai. Pasitelkiama šiuolaikiška, viena moderniausių Baltijos šalyse įrangų – aukšto slėgio pjovimo vandens srove staklės.

Pjovimo vandens srove metodas itin efektyvus mažinant gamybos sąnaudas, o kartu ir universaliausias bei sparčiausiai besiplėtojantis. Pasitelkus šią technologiją visos detalės supjaunamos itin tiksliai, išvengiama paklaidų. Tai, be abejo, nulemia kokybišką bei greitą montavimą. Be to, tokios konstrukcijos laiptai išsiskiria konkurencinga kaina. Tai iš tiesų universali bei patikima laiptų gamybos technologija, sulaukusi daugelio architektų bei dizainerių dėmesio.


Susipažinkime su skirtingomis tapetų rūšimis

Susipažinkime su skirtingomis tapetų rūšimis

Susipažinkime su skirtingomis tapetų rūšimis. Flizelinas - celiuliozės pluošto masė ir tekstilės pluoštas, surištas rišamąja medžiaga. Šis audinys sutvirtintas akrilu, pigmentai suteikia nepermatomumą. Specialios priemaišos suteikia stiprumo bei...


Egzotikos, arba rytietiškų motyvų, stilius

Egzotikos, arba rytietiškų motyvų, stilius

Rytai tęsia vakarietiško pasaulio užkariavimą! Rytietiška kultūra šiuo metu populiari ne tiktai dizaine. Rytietiškiems motyvams nėra jokių ribų, gali būti tiktai keli akcentai, bet gali būti ir detalus namų išplanavimas. Visa tai priklauso nuo...


Moduliniai laiptai - paprastas ir nebrangus sprendimas

Moduliniai laiptai - paprastas ir nebrangus sprendimas

Laiptai labai svarbus, tačiau kartais užmirštamas namų elementas, kuriam skiriamas nepakankamas dėmesys. Neretai namo projektavimo stadijoje nutinka taip, kad projektuotojai laiptams palieka per mažai erdvės, o tas pastebima, kai jau visos sienos...


Šiaurės šviesos miegamajame

Šiaurės šviesos miegamajame

Bet kurį kambarį namuose užbaigia, viską į vientisą erdvę „suklijuoja“ detalės. Jos ne mažiau svarbios nei didieji sprendimai – kokius baldus ir kur statyti, kokiomis spalvomis dažyti sienas, kokias grindis kloti ir pan. Šiame...


Pirkiniai, jūsų gyvenimui suteikiantys jaukumo...

Pirkiniai, jūsų gyvenimui suteikiantys jaukumo...

Dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad jie nori gražaus, turtingo, sėkmingo, laimingo gyvenimo.Tačiau pastaruoju metu vis dažniau galima išgirsti ir apie dar vieną siekį, tai – noras gyventi jaukiai.Ar ir jūs esate vienas iš tų žmonių,...


Pradedame gruodžio mėnesį su nuolaidomis!

Pradedame gruodžio mėnesį su nuolaidomis!

tapetas.lt – tai internetinė parduotuvė, skirta visiems, norintiems greitai ir be statybinių dulkių išdekoruoti savo būste sienas ar lubas skystais tapetais.


Grojantis jungiklis?! JUNG muzikos centras ir radijas

Grojantis jungiklis?! JUNG muzikos centras ir radijas

Muzikos centras kartu yra ir į įprastą potinkinę dėžutę montuojamas JUNG dizaino sieninis laikiklis MP3 grotuvams, iPod ar iPhone. Muzikos centrą ir jam priklausančius garsiakalbius galima montuoti atskirai arba apjungti daugiaviečiais rėmeliais.


Sienų ir lubų tapetavimas

Sienų ir lubų tapetavimas

Pradžioj reikia apsiskaičiuoti kiek jums reikės tapetų ritinių. Tapetus reikia klijuoti ant lygaus paviršiaus, geriausia ant pamušalinio popieriaus. Seni popieriniai tapetai, jeigu neatsilupę nuo pagrindo - tinkamas pamušalas. Tačiau plaunamus,...


Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Eurivila UAB
Eurivila UAB

UAB "Eurivila" pagrindinės veiklos sritys yra įvairių tipų žaliuzių gamyba, prekyba ir montavimas.eurivi

Nevotex, UAB
Nevotex, UAB

UAB Nevotex yra Nevotex AB grupės įmonė. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba minkštų baldų gamybos medžiagomis, įrankiais ir įranga.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka: Roletai Kaune, Žaliuzės Kaune, Roletai diena naktis Kaune.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre