Spalio 28d. Ketvirtadienis

„CLASSIC LINE DECOR“ – NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ, IŠSKIRTINIAI INTERJERO AKCENTAI IR LAIMINGI KLIENTAI

2021 Rugsėjo 20d.

Dešimties metų patirtį sukaupusi „Classic Line Decor“ komanda siekia nepriekaištingai aptarnauti kiekvieną namų ar kitų patalpų erdvę papuošti nusprendusį klientą. Kokybiškos prekės, dėmesys kiekvienam pirkėjui ir profesionalų patarimai kuriant interjerą – toks šios komandos tikslas.

Klientų įvairovė

Į „Classic Line Decor“ parduotuvę užsuka įvairių norų ir poreikių turintys klientai. Meistrus labiausiai domina dekoro elementų įrengimo, klijavimo klausimai, taip pat asortimente turimos prekės, jų pristatymo galimybės. Dizaineriams aktualūs prekių parametrai – aukštis, plotis ir geriausi sprendimai jų projektams. Visgi, dažniausiai apsilanko klientai, kurie planuoja papuošti savo namus patys. Juos domina viskas – pradedant dekoro elementu įrengimu, medžiagomis, kaina ir baigiant kitomis detalėmis.

Visus klientus vienija klausimas apie prekių pristatymo terminą. Pirkėjams netenka ilgai laukti – dažniausiai prekės pristatomos kitą darbo dieną po užsakymo pateikimo. Taip pat yra galimybė patiems atsiimti prekes iš salono, įsikūrusio T. Ševčenkos g. 19, Vilniuje. Čia galima apžiūrėti ir prekių pavyzdžius, kurių asortimente yra virš 200.

Specialistų pagalba

Pirkimo procesas prasideda nuo personalizuoto tinkamiausių dekoro elementų parinkimo klientui. „Neretai klientai iš anksto žino, kokio aukščio ir formos prekės nori, tačiau taip yra ne visada. Kartais reikia aptarti, koks yra planuojamų namų interjeras, lubų aukštis, kokio dydžio yra namų erdvės. Pagal tai parenkame tinkamiausią produkto variantą“, – pasakoja „Classic Line Decor“ atstovas. Populiariausios yra šios prekių kategorijos – lygios lubinės juostos, grindjuostės ir sieninės paneliavimo juostos. Taip pat sparčiai populiarėja lubinės rozetės, įvairūs aksesuarai ir jų deriniai.

Kitas žingsnis – išsiaiškinti reikiamą prekių kiekį. Jeigu klientas nežino, kiek dekoro detalių jam prireiks, specialistai paskaičiuoja ir pateikia pasiūlymą su pristatymo terminais bei kainomis. Esant poreikiui, klientai konsultuojami telefonu. Išsiaiškinus jų lūkesčius, bendradarbiauti tampa kur kas paprasčiau.

Specifiniams dizaino sprendimams įgyvendinti kartais prireikia dizainerių ar montavimo meistrų pagalbos. „Classic Line Decor“ turi didelę patikimų specialistų bazę, kurią drąsiai rekomenduoja savo klientams. Tad profesionalų paslaugas renkasi užsakovai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš visos Lietuvos.

Glaudus ir ilgalaikis bendradarbiavimas

„Classic Line Decor“ tikslas – kad klientas iš parduotuvės visada išeitų laimingas. Tai pasiekti padeda tvirtas komandos vertybių pagrindas – profesionalumas, atvirumas, lojalumas ir punktualumas. Taip pat įmonė nuolat pirkėjus džiugina specialiais pasiūlymais, nuolaidomis bei nemokamu pristatymu.

Profesionalus požiūris ir komandos vertybės leidžia kurti ilgalaikius ryšius su klientais. „Ypač glaudžiai bendradarbiaujame su dizaineriais, interjero specialistais. Visada įsiklausome į jų poreikius, gerbiame jų nuomonę ir stengiamės nenuvilti. Tad dažniausiai keli apsipirkimai ir konsultacijos išauga į ilgametę draugystę ir bendrus projektus“, – patirtimi dalijasi specialistas. „Classic Line Decor“ gali pasidžiaugti puikiai įvertintais bendradarbiavimo su dizaineriais vaisiais. Vienas naujausių projektų – apartamentai Misionierių Namuose, Subačiaus g. (diz. Greta Zokaitė).

Daugiau informacijos: www.classiclinedecor.com


Vidinės pertvaros suskaido patalpų erdvę

Vidinės pertvaros suskaido patalpų erdvę

Vidines pertvaras galima įrengti ir statant namą, ir darant buto rekonstrukcijų. Tai statybinių apkrovų nelaikančios konstrukcijos, kurias galima išdėstyti pagal kiekvieno žmogaus fantaziją ir poreikius.


Berniukų kambarių dekoravimo idėjos

Berniukų kambarių dekoravimo idėjos

Svarbiausia, apie ką reikėtų pagalvoti tėvams, įkuriant vaikui miegamąjį- paties vaiko norai, interesai ir pomėgiai. Jokiu būdu nereikia kurti interjero, kuris atitiktų tėvų norus arba vaiko trumpalaikius kaprizus! Reikia atsiminti, kad vaikystėje...


STOUN - natūralus akmuo interjere

STOUN - natūralus akmuo interjere

Dažnai apie natūralų akmenį sklando mitas, kad jis itin brangus ir finansiškai labiau apsimoka rinktis dirbtinį dekoratyvinį akmenį. Skubame išsklaidyti šį mitą. Akmens rūšių bei apdirbimo būdų yra labai daug ir tai suteikia galimybę klientams...


Kontrastų darna gelbsti nuo monotonijos

Kontrastų darna gelbsti nuo monotonijos (1)

Pasaulis pilnas kontrastų. Ir didesniame ar mažesniame pasaulyje – bute – jų taip pat neišvengsi. Kontrastai paryškina erdvę, interjerui suteikia energijos ir padaro jį originalų. Tačiau persistengti nereikia. Svarbiausia –...


Popieriniai vokai universaliam panaudojimui

Popieriniai vokai universaliam panaudojimui

Norint persiųsti laiškus ar įvairios paskirties dokumentus, pravers popieriniai vokai. Nepaisant modernių technologijų įtakos, daugybė žmonių visame pasaulyje toliau rašo ir siunčia įvairius sveikinimus ant popieriaus. Popieriniai atvirukai įdėti...


Optinė dryžių apgaulė

Optinė dryžių apgaulė

Užsienio šalyse svetainę, miegamąjį ar kitą gyvenamąją patalpą marginti dryžiais - jau įprasta. Mūsų šalyje irgi daugėja žmonių, norinčių išsiskirti ir nebijančių eksperimentuoti dryžiais. Daugėja ir dryžuotą interjerą kuriančių specialistų....


Nematoma kamera - namų saugumas

Nematoma kamera - namų saugumas

Mano namai – mano tvirtovė. Taip norėtume jaustis savo namuose, tačiau nevisuomet jaučiamės saugiai. Saugumo jausmą galima sustiprinti šiuolaikinių technologijų dėka. Vaizdo stebėjimo kameros - vienas efektingiausių sprendimų saugumui...


Kodas loftas

Kodas loftas

Neapibrėžta erdvė, aukštos lubos, didžiuliai langai, atviro plytų mūro, betono, stiklo bei metalo elementai – bruožai, būdingi lofto stiliui. Loftų kultūra prasidėjo XX a. 4 – ajame dešimtmetyje Jungtinėse Amerikos Valstijose...


JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

IKS forma, UAB
IKS forma, UAB

Interjero tekstilė - karnizų sistemos. Atvykstame į kliento namus. Atliekame matavimus. Konsultuojame. Montuojame karnizus. Pakabiname užuolaidas.
Siūlome itin platų audinių pasirinkimą.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...