Liepos 21d. Sekmadienis

VARIANO – nestandartinė QUICK STEP parketlenčių kolekcija su pjūklo žymėmis

2013 Birželio 6d.
Peržiūrų skaičius: 49248

Pristatomos QUICK-STEP VARIANO grindys yra unikalios tuo, kad šių parketlenčių paviršius yra suklijuotas iš skirtingų matmenų ąžuolo lentelių, ir tai tik įrodo, kad jos pagamintos iš specialiai atrinktos, perdirbimui skirtos, ekologiškos medienos. Jos gaminamos nestandartiškai, neribojant dizaino standartiniu vienos, dviejų ar trijų juostų skaičiumi. Taigi, žymūs matmenų, spalviniai pokyčiai, sendinti kraštai, suskilinėjusios šakos bei pjūklo žymės šiai kolekcijai suteikia unikalų charakterį bei išskiria ją iš visų kitų.

Jeigu norite, kad namuose būtų šilta ir puošnu, niekas nepakeis medinių grindų didybės. Jums niekada neatsibos jų išskirtinis grožis ir jomis būsite patenkiti visą gyvenimą. Be to, gražios medinės grindys idealiai tinka įvairiems stiliams ir interjerams.

QUICK STEP džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums savo inovatyvių, iš tikros medienos pagamintų, parketlenčių liniją VARIANO.

Šios grindys padarys Jūsų interjerą išskirtinį. Kiekvienas sendintas kraštas, įtrūkusi šaka, pjūklo pjūvio struktūra bei matmenų variacijos papasakos savo istoriją. Tai yra visiškai unikalu, ši naujiena suteiks pridėtinės vertės bet kuriam interjerui.

Šios dažytos natūralios grindys su alyvos padengimu pakeri iš karto. Pajuskite šukuoto paviršiaus struktūrą! VARIANO kolekcijos parketlentės padengtos 2 sluoksniais kokybiškos alyvos, kuri sukuria papildomą matiškumą ir autentišką vaizdą, kuris išlieka. Gaminant šias grindis naudojama mediena su didelėmis šakelėmis, išsiskirianti ryškia spalvų ir struktūrų įvairove. Tam, kad būtų suteiktas papildomas autentiškumas, grindims buvo atliktas gilus šukavimas, išgauta natūraliai rievėta struktūra, kurią papildo atsitiktinės pjauto paviršiaus žymės – sukuriamas vaizdas, kad medinės lentos buvo gaminamos meistro.

Pristatomos parketlentės – tai unikalios lentos, kurių vaizdas ir raštas primena utilizuotas lentas.  Visos žaliavos, iš kurių pagamintos QUICK STEP GRINDYS, yra atidžiai rūšiuojamos ir atrenkamos, tikrinant jų kilmę. Gamybos procese naudojami klijai, lakai ir alyva atitinka griežčiausias tarptautines emisijos normas. Visa tai rodo, kad galite paparasčiausiai džiaugtis savo medinėmis grindimis žinodami, kad jos buvo pagamintos saugant aplinką.

VARIANO, kaip ir kitų šio gamintojo parketlenčių, vidurinysis sluoksnis yra kaučiukmedis (Hevea). Po 25 metų auginimo šie medžiai nebelaikomi tinkamais pagrindiniam jų auginimo tikslui – lateksui, taigi, praeityje ūkininkai juos tiesiog kirsdavo ir degindavo. Bet dabar QUICK STEP juos perdirba ir naudoja jų medieną kokybiškų grindų gamybai.

Jau ilgą laiką QUICK STEP turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena ir HDF plokštės, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra. Beliko išsirinkti.

Kviečiame užsukti į NIC – tai specializuotas apdailos medžiagų ir interjero prekių prekybos tinklas, Lietuvoje veikiantis nuo 2005 m. NIC prekybos centre dirbančiuose salonuose eksponuojamos ir parduodamos aukštos kokybės apdailos medžiagos, interjero prekės, baldai, dekoro elementai, namų inžinerinės įrangos sistemos.

Daugiau informacijos apie prekes Namo inžinerijos ir interjero centras NIC salonuose.

Parketo klojimas

Parketo klojimas

Parketas - ekologiška, švari grindų danga, nekenkia sveikatai. Jį galima lengvai perdirbti, neteršiant gamtos. Plati parketų gama leidžia pritaikyti juos įvairios paskirties patalpoms, išlaikant vieningą stilių. Parketas, žiūrint iš istorinės...


Susipažinkite - QUICK STEP LIVYN

Susipažinkite - QUICK STEP LIVYN

Susipažinkite – pristatome QUICK STEP LIVYN. Tai naujausia grindų dangos linija, kurioje sėkmingai suderinta natūralaus medžio išvaizda su praktiniais sintetinės dangos privalumais. LIVYN grindys sukuria jaukią ir šiltą atmosferą, jomis...


Kiliminių dangų  tipai

Kiliminių dangų tipai

Dangų rūšys Kiliminėmis vadinamos tekstilinės dangos, kuriomis išklojamos patalpų grindys ir laiptai. Pagrindinė kiliminių dangų gamybos žaliava yra cheminiai pluoštai, dažniausiai tai poliamidas, poliakrilnitrilas, poliesteris ir polipropilenas....


Aukščiausios kokybės parketas - ilgaamžiškumo garantija

Aukščiausios kokybės parketas - ilgaamžiškumo garantija

Ąžuolo parketas - vertinantiems prabangą, ilgaamžiškumą bei praktiškumą. Ąžuolo parketas pasižymi tamsesniu atspalviu, kietumu, mažesniu reagavimu į patalpos mikroklimato pokyčius.


Kamštinės grindys

Kamštinės grindys

Floover kamštinės grindys yra visiškai natūralus produktas sukurtas naudojant naujausias technologijas. Naujas dizainas apjungiantis geriausias kamštinių dangų ir pvc dangų savybes.


Kokias grindis rinktis?

Kokias grindis rinktis?

Įsirengiant namus bene svarbiausias elementas – grindys .Todėl labai svarbu, jog Jūs pasirinktumėte teisingą variantą, atitinkantį Jūsų lūkesčius bei poreikius.Grindų pasirinkimo klausimais ir išsamesniu pristatymų patars grindų dangos...


Epoksidinė grindų danga – šiuolaikiškas plytelių dangos pakaitalas

Epoksidinė grindų danga – šiuolaikiškas plytelių dangos pakaitalas

Patalpų grindys yra veikiamos didelės apkrovos, todėl jos privalo būti labai stiprios, ir gerai apsaugotos paskutiniu grindų dangos sluoksniu. Danga paprastai veikia kaip gynybinis sluoksnis, kuris apsaugo paviršių nuo nusidėvėjimo. Idealus būdas...


BONA priežiūros priemonės – kad medinės gringys atrodytų kaip naujos

BONA priežiūros priemonės – kad medinės gringys atrodytų kaip naujos

Pristatome naujieną - Bona Spray Mop šluotą, skirtą lengvai, efektyviai ir ekonomiškai medinių grindų priežiūrai. Tai ergonomiška šluota greitesniam ir paprastesniam tvarkymuisi, sukurta medinių grindų valymui. Puikus valymo įrankis tiek...


Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

1000 plytelių, parduotuvė - salonas
1000 plytelių, parduotuvė - salonas

Akmens masės, keraminės, klinkerio, fasadų plytelės grindims, sienoms, laiptams, klijai, glaistas - mažmeninė ir didmeninė prekyba. Santechnikos įranga - mažmeninė ir didmeninė prekyba.

www.prosvp.lt
www.prosvp.lt

Plytelių išlyginimo sistema - Jūsų lygioms grindims!
Telefonas: +370 67 226422

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Ecofloor.lt
Ecofloor.lt

Ecofloor.lt - protingas grindų pasirinkimas ilgam!!!

Grindininkai, UAB
Grindininkai, UAB

MES ĮRENGSIME JUMS GRINDŲ DANGĄ!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia