Gruodžio 16d. Pirmadienis

Vidaus durys. Kaip išsirinkti duris?

2013 Birželio 3d.
Peržiūrų skaičius: 61296
Vidaus durys. Kaip išsirinkti duris?

Į šį klausimą vienareikšmiško atsakymo nėra. Šiuolaikinės rinkos durų gamintojai nuolat tobulėja ir gamina vis šiuolaikiškesnes duris.

Idealios durys yra tvirtos, atsparios nusidėvėjimui, lengvai prižiūrimos bei gerai izoliuojančios garsą. Vienas iš svarbiausių kriterijų gaminant tokias duris yra tinkamai parinkta medžiaga, kuri turi didelės įtakos gaminio kokybei. Renkantis duris reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitus smulkius durų parametrus.

Vidaus durų pasirinkimas atsižvelgiant į jų paskirtį

Durų būna įvairių. Anksčiau, kai durų įvairovė buvo menka, beveik kiekviename bute ar name buvo galima pamatyti baltas duris su geležine rankena. Dabar kiekviename bute galima rasti pačių įvairiusių durų su nepakartojamais piešiniais, įvairaus dizaino ir stiliaus. Išskirtiniuose interjeruose galime pamatyti įvairias duris, vienos iš jų- klasikinės, atsiverenčios.  Tai visiems gerai žinomos durys, kurios tiesiog atsidaro ir užsidaro. Tokio tipo duris gali pasirinkti tiek konservatyvaus požiūrio žmonės tiek ir mėgstantys laisvesnį stilių. Daugelis žmonių tiesiog pripratę savo gyvenamąsias patalpas ar ofisus planuoti panaudojant atsiveriančias duris. Tokios durys tinka visoms patalpoms.

Stumdomos durys.

Jas labiau vertina pragmatikai, nes jie siekia kuo optimalesnio patalpų erdvių panaudojimo.

Juk stumdomos durys nesivarsto, o lengvai ir nepastebimai pasitraukia į šoną, kaip ir stumdomose spintose. Tokios durys niekada niekam netrenks į kaktą ir garsiai neužsidarys nuo atsiradusio skersvėjo. Tai tikras atradimas.

Neįprastos, susilankstomos durys.

Jos gaminamos iš patvarių, plastmasinių medžiagų. Tokios konstrukcijos durys atrodo stilingai ir puikiai dera prie neįprasto, įdomaus interjero.

Vidaus durų pasirinkimas atsižvelgant į medžiagas ir stilių.

Šis kriterijus mums leidžia pasitelkti savą vaizduotę ir fantazijas. O tai tik dar labiau paskatina išsirinkti sau patinkančias vidaus duris.

Populiariausia medžiaga vidaus durų gamyboje yra mediena. Sutikite, kad vidaus durys, pagamintos iš metalo, atrodo keistai, tačiau gamyklų arba rūsių patalpoms toks variantas yra pats tinkamiausias. Metalinės durys gali būti padengtos medžiu. Tokios durys bus tvirtos ir ilgaamžės.

Elitiniai interjerai, beabejo, reikalauja ir elitinių, prabangių interjero elemento detalių. Durys, pagamintos iš prabangios, kruopščiai atrinktos, tam tikros rūšies medienos, atrodo nepriekaištingai, tačiau kainuoja brangiai. Tokių durų tarnavimo laikas yra ilgesnis nei tų, kurios yra pagamintos iš faneros. Renkantis duris, reikėtų atkreipti dėmesį jau į esamą interjerą ir derinti prie jo. Jeigu kambarys, kuriame bus montuojamos durys, nepasižymi prabanga, tuomet ir duris galima rinkti iš paprastesnių modelių, tokiu atveju tiktų prabangaus medžio ir faneros durys.

Dabar durų gamyboje  populiaru naudoti PVC medžiagas. Iš šios medžiagos pagamintos durys labiau tiktų patalpoms, kurioms išskirtinis dizainas nereikalingas. Plastikinės durys puikiausiai tiks komercinės paskirties patalpoms.

Dažnai gyvenamų daugiabučių sanitarinių mazgų patalpose galima aptikti  vientisas PVC duris. Plastiką lengva plauti, jis neperšlampa todėl durys nuo drėgmės niekada nepraras savo formos.

Kokio dizaino duris rinktis?

Galite nuspresti patys asmeniškai arba pasiteirauti profesionalaus dizainerio. Klasika, modernas, High- Tech, Art-Deco, barokas, minimalizmas… ir tai tikrai ne visi dizaino sprendimo būdai, kuriuos šiuo metu siūlo durų gamintojai.

Savitą stilių galima atrasti ir pačiam, pasitelkus į pagalbą specialistus, kurie pasiruošę pagaminti duris pagal Jūsų individualų užsakymą.

Vidaus durų parinkimas atsižvelgiant į matmenis ir kainą

Savaime suprantama, pasaulyje egzistuoja tam tikri durų matmenų standartai. O ką daryti, jeigu po buto remonto,  sienoje liko nestandartinio dydžio anga? Gal jūs tiesiog sugalvosite tą angą paversti nestandartinės formos durimis? O gal tokioje vietoje puikiai tiktų arkinio tipo durys? Šiuo atveju  durų gaminimas pagal individualų užsakymą išspręs visas problemas, susijusias su nestandartiniais matmenimis.

Ar galima duris rinktis tik pagal kainą?

Toks varijantas įmanomas, tačiau nerekomenduojamas. Tie, kurie neturi laiko patys domėtis ir tyrinėti durų savybių, turėtų pasikonsultuoti su specialistais ir durų parinkimą patikėti jiems.


Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus

Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus (1)

Pasitikėkite 60 metų tarptautine Wayne Dalton patirtimi. Wayne Dalton KRONway vartai buvo išbandyti įvairiose Europos ir Amerikos šalyse. Mūsų garažo vartai yra patikrinti laiko ir įvairių klimato sąlygų. Esame tikri dėl savo produkcijos kokybės...


Kokios šarvo durys yra kokybiškos?

Kokios šarvo durys yra kokybiškos?

Keisdami pagrindines įėjimo duris į butą ar namą dažniausiai net nesusimąstome, kokias duris pasirinkti, medines ar metalinės konstrukcijos – šarvuotas duris. Ar mūsų pasirinkimas priklauso nuo „mados“? Kodėl metalinės? Kodėl...


Laikina Publifor tvora aplink Porta Susa stotį Turine

Laikina Publifor tvora aplink Porta Susa stotį Turine

2013 m. sausio 14 dieną, Turine, dalyvaujant Italijos premjerui - Mario Montiegui ir šio miesto merui Pierui Fassinai, buvo atidaryta renovuota Porta Susa traukinių stotis, kuri skirta aptarnauti abi Italijos greitųjų traukinių geležinkelio...


Durys. Durų meistrai pataria, kaip išsirinkti duris

Durys. Durų meistrai pataria, kaip išsirinkti duris

Kiekviena šeima nori gyventi gražiai ir tvarkingai, todėl laikas nuo laiko tenka atnaujinti savo būstą. Žinant sudėtingą Lietuvos ekonominę situaciją , tai dažnai nėra lengva pigiai padaryti, nes įsigilinti į atnaujinimo darbų subtilybes nėra...


Hexanet saugo Ispanijos greituosius traukinius

Hexanet saugo Ispanijos greituosius traukinius

Greitieji traukiniai ruože Cordoba - Malaga gali pasiekti net iki 350 km/h greitį, tad saugūs ir stabilūs bėgiai – svarbiausias prioritetas. Todėl bėgių pylimui sutvirtinti buvo pasirinktas storos vielos šešiakampių akučių tinklas.


35 km ilgio Betafence aptvėrimai Maroke

35 km ilgio Betafence aptvėrimai Maroke

Tanger Med uosto statyba prasidėjo 2003 metais ir jis buvo atidarytas 2007 metais. Planuojama, kad 2016 metais jis galės priimti iki 8 mln. konteinerių. Nuo pat pradžių, Betafence buvo pasirinktas kaip partneris, įrengiant uosto aptvėrimą. Iki...


Saugios futbolo varžybos Italų Pro Vercelli stadione

Saugios futbolo varžybos Italų Pro Vercelli stadione

Pro Vercelli stadionas buvo pastatytas 1932 metais Vercelli miesto, esančio Piemont regione, centre. Jam buvo suteiktas „Silvio Piola“ vardas - 30-tais šio amžiaus metais komandoje žaidusio galingo ir rezultatyvaus puolėjo atminimui....


Vartai: metaliniai ar mediniai?

Vartai: metaliniai ar mediniai?

Vartai – svarbi kiekvienos teritorijos detalė: ne tik suteikia dekoratyvumo, bet ir garantuos, jog nepateks pašaliniai asmenys. Paprastai vartai yra gaminami iš įvairių medžiagų, tačiau bene pačios populiariausios yra mediena bei metalas....


DURŲ ŠALIS, UAB
DURŲ ŠALIS, UAB

Šarvuotos lauko durys, šarvuotos buto durys, metalinės durys, faneruotos vidaus durys, spynos

Durų galerija, UAB
Durų galerija, UAB

Vidaus ir lauko durys - didmeninė, mažmeninė prekyba. Durys iš uosio, ąžuolo, pušies, faneruotos, metalinės, laminuotos, dažytos, įvairių spalvų.

A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA
A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA

Šarvuotos durys, medinės durys, langai, balkonų stiklinimas

Faneruotų durų gamybos įmonė
Faneruotų durų gamybos įmonė

Faneruotos durys, montavimas

SUMEDA, UAB
SUMEDA, UAB

UAB „Sumeda“- saugesnė, gražesnė, patogesnė ir šilumos taupymo aspektu efektyvesnė aplinka!

TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST
TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST

"TIKS langai" - "Greiti kaip Jūsų norai

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.