Rugsėjo 19d. Šeštadienis

Kokios šarvo durys yra kokybiškos?

Peržiūrų skaičius: 38596
Kokios šarvo durys yra kokybiškos?

Keisdami pagrindines įėjimo duris į butą ar namą dažniausiai net nesusimąstome, kokias duris pasirinkti,  medines ar metalinės konstrukcijos – šarvuotas duris. Ar mūsų pasirinkimas priklauso nuo „mados“? Kodėl metalinės? Kodėl šarvo?

Pateiksime pagrindines priežastis, kodėl šarvo durys jau daugelį metų "užsikariavo" įėjimo durų rinką.

1. STABILUMAS ir SANDARUMAS – metalinė konstrukcija yra žymiai stabilesnė lyginant su medine. Kokybiškai pagamintos šarvuotos durys visiškai nesikraipo; jei kokybiškai sumontuotos – darinėjant nekliūva, puikiai tarnauja ilgus metus. Naudojant specialias plokštes bei dažus, tarnauja ir lauko sąlygomis.  Stabilumas ir sandarumas yra pačios svarbiausios durų savybės iki to momento, kol jūsų butas ir durys nesudomino vagių. Todėl dar viana kokybiškų šarvuotų durų sąlyga yra ir SAUGUMAS.

2. SAUGUMAS. Tyrimais nustatyta, kad vagys į butą ar namą 90 proc. patenka per nesaugias, nepatikimas spynas. Jos tiesiog atrakinamos. Vagystei pats svarbiausias faktorius yra laikas, per kurį vagys patenka į būstą. Kuo spyna sudėtingesnė ir kokybiškesnė tuo ilgiau užtrunkama ją atrakinti (išlaužti). Todėl vagys dažniausiai pasirenka tylų ir greitą spynos atrakinimą, jie daug dažniau pasirenka būstą kurio duryse įmontuota prasta, greit atrakinama spyna ar cilindras (spynos širdelė).

Kalbant apie kokybiškas šarvo duris reikia turėti galvoje, kad kiekvienas žmogus yra individualus. Kiekvienas mėgsta skirtingas spalvas, skirtingas medžiagas, skirtingus paviršius. Tačiau saugumas, bet kokiu atveju kiekvienam bus Nr. 1. Juk nėra tokio žmogaus, kuris sakytų – nesvarbu, kad įsilauš, nesvarbu, kad apvogs. Kad ir kiek turto žmogus turėtų – įsilaužimas sukelia ne tik materialinių, bet moralinių nuostolių – pažeidžiamas privatumas. Juk namai yra mūsų kiekvieno turtas plačiąją prasme. Be to ne vienas tyrimas rodo, kad saugiausiai žmogus jaučiasi savo namuose.

Šiandien egzistuoja daug pardavėjų kurie kalba apie durų storį, puikią metalinę konstrukciją, gražias spalvas, tačiau konkuruodami vien tik kaina, norėdami įtikti užsakovui, į šarvo duris sumontuoja kiniškas, niekam tikusias spynas. Tokios šarvo durys atrakinamos be vargo.

Ne tik spynos. Net ir tuo atveju, kai pardavėjas deklaruoja, kad spynos yra aukštos kokybės, gerai žinomo gamintojo, būna atvejų kai į gerą spyną sumontuojami kiniški cilindrai (spynos širdelės).

Kaip pasirinkti? Turi būti kompleksinis požiūris – nuo teisingo poreikio išsiaiškinimo (butui ar namui, signalizacija bus ar ne, ir t.t.) iki spynos raktų išpakavimo, iki pirmo durų uždarymo, iki pirmo spynos rakinimo. Reikia sau atsakyti į nemažai klausimų, kas labai svarbu, kas mažiau, tai užtrunka, tačiau rezultatu būsite patenkinti ilgam. 

Durų reikšmė

Durų reikšmė

Durys – tai pirmas dalykas, kurį pastebi įeidamas į patalpą. Jos tampa svarbia interjero detale ne tik gyvenamosios, tačiau ir komercinės paskirties patalpose. Todėl žmonės, kurdami patalpos interjerą, nemažai dėmesio skiria išskirtinėms,...


Durų rūšys ir savybės: Medinės durys

Durų rūšys ir savybės: Medinės durys

Durų ir langų gamybos verslas mūsų šalyje plačiai išsivystęs- tarp savęs konkuruoja nemažai sėkmingai plėtojančių savo verslą verslininkų, todėl klientams pateikiamas labai platus asortimentas ir pasirinkimo spektras. Esant didelei pasiūlai,...


Apsaugotas Italijos sporto klubas

Apsaugotas Italijos sporto klubas

Augant jo žinomumui ir prestižui, taip pat didėja ir vandalizmo išpuolių pavojus, būtent dėl šios priežasties ir buvo nuspręsta 2011 metais seną aptvėrimo sistemą pakeisti nauja, specialiai pritaikyta sporto infrastruktūros objektams.


Durys iš įvairios medienos

Durys iš įvairios medienos

Ąžuolo mediena kieta, sunki, jai būdingas didelis tankumas, atsparumas puvimui, ji gražios tekstūros ir spalvos. Ąžuolas plačiai paplitęs ne tik Europoje, bet ir Azijoje bei Amerikoje. Ąžuolo mediena kieta, sunki, jai būdingas didelis tankumas,...


Nylofor F tvoros užtikrina logistikos parko saugumą Ispanijoje

Nylofor F tvoros užtikrina logistikos parko saugumą Ispanijoje

Strateginėje vietoje esantis - šalia dviejų pagrindinių kelių (A7 ir A3), turintis tiesiogines jungtis su vietos oro ir jūrų uostais bei pagrindiniais sostinės keliais, Valensijos logistikos parkas pretenduoja tapti didžiausiu prekių tranzito centru.


Saugios futbolo varžybos Italų Pro Vercelli stadione

Saugios futbolo varžybos Italų Pro Vercelli stadione

Pro Vercelli stadionas buvo pastatytas 1932 metais Vercelli miesto, esančio Piemont regione, centre. Jam buvo suteiktas „Silvio Piola“ vardas - 30-tais šio amžiaus metais komandoje žaidusio galingo ir rezultatyvaus puolėjo atminimui....


Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus

Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus (1)

Pasitikėkite 60 metų tarptautine Wayne Dalton patirtimi. Wayne Dalton KRONway vartai buvo išbandyti įvairiose Europos ir Amerikos šalyse. Mūsų garažo vartai yra patikrinti laiko ir įvairių klimato sąlygų. Esame tikri dėl savo produkcijos kokybės...


Vartų automatika – modernus sprendimas

Vartų automatika – modernus sprendimas

Aptveriant kiemą neretai tenka pasvarstyti, kokie sprendimai būtų patys palankiausi, ir Vestora vartų automatika pastaruoju metu tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Automatizuoti vartai tikrai gali būti viena geriausių pasirinkimo galimybių, nes...


A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA
A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA

Šarvuotos durys, medinės durys, langai, balkonų stiklinimas

SUMEDA, UAB
SUMEDA, UAB

UAB „Sumeda“- saugesnė, gražesnė, patogesnė ir šilumos taupymo aspektu efektyvesnė aplinka!

TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST
TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST

"TIKS langai" - "Greiti kaip Jūsų norai

Durų galerija, UAB
Durų galerija, UAB

Vidaus ir lauko durys - didmeninė, mažmeninė prekyba. Durys iš uosio, ąžuolo, pušies, faneruotos, metalinės, laminuotos, dažytos, įvairių spalvų.

DURŲ ŠALIS, UAB
DURŲ ŠALIS, UAB

Šarvuotos lauko durys, šarvuotos buto durys, metalinės durys, faneruotos vidaus durys, spynos

Faneruotų durų gamybos įmonė
Faneruotų durų gamybos įmonė

Faneruotos durys, montavimas

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos