Birželio 3d. Trečiadienis

Durys iš prekybos centrų

Peržiūrų skaičius: 48612
Durys iš prekybos centrų

Ką reikia žinoti norint įsigyti vidaus duris.

Duris užsisakykite įmonėje kuri jums suteikią pilną paslaugų paketą (matavimas, montavimas, garantija).

Įsitikinkite ar tikrai įmonės jums siūlančios duris, montuotojai, sumontuos jūsų įsigytas duris, tai labai svarbu, nes daugelis firmų užsiimančiu durų prekyba, siūlo nepriklausomų meistrų telefono numerius ir įtikinėja, kad tai iš tiesų geras specialistas. Jei po montavimo iškils tam tikri neaiškumai, atsakingų kaip ir neliks. Pardavėjas pareikš, kad duris pardavė tvarkingas ir geras, o durų montuotoją jie tik rekomendavo ir jis pas juos nedirba.

Įsitikinkite ar jūsų užsakytos durys bus jums pristatytos jūsų nurodytu adresu (jei gyvenate daugiabutyje pvz. 4-ame aukšte pasidomėkite kas duris užneš į jūsų butą).

Išsiaiškinkite kas išims ir išveš senas duris (jei tai reikalinga).

Svarbi informacija perkantiems duris prekybos centruose:

Jei jus nusprendėte prekybos centre įsikūrusioje parduotuvėje nusipirkti vidaus duris, tai jūsų vargai jau prasidėjo.

1. Pamatę pigią akcijinę durų varčią, jūs apsidžiaugiate, kad nereiks daug išlaidauti perkant vidaus duris.

2. Konsultantas jums maloniai paaiškins, kad tai standartinės durys ir jos dažniausiai tinka visais atvejais.

3. Daug negalvodami jūs nusprendžiate įsigyti durų varčią ir einate susimokėti už nebrangiai įsigytas duris. Staiga jūs pagalvojate, o kur yra durų stakta? Ir vėl jums teks kreiptis į konsultantą. Netrukus, konsultantas jums jau įteikia durų staktą, pagal jūsų durų varčią. Eidami sumokėti jau skaičiuojate, kad teks susimokėti truputi daugiau, bet pagalvoję nusprendžiate, kad durys kainuos nebrangiai.

4. Išėję iš parduotuvės susiduriate su durų transportavimo klausimu (pvz. jei pirkote 5 vnt.). Išsinuomojate transportą ir vėl patiriate papildomas išlaidas. Savo pastangomis susinešę pirkinius į koki 4-tą aukštą, gal ir apdaužę kokia vieną varčią, jūs džiaugiatės, kad turite duris. Ne, čia dar tikrai ne pabaiga, jas dar reikia įstatyti.

5. Pasiskambinę pagal skelbimą surastam durų montavimo specialistui, jūs išgirstate, kad durų įstatymas kainuoja 100-150 lt. ir senu išėmimas 30-50 lt, aišku bandysite ieškoti pigesnio varianto ir netrukus pas jus pasirodys visai kitos specialybės darbuotojas.

6. Apžiūrėjęs jūsų duris jis jums pasakys, kad jūs turite nusipirkti spynos mechanizmą ir lankstus.

7. Ir jus vėl grįžtate į parduotuvę, galbūt net pas ta patį konsultantą, kuris jums įteikia ko jus prašėte (labai didelė tikimybė, kad vėl nusipirksite ne tai ko reikia).

8. Grįžę namo skambinate savo meistrui ir jis jums atsako, kad dabar neturi laiko, aišku sutikęs viska padaryti pigiai ir pamatęs kas jo laukia, jis negrįš, o jei ir atvyks, tai jums teks važiuoti dar jam ir keletą kaltų nupirkti.

9. Tuomet pamatę visą susidariusią situaciją kitomis akimis, jūs nusprendžiate mokėti tuos 100-150 lt. šį darbą išmanančiam asmeniui. Taip, už tokia kainą jūs galite nusisamdyti turintį patirties šioje srityje specialistą.

10. Dabar jūs išgirsite, kad jūsų nupirktos durys yra per aukštos ir per plačios ir sienos gylis yra didesnis, negu jūsų pirktos staktos, be to, kad durų apvadai bus kalami iš vienos puses, kurių jūs žinoma dar neįsigijote. Taip, durų aukšti galima sumažinti nupjovus (tai yra normalu), bet už angos praplatinimą teks papildomai sumokėti 100-200 lt.

11. Tai štai, jūs jau beveik turite duris su apdaila iš vienos pusės. Trūksta tik rankenos, kurių pasirinkimas yra išties platus, dydžiai, gylis ir pan., taigi tikimybė išties nemaža, kad įsigysite ne tai ko jums reikia. Na o galiausiai ir dažytojui teks sumokėti apie 100 lt, kad padarytų apdaila ir iš kitos durų pusės.

Ši informaciją yra tik informacinio ir rekomendacinio pobūdžio,  mesnesiekiame diskredituoti ar sumenkinti šios srities specialistų,  tiesiog pateikiame nepagražintas kasdienines darbo šioje srityje realijas su dažniausiai pasitaikančiais faktais.

Šarvuotos durys. Kaip išsirinkti?

Šarvuotos durys. Kaip išsirinkti?

Šarvuotos durys tarsi atspindi patį šeimininką. Kaip ir šeimininkas, jos sutinka ir išlydi svečius, saugo namų šilumą, užtikrina gyventojų ir turto saugumą. Mums kalbant apie geležines duris, reikia suprsti, kad tokios durys nėra iš grynos...


Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus

Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus (1)

Pasitikėkite 60 metų tarptautine Wayne Dalton patirtimi. Wayne Dalton KRONway vartai buvo išbandyti įvairiose Europos ir Amerikos šalyse. Mūsų garažo vartai yra patikrinti laiko ir įvairių klimato sąlygų. Esame tikri dėl savo produkcijos kokybės...


Hexanet saugo Ispanijos greituosius traukinius

Hexanet saugo Ispanijos greituosius traukinius

Greitieji traukiniai ruože Cordoba - Malaga gali pasiekti net iki 350 km/h greitį, tad saugūs ir stabilūs bėgiai – svarbiausias prioritetas. Todėl bėgių pylimui sutvirtinti buvo pasirinktas storos vielos šešiakampių akučių tinklas.


Užtvarai stadionams!

Užtvarai stadionams!

Kaip efektyviai aptverti sporto renginius? Betafence parengė keletą pasiūlymų, kurie suteiktų patogumo ir saugumo žaidėjams bei sirgaliams. Nors pagrindinis kiekvienų sporto rungtynių aspektas yra besivaržantys žaidėjai, tačiau negalite pamiršti...


Kaip pasirinkti saugias duris?

Kaip pasirinkti saugias duris?

Lauko durys pelnytai vadinamos namo vizitine kortele. Kaip elgtis, kad ši vizitinė kortelė netaptų pagrindiniu ilgapirščių įėjimu į jūsų tvirtovę? Sakoma, kad jei per tris minutes nepavyksta įveikti lauko durų, vagys atsisako ketinimų įsibrauti į...


Vidaus durys iš ekofaneruotės

Vidaus durys iš ekofaneruotės

Ekologija, ekologiška, nekenkia sveikatai... Tai žodžiai, kuriuose girdime išties dažnai. Juk ekologijai skiriama nemažai dėmesio, vis labiau rupinamasi sveikata. Durų gamintojai taip pat neatsilieka – rinkoje pasirodė EKO faneruotės vidaus...


Laikina Publifor tvora aplink Porta Susa stotį Turine

Laikina Publifor tvora aplink Porta Susa stotį Turine

2013 m. sausio 14 dieną, Turine, dalyvaujant Italijos premjerui - Mario Montiegui ir šio miesto merui Pierui Fassinai, buvo atidaryta renovuota Porta Susa traukinių stotis, kuri skirta aptarnauti abi Italijos greitųjų traukinių geležinkelio...


Securifor tvoros anglių kasykloje Pietų Afrikoje

Securifor tvoros anglių kasykloje Pietų Afrikoje

Vidbankas - nedidelis miestelis šiaurinėje Pietų Afrikos dalyje. Ties juo susikerta du nacionaliniai greitkeliai (iš Pretorijos ir Johannesburgo) ir nusitęsia iki Mozambiko sienos. Miestelis buvo įkurtas 1890 metais siekiant plėtoti čia esamų...


Durų galerija, UAB
Durų galerija, UAB

Vidaus ir lauko durys - didmeninė, mažmeninė prekyba. Durys iš uosio, ąžuolo, pušies, faneruotos, metalinės, laminuotos, dažytos, įvairių spalvų.

A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA
A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA

Šarvuotos durys, medinės durys, langai, balkonų stiklinimas

Faneruotų durų gamybos įmonė
Faneruotų durų gamybos įmonė

Faneruotos durys, montavimas

DURŲ ŠALIS, UAB
DURŲ ŠALIS, UAB

Šarvuotos lauko durys, šarvuotos buto durys, metalinės durys, faneruotos vidaus durys, spynos

TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST
TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST

"TIKS langai" - "Greiti kaip Jūsų norai

SUMEDA, UAB
SUMEDA, UAB

UAB „Sumeda“- saugesnė, gražesnė, patogesnė ir šilumos taupymo aspektu efektyvesnė aplinka!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.