Rugsėjo 27d. Sekmadienis

Pastatų ir patalpų įėjimo (praėjimo) apsauga

2012 Gruodžio 9d.
Peržiūrų skaičius: 37548
Pastatų ir patalpų įėjimo (praėjimo) apsauga

Ar saugūs Jūsų namai, biurai, parduotuvės, sandėliai, geriau suvoksite žinodami, kad kiekvieną nusikaltimą sąlygoja savi dėsniai, laikas, vieta.

Į butus vagys dažniausiai patenka, išlauždami durų užraktus, nes apie 71 proc. butų vagysčių įvykdomos, sulaužius durų užraktus ar duris.

Rekomenduojame Jums naudotis patikimomis pastatų ir patalpų įėjimų (praėjimų) mechaninės apsaugos priemonėmis.

Kiekvienas pastatas ar patalpa turi įėjimo duris, todėl labai svarbu, kokios jos: svarbus ne tik jų grožis, bet ir patikimumas, tvirtumas. Įėjimo durys turi atsidaryti ne į vidų, bet į išorę. Labai svarbu, kad tvirtos būtų ne tik pačios durys, bet ir durų stakta.

Butų duryse rekomenduojama įrengti stebėjimo „akutę“.

Butų durų vidinėje pusėje pritvirtinkite grandinėlę su kabliuku. Praverdami duris, jos nenuimkite, nes tai padės apsisaugoti nuo netikėto nusikaltėlio įsiveržimo į būstą.

Dvigubos įėjimo durys nusikaltėliams visada sudaro papildomą kliūtį.

Nepamirškite, kad tvirtos durys patikimai apsaugos turtą tik tada, kai jos bus rakinamos patikima spyna.

Įėjimo duryse rekomenduojama įstatyti dvi spynas. Prie jų nusikaltėlis „prakaituos“ ilgiau, ypač jei užraktai bus skirtingų konstrukcijų.

Rekomenduojame įsistatyti šarvuotas duris ar durų apsaugai naudoti populiarias, patikimas, nuo seno žinomas apsaugos priemones: vidines ir išorines žaliuzes bei vidines ir išorines apsaugines grotas.

Grotos būna maksimaliai efektyvios, kai jos įrengtos iš vidinės patalpos pusės - norėdami jas nupjauti nusikaltėliai turės išlaužti duris ar išdaužti jų stiklą. Laužiamų durų garsai ar dūžtantis stiklas gali atkreipti kaimynų, praeivių dėmesį ar iššaukti apsauginės signalizacijos priemonių suveikimą.

Ką geriausia rinktis, norint patikimai apsaugoti savo turtą: žaliuzes ar grotas?

Grotos - patikimesnė apsauga nei žaliuzės. Išorinės žaliuzės yra skirtos daugiau apsaugai nuo chuliganizmo atvejų (akmenų, butelių, metamų į durų stiklą), stipraus vėjo, lietaus, saulės, triukšmo. O grotos yra skirtos tiesiog nuosavybės apsaugai. Todėl grotos rekomenduojamos įstaigų, biurų, parduotuvių, salonų ir panašių objektų durų apsaugai. Labai patogios yra susukamos grotos, nes tada, kai jos nereikalingos (objekto darbo metu), jos susukamos ir jų nesimato.

Durų ar garažų žaliuzes galima valdyti vienu mygtuko paspaudimu arba net distanciniu valdymu. Šiais laikais firmos siūlo net ir tokius protingus sprendimus, kai žaliuzės automatiškai reaguoja į lietų, stiprų vėją ir pan. Tokiu atveju žaliuzės nusileidžia pačios.

Tačiau butina priminti, kad patikimiausia apsauga ta, kur kartu naudojamos mechaninės apsaugos ir apsauginės signalizacijos priemonės. Tinkamai irengtas apsauginių grotų ar žaliuzių ir signalizacijos kompleksas pakankamai patikimai išsprendžia parduotuvių, garažų, privačių namų, sodo vilų vagysčių, ypač žaibiškų, klausimus.

Naudingi patarimai

  1. Visos durys (pagalbinių patalpų, sandėlių, rūsių, garažų) turi būti uždarytos ir užrakintos (net jei išeinate trumpam).

  2. Įspėkite senyvus kaimynus, vaikus, kad visuomet rakintų namo, laiptinės duris ir niekuomet neleistų į vidų nepažįstamų žmonių.

  3. Įsigykite sudėtingesnių modelių spynas, stipresnes duris.

  4. Nepalikite raktų laiškų dėžutėse, po kilimėliu ir kitose „slaptose“ vietose.

  5. Pametę raktus, būtinai pakeiskite spyną, nors ir manote, kad vagis negalės nustatyti Jūsų namų adreso.

Saugūs namai – vagių galvos skausmas

Saugūs namai – vagių galvos skausmas

"Mes neturtingi, iš mūsų nėra ką vogti". Tokį atsakymą neretai išgirstame, vos tik užsiminę apie namų apsaugą. Tačiau gerai pagalvojus, užklydusį "mėlynanosį" gali suvilioti ir senas lempinis televizorius, ir net mechaninis...


Bendrieji saugos patarimai esant namie

Bendrieji saugos patarimai esant namie

Neįsileiskite nepažįstamų žmonių į butą. Reikalaukite, kad pareigūnai parodytų tarnybinį pažymėjimą. Prieš atidarydami duris, atidžiai apžiūrėkite lankytoją. Nepasirašykite jokių dokumentų skubotai, juo labiau tarpduryje.


Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos

Dažniausiai žmonės renkasi patalpų apsaugos sistemas iš dviejų gamintojų: DSC arba Paradox. DSC dažniausiai montuojamos įmonėse, sandėliuose, daugiabučiuose, nes jos pigesnės ir įrengiamos, kur nereikalingos brangios sistemos. Paradox sistemos...


Vaizdo kameros – apsauga ir išmanios galimybės Jūsų namams ar verslui

Vaizdo kameros – apsauga ir išmanios galimybės Jūsų namams ar verslui

Budėtojus ir apsaugos darbuotojus vis dažniau keičia modernios apsaugos sistemos. Tiek privatūs asmenys, tiek verslo atstovai siekia apsaugoti savo turtą bei kontroliuoti, kas patenka į patalpas, išvengiant konfliktinių situacijų, užkirsti kelią...


Nanotechnologijos langų stiklą pavertė judesio davikliu

Nanotechnologijos langų stiklą pavertė judesio davikliu

Vokietijos Fraunhoferio taikomųjų polimerų tyrimų instituto (IAP) mokslininkai išrado būdą, kaip įprastas stiklines duris, sienas ir langus paversti aukštųjų technologijų įrenginiais su judesio daviklio funkcija, praneša „Popsci.com“.


Užraktų apžvalga:  Ar būna neįveikiamų seifų?

Užraktų apžvalga: Ar būna neįveikiamų seifų?

Pinigų slėpimas po kilimu? Padėjimas ten, kur niekam nekiltų minčių jų ieškoti? Pagalvokite dar kartą, nes būtent tokiose vietose jiems nėra saugu. Svarbių dokumentų laikymas – ne mažiau opi problema. Laikyti ginklą namuose jums atrodo geras...


Elektroninė pastatų ir patalpų apsauga

Elektroninė pastatų ir patalpų apsauga

Paskutiniais dešimtmečiais elektroninė objektų, nutolusių nuo stebėjimo ir kontrolės centro, apsauga plačiai paplito tiek mūsų šalyje, tiek ir užsienyje. Kaip dirba elektroninės apsaugos sistema? Schematiškai tokią apsaugą būtų galima pateikti...


Sukurtas vaizdo kameros jutiklis, kuriam pakanka žvaigždžių šviesos

Sukurtas vaizdo kameros jutiklis, kuriam pakanka žvaigždžių šviesos

Naujojo jutiklio taškai yra 19 mikronų dydžio – t.y. 7,5 karto didesni už dabar naudojamus aukščiausios klasės fototechnikoje. Paprastai didinant jutiklio taškų plotą didėja ir vadinamojo „vaizdo triukšmo“ tikimybė, tačiau...


Sagneta, UAB
Sagneta, UAB

IPkameros.lt - vaizdo stebėjimo sistemos

GRIFSAG, UAB
GRIFSAG, UAB

Saugos tarnyba GRIFS AG

Stebėjimo technologijos, UAB
Stebėjimo technologijos, UAB

Apsaugos sistemų projektavimas, vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas, priešgaisrinių sistemų projektavimas

Visual Solutions, UAB
Visual Solutions, UAB

STEBKAM - vaizdo stebėjimo, apsaugos ir išmaniųjų sprendimų profesionalai!

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos