Vasario 16d. Šeštadienis

"Ermitažas" siūlys gausų asortimentą ir žemas kainas

Gruodžio 8d.

Žemos kainos, asortimento gausa ir patogumas lankytojams - tai svarbiausi argumentai, kuriais remdamasis Klaipėdos krašte ruošiasi įsitvirtinti didžiausias Vakarų Lietuvoje statybinių ir apdailos medžiagų bei buities prekių prekybos centras "Ermitažas".

Gruodžio 12 dieną Palangos plente atidaromos didžiausios Vakarų Lietuvoje statybinių medžiagų ir namų dekoravimo parduotuvės vadovai neslepia ambicingų planų, o klaipėdiečiams žada geras kainas.

Šūkis: "Visko daugiau ir pigiau!"

"Savo versle pagal pardavimus esame viena pirmaujančių įmonių, o tai mums leidžia pirkti ir parduoti mažiausiomis kainomis. Kita vertus, Klaipėdos "Ermitažas" - tai naujo tipo parduotuvė, kur optimizuota logistika bei sandėliavimas ne tik taupo pirkėjų laiką, bet ir mažina kaštus, o tai, savo ruožtu, leidžia dar sumažinti kainas", - sako bendrovės "Ermitažas" generalinis direktorius Gintaras Jasionis.

Klaipėdoje duris atvers antroji "Ermitažo" parduotuvė. Pirmoji veikia Vilniuje, prekybos ir pramogų sostinėje "Akropolis" ir kasmet sulaukia 1,5 mln. lankytojų.

Pasak G.Jasionio, tai, kad antroji "Ermitažo" parduotuvė atidaroma būtent Klaipėdoje yra natūralus bendrovės plėtros žingsnis. "Vakarų Lietuva - kalbu ne tik apie Klaipėdą, bet ir Palangą, Gargždus, Kretingą, Šilutę - yra vienas iš sparčiausiai Lietuvoje besivystančių regionų. Užtenka vien pažvelgti į aplink Klaipėdą dygstančius gyvenamųjų namų kvartalus, kad suprastum, jog mūsų verslui rinka čia yra", - sako bendrovės "Ermitažas" generalinis direktorius.

Vietoj buvusios "Avilio" išparduotuvės šalia Jakų žiedo įsikūręs "Ermitažas" yra lengvai pasiekiamas ir klaipėdiečiams, ir kitų rajonų gyventojams.

"Mums buvo labai svarbu, kad parduotuvė būtų lengvai pasiekiama ir turėtų didelę automobilių stovėjimo aikštelę. Ne vienas esame susidūrę su sunkumais, kai reikia miesto centre surati vietą automobiliui, o ką jau bekalbėti apie tai, kad pasikrautum į automobilį didesnį krovinį. Todėl šalia "Ermitažo" Klaipėdoje bus didžiulė beveik pusę tūkstančio automobilių talpinanti aikštelė", - sako Klaipėdos "Ermitažo" direktorė Aristida Šimaitienė.

"Panaudojus naujovišką įrangą, leidžiančią prekybos salėje turėti pakankamus prekių likučius, mes sukūrėme naujo tipo parduotuvę. "Ermitaže" lankytojas negaišta laiko, nes jam nereikia laukti kol kažkas jo prekę ras sandėlyje. Kartu, namą besistatantis žmogus ar statybinė organizacija "Ermitaže" galės įsigyti didelius prekių kiekius", - pasakoja A.Šimaitienė.

Ir šeimai, ir meistrams, ir kaimo turizmui

Didžiulis prekių pasirinkimas - dar vienas "Ermitažo" išskirtinumas. Prekybos centre lankytojai galės rinktis iš 70 000 įvairių pavadinimų prekių.

"Pas mus bus galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui, dekoravimui ar patogiam gyvenimui", - sako Klaipėdos "Ermitažo" direktorė.

Naujajame statybinių ir apdailos medžiagų prekybos centre bus parduodamos statybinės medžiagos, grindų, sienų, lubų dangos, elektros instaliacijos prekės, šviestuvai, darbo įrankiai, šildymo, vėdinimo įranga, santechnikos prekės, įvairios paviršių padengimo priemonės.

"Ermitaže" taip pat bus galima įsigyti augalų ir sodo bei daržo reikmenų, sporto, laisvalaikio ir turizmo prekių, buitinės technikos, audio bei video prekių, namų apyvokos ir ūkio reikmenų, namų ūkiui skirtos tekstilės prekių, baldų, automobilių priežiūros reikmenų .

Siūlys paslaugas ir nuolaidas

Naujojoje parduotuvėje taip pat veiks didmeninės prekybos skyrius, kurio paslaugomis bus patogu naudotis didesniais kiekiais perkantiems "Ermitažo" klientams - statybinėms organizacijoms, įmonėms, mokykloms ir darželiams.

Be parduotuvėje esančių prekių "Ermitažo" lankytojai galės užsisakyti prekes teisiai iš gamintojų katalogų.

"Pastebėjome, kad žmonės vis dažniau ieško kažko labai individualaus, išskirtinio, todėl nutarėme mūsų lankytojams pasiūlyti šią galimybę, - sako A. Šimaitienė.

"Ermitaže" lankytojams taip pat bus suteikiamos įvairios su statybos, namų įrengimo darbais susijusios paslaugos - bus maišomi dažai, apsiuvama kiliminė danga, pjaustomos LMDP plokštės, stalviršiai, palangės, išpjaunamos skylės plautuvėse. Įsigiję didesnes prekes galės pasinaudoti transportavimo, prekių užnešimo paslaugomis.

"Lankytojams siūlysime ne tik mažas kainas, bet ir įvairias nuolaidų sistemas: nuolaidų korteles, specialias kainas, įvairias akcijas", - sako Klaipėdos "Ermitažo" vadovė A. Šimatienė.

Modulinių darželių nesugebėjusi pastatyti „Litcon“ neteko sutarčių su savivaldybe

Modulinių darželių nesugebėjusi pastatyti „Litcon“ neteko sutarčių su savivaldybe

Vasario 7d.

Sostinės savivaldybė nutraukia sutartis su bendrove „Litcon”, kuri neįvykdė savo įsipareigojimų – nepastatė nei vieno iš 4 modulinių darželių per visus metus. Pernai gruodį konkursą laimėjusi bendrovė įsipareigojo pastatyti 4 modulinius priestatus prie lopšelių-darželių...


Norite sužinoti, kaip pasikeis erdvė prie tarp Pylimo ir Vingrių gatvių?

Norite sužinoti, kaip pasikeis erdvė prie tarp Pylimo ir Vingrių gatvių?

Vasario 4d.

Norite sužinoti, kaip pasikeis erdvė prie tarp Pylimo ir Vingrių gatvių? Kviečiame į Vingrių šaltinių viešosios erdvės projektinių pasiūlymų svarstymą! Susitikimas vyks vasario 11 d. 17:30 val. Vilniaus miesto savivaldybėje, 216 salėje.


Vilniaus savivaldybė neišduos naujo statybos leidimo „Maskvos namams“

Vilniaus savivaldybė neišduos naujo statybos leidimo „Maskvos namams“

Gruodžio 19d.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius gavo Valstybės saugumo departamento atsakymą dėl „Maskvos namų Vilniuje“. Mero prašymu VSD atliko „Maskvos namų“ projekto ir jam skirto pastato funkcinės paskirties vertinimo analizę Lietuvos nacionalinio saugumo aspektu.


Ryterna Modul architektų konkursas 2019 "SURBAN HOUSE"

Ryterna Modul architektų konkursas 2019 "SURBAN HOUSE"

Lapkričio 20d.

Kas dar nespėjo užsiregistruoti į naujai skelbiamą Ryterna Modul 2019 SURBAN HOUSE konkursą tą gal padaryti iki lapkričio 25 dienos ! 2019SURBAN HOUSE konkurso dalyviai dalyvaus vienodomis sąlygomis, turės tą patį žemės sklypą, biudžetą, namo gyventojus.Yra parengtas 12 arųžemės sklypas, kuriame...


Oficialu: sėkmingai užbaigtos svarbiausios derybos dėl Nacionalinio futbolo stadiono Vilniuje

Oficialu: sėkmingai užbaigtos svarbiausios derybos dėl Nacionalinio futbolo stadiono Vilniuje

Spalio 11d.

30 metų trunkantis Nacionalinio stadiono Vilniuje nesėkmių ruožas nutrauktas – pusmetį trukusios Vilniaus savivaldybės, Vyriausybės ir potencialus koncesininkas „Axis Industries” derybos baigėsi sėkmingai. Sutarta ne tik dėl finansinių, techninių, teisinių Daugiafunkcio...


Naujakurių bendruomeniškumas spartina žvyrkelių asfaltavimą

Naujakurių bendruomeniškumas spartina žvyrkelių asfaltavimą

Spalio 10d.

Vilniaus miesto B. K. Balučio ir V. Čarneckio gatvių bendruomenė jau netrukus džiaugsis sutvarkyta gatvių infrastruktūra. Tai puikus savivaldybės ir gyventojų bendros iniciatyvos rezultatas. Gyvenvietės aplinkos infrastruktūra pertvarkyta neatpažįstamai: vietoje čia buvusių duobėtų, žvyruotų...


Mažės „Vilniaus vandenų“ paslaugų kainos

Mažės „Vilniaus vandenų“ paslaugų kainos

Spalio 10d.

Spalio 15 d., pirmadienį, Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) spręs, ar pritarti didžiausios šalyje vandentvarkos bendrovės „Vilniaus vandenys“ pateiktoms naujoms paslaugų kainoms. Skaičiuojama, kad vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos bendrovės klientams...


Pilaitiškių patogumui – 240 automobilių stovėjimo vietų

Pilaitiškių patogumui – 240 automobilių stovėjimo vietų

Spalio 9d.

Pilaitės rajono gyventojai automobilius statys tvarkingiau, saugiau ir patogiau: Įsruties gatvėje iki pavasario bus įrengta net 240 automobilių stovėjimo vietų. Atsižvelgusi į gyventojų prašymus, savivaldybė nuo Pilaitės prospekto iki Smalinės gatvės įrengs šimtus automobilių statymo vietų,...


Vyriausybė pritarė naujam atsinaujinančios energetikos plėtros modeliui

Vyriausybė pritarė naujam atsinaujinančios energetikos plėtros modeliui

Spalio 3d.

Spalio 3 d. Vyriausybėje pritarta Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimams, kuriais įtvirtinamas naujas paramos modelis atsinaujinančius energijos išteklius (AEI) naudosiančių elektrinių skatinimui. Šie pakeitimai užtikrins tolimesnę atsinaujinančios energetikos plėtrą ir leis...


Po traumų ir ligų susigrąžinti pirminę išvaizdą padeda protezai

Po traumų ir ligų susigrąžinti pirminę išvaizdą padeda protezai

Rugsėjo 21d.

Nuo kai kurių traumų ir ligų nesame apsaugoti nė vienas. Kartais atsiperkama nedideliais ir gana lengvai pagydomais sužalojimais, o pasitaiko, kad pasekmės būna sunkios, regis, visam laikui pakeisiančios žmogaus gyvenimą, jo kokybę, veiklas. Po gaisrų prarastos ausys, darbuojantis vienais ar...


Išnuomota legendinė „Rotonda“ atgims kaip kamerinės muzikos kavinė

Išnuomota legendinė „Rotonda“ atgims kaip kamerinės muzikos kavinė

Rugpjūčio 24d.

Gedimino kalno papėdėje jau daugiau nei du dešimtmečius apleista stovėjusi buvusi ledainė „Rotonda“ pagaliau sulauks naujakurių – sostinės savivaldybės skelbtą patalpų nuomos konkursą laimėjo muzikinis klubas „Tamsta“ čia įkursiantis unikalią kamerinės muzikos kavinę.


Kaunas ieško investuotojų, kurie įrengs 7 modernius viešuosius tualetus

Kaunas ieško investuotojų, kurie įrengs 7 modernius viešuosius tualetus

Rugpjūčio 23d.

Kauno savivaldybė rengiasi skelbti konkursą, kurio nugalėtojas bent 7 miesto vietose turės įrengti ir prižiūrėti automatinius viešuosius tualetus. Investuotojas mainais gaus teisę skirtingose miesto vietose įsirengti reklamines vitrinas ir stendus.


Dar viena šventė kauniečiams: atidaromas naujai atgijęs Kalniečių parkas

Dar viena šventė kauniečiams: atidaromas naujai atgijęs Kalniečių parkas

Rugpjūčio 22d.

Parkų atgimimas Kaune įgauna pagreitį. Praėjusią savaitę skambiai atidarytas Dainavos parkas, o šį savaitgalį lankytojus triukšmingai pasitiks atnaujintas Kalniečių parkas. Po rekonstrukcijos tai tapo nauja, saugia ir patrauklia laisvalaikio erdve. Pamatyti ir įvertinti pokyčius savo akimis...


Geriausių architektūros ir urbanistikos projektų laukia apdovanojimai

Geriausių architektūros ir urbanistikos projektų laukia apdovanojimai

Rugpjūčio 20d.

Aplinkos ministerija skatina Lietuvos architektų profesinę veiklą ir kasmet teikia apdovanojimus už geriausius urbanistikos ir architektūros kūrinius. Jau priimamos šiųmečių apdovanojimų kandidatūros – kviečiame jas teikti!


Vyriausybė svarstys naują atsinaujinančios energetikos plėtros modelį

Vyriausybė svarstys naują atsinaujinančios energetikos plėtros modelį

Rugpjūčio 10d.

Rugpjūčio 10 d. Energetikos ministerija pateikė Vyriausybei Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo (Įstatymo) projektą, kuriuo siūlomas naujas paramos modelis atsinaujinančius energijos išteklius (AEI) naudosiančių elektrinių skatinimui. Tai leis toliau plėtoti atsinaujinančią energetiką,...


Pašilaičiuose greit iškils 10-metį laukta mokykla 1000-iui moksleivių

Pašilaičiuose greit iškils 10-metį laukta mokykla 1000-iui moksleivių

Rugpjūčio 9d.

Sostinės savivaldybė pasirašė sutartį su naujos mokyklos Pašilaičiuose statytoju – kitų metų pabaigoje prie Gabijos gimnazijos bus pastatytas naujas atskiras priestatas 1000-iui moksleivių. Naują mokyklą statys konkursą laimėjusi bendrovė „Conresta“. Priestato statybai sostinės...

www.thermopro.lt

www.thermopro.lt

Namų šiltinimas poliuretano putomis
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Santjana Santjana