Rugpjūčio 21d. Trečiadienis

"Ermitažas" siūlys gausų asortimentą ir žemas kainas

Gruodžio 8d.

Žemos kainos, asortimento gausa ir patogumas lankytojams - tai svarbiausi argumentai, kuriais remdamasis Klaipėdos krašte ruošiasi įsitvirtinti didžiausias Vakarų Lietuvoje statybinių ir apdailos medžiagų bei buities prekių prekybos centras "Ermitažas".

Gruodžio 12 dieną Palangos plente atidaromos didžiausios Vakarų Lietuvoje statybinių medžiagų ir namų dekoravimo parduotuvės vadovai neslepia ambicingų planų, o klaipėdiečiams žada geras kainas.

Šūkis: "Visko daugiau ir pigiau!"

"Savo versle pagal pardavimus esame viena pirmaujančių įmonių, o tai mums leidžia pirkti ir parduoti mažiausiomis kainomis. Kita vertus, Klaipėdos "Ermitažas" - tai naujo tipo parduotuvė, kur optimizuota logistika bei sandėliavimas ne tik taupo pirkėjų laiką, bet ir mažina kaštus, o tai, savo ruožtu, leidžia dar sumažinti kainas", - sako bendrovės "Ermitažas" generalinis direktorius Gintaras Jasionis.

Klaipėdoje duris atvers antroji "Ermitažo" parduotuvė. Pirmoji veikia Vilniuje, prekybos ir pramogų sostinėje "Akropolis" ir kasmet sulaukia 1,5 mln. lankytojų.

Pasak G.Jasionio, tai, kad antroji "Ermitažo" parduotuvė atidaroma būtent Klaipėdoje yra natūralus bendrovės plėtros žingsnis. "Vakarų Lietuva - kalbu ne tik apie Klaipėdą, bet ir Palangą, Gargždus, Kretingą, Šilutę - yra vienas iš sparčiausiai Lietuvoje besivystančių regionų. Užtenka vien pažvelgti į aplink Klaipėdą dygstančius gyvenamųjų namų kvartalus, kad suprastum, jog mūsų verslui rinka čia yra", - sako bendrovės "Ermitažas" generalinis direktorius.

Vietoj buvusios "Avilio" išparduotuvės šalia Jakų žiedo įsikūręs "Ermitažas" yra lengvai pasiekiamas ir klaipėdiečiams, ir kitų rajonų gyventojams.

"Mums buvo labai svarbu, kad parduotuvė būtų lengvai pasiekiama ir turėtų didelę automobilių stovėjimo aikštelę. Ne vienas esame susidūrę su sunkumais, kai reikia miesto centre surati vietą automobiliui, o ką jau bekalbėti apie tai, kad pasikrautum į automobilį didesnį krovinį. Todėl šalia "Ermitažo" Klaipėdoje bus didžiulė beveik pusę tūkstančio automobilių talpinanti aikštelė", - sako Klaipėdos "Ermitažo" direktorė Aristida Šimaitienė.

"Panaudojus naujovišką įrangą, leidžiančią prekybos salėje turėti pakankamus prekių likučius, mes sukūrėme naujo tipo parduotuvę. "Ermitaže" lankytojas negaišta laiko, nes jam nereikia laukti kol kažkas jo prekę ras sandėlyje. Kartu, namą besistatantis žmogus ar statybinė organizacija "Ermitaže" galės įsigyti didelius prekių kiekius", - pasakoja A.Šimaitienė.

Ir šeimai, ir meistrams, ir kaimo turizmui

Didžiulis prekių pasirinkimas - dar vienas "Ermitažo" išskirtinumas. Prekybos centre lankytojai galės rinktis iš 70 000 įvairių pavadinimų prekių.

"Pas mus bus galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui, dekoravimui ar patogiam gyvenimui", - sako Klaipėdos "Ermitažo" direktorė.

Naujajame statybinių ir apdailos medžiagų prekybos centre bus parduodamos statybinės medžiagos, grindų, sienų, lubų dangos, elektros instaliacijos prekės, šviestuvai, darbo įrankiai, šildymo, vėdinimo įranga, santechnikos prekės, įvairios paviršių padengimo priemonės.

"Ermitaže" taip pat bus galima įsigyti augalų ir sodo bei daržo reikmenų, sporto, laisvalaikio ir turizmo prekių, buitinės technikos, audio bei video prekių, namų apyvokos ir ūkio reikmenų, namų ūkiui skirtos tekstilės prekių, baldų, automobilių priežiūros reikmenų .

Siūlys paslaugas ir nuolaidas

Naujojoje parduotuvėje taip pat veiks didmeninės prekybos skyrius, kurio paslaugomis bus patogu naudotis didesniais kiekiais perkantiems "Ermitažo" klientams - statybinėms organizacijoms, įmonėms, mokykloms ir darželiams.

Be parduotuvėje esančių prekių "Ermitažo" lankytojai galės užsisakyti prekes teisiai iš gamintojų katalogų.

"Pastebėjome, kad žmonės vis dažniau ieško kažko labai individualaus, išskirtinio, todėl nutarėme mūsų lankytojams pasiūlyti šią galimybę, - sako A. Šimaitienė.

"Ermitaže" lankytojams taip pat bus suteikiamos įvairios su statybos, namų įrengimo darbais susijusios paslaugos - bus maišomi dažai, apsiuvama kiliminė danga, pjaustomos LMDP plokštės, stalviršiai, palangės, išpjaunamos skylės plautuvėse. Įsigiję didesnes prekes galės pasinaudoti transportavimo, prekių užnešimo paslaugomis.

"Lankytojams siūlysime ne tik mažas kainas, bet ir įvairias nuolaidų sistemas: nuolaidų korteles, specialias kainas, įvairias akcijas", - sako Klaipėdos "Ermitažo" vadovė A. Šimatienė.

Sostinės mažiesiems – 50 naujų vaikų žaidimo aikštelių

Sostinės mažiesiems – 50 naujų vaikų žaidimo aikštelių

Rugpjūčio 14d.

Šiemet sostinės savivaldybė planuoja įrengti iš viso 50 naujų modernių vaikų žaidimų aikštelių. Naujomis net 25 vaikų žaidimo aikštelėmis jau džiaugiasi Antakalnio, Verkių, Lazdynų, Fabijoniškių, Justiniškių, Pašilaičių, Naujamiesčio, Karoliniškių rajonų mažieji vilniečiai, o iki metų pabaigos...


Sostinėje – rekordinis ugdymo įstaigų atnaujinimas

Sostinėje – rekordinis ugdymo įstaigų atnaujinimas

Rugpjūčio 13d.

Atsinaujinusios sostinės mokyklos bus patogesnės ir šiltesnės – šiemet sostinės savivaldybė atnaujins ir suremontuos 252 mokyklas ir darželius visame mieste.. Ugdymo įstaigų atnaujinimui ir statybai savivaldybė skyrė daugiau nei 16 mln. eurų.


Sostinė pradeda  T. Narbuto-Saltoniškių gatvių lietaus nuotekų rekonstrukciją

Sostinė pradeda T. Narbuto-Saltoniškių gatvių lietaus nuotekų rekonstrukciją

Rugpjūčio 12d.

Sostinė šiuo metu įgyvendina ambicingą paviršinių nuotekų sistemų tvarkymo projektą, kurio metu bus rekonstruotas T. Narbuto-Saltoniškių gatvių paviršinių nuotekų kolektorius. T. Narbuto gatvė yra svarbi transporto arterija, su centrine miesto dalimi jungianti kelis rajonus. Naujojo kolektoriaus...


Kauniečiai ėmėsi veiksmų: seną sovietinio daugiabučio kiemą pavertė jaukia erdve

Kauniečiai ėmėsi veiksmų: seną sovietinio daugiabučio kiemą pavertė jaukia erdve

Rugpjūčio 8d.

Daugiau parkavimo vietų, pakilusi nekilnojamojo turto vertė, erdvesnis ir tvarkingesnis kiemas – tokiais privalumais džiaugiasi daugiabučių kiemų tvarkymo programa „Svajonių kiemas“ pasinaudoję kauniečiai. Prieš beveik dvejus metus Kauno savivaldybės pasiūlytu įrankiu ir...


Prie Balžio ežero atsiras ir neįgaliesiems pritaikytas paplūdimys

Prie Balžio ežero atsiras ir neįgaliesiems pritaikytas paplūdimys

Rugpjūčio 7d.

Viena populiariausių vasaros poilsio ir pramogų vietų – Balžio ežeras – jau kitąmet vilniečius ir miesto svečius pasitiks atsinaujinęs. Šiuo metu savivaldybės įmonė „Vilniaus planas“ projektuoja naują paplūdimį, kuris bus pritaikytas ir neįgaliųjų poilsiui bei patogumui....


Vilniečiai kviečiami siūlyti idėjas – kaip atnaujinti Vilniaus stoties prieigas

Vilniečiai kviečiami siūlyti idėjas – kaip atnaujinti Vilniaus stoties prieigas

Rugpjūčio 5d.

Sostinės savivaldybė rugpjūčio 6 d. kviečia vilniečius į viešą aptarimą – kaip rekonstruoti Vilniaus geležinkelio stoties aikštę ir jos prieigas nuo Stoties iki Drujos gatvės. Bendruomenė kviečiama aktyviai įsitraukti dar pirminiame etape ir drauge su savivaldybės ir jos įmonės...


Nušvito Savanorių prospektas sostinėje – įrengtas naujas modernus LED apšvietimas

Nušvito Savanorių prospektas sostinėje – įrengtas naujas modernus LED apšvietimas

Rugpjūčio 2d.

Nušviestas per tris seniūnijas – Naujamiestį, Panerius ir Vilkpėdę – besidriekiantis Savanorių prospektas: įrengtas naujas, modernus, nuotoliniu būdu valdomas apšvietimas. Savivaldybės įmonė „Vilniaus apšvietimas“ beveik 2 km ilgio Savanorių pr. atkarpose nuo Laisvės pr....


Pašilaičiuose sparčiai statoma mokykla – kitąmet Vilniuje iškils 3 naujos mokyklos

Pašilaičiuose sparčiai statoma mokykla – kitąmet Vilniuje iškils 3 naujos mokyklos

Liepos 31d.

Vilnius auga – kartu auga ir naujos mokyklos sostinėje. Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir vicemeras Vytautas Mitalas šiandien apsilankė Gabijos gimnazijos priestato statybvietėje. Naujojoje mokykloje jau kitąmet bus pakviesta mokytis apie 1000-is moksleivių. Susitikimo metu sostinės...


Naujas socialinis daugiabutis netrukus sulauks gyventojų

Naujas socialinis daugiabutis netrukus sulauks gyventojų

Liepos 31d.

Klaipėdoje, Irklų g. 1, iškilusiame naujame socialiniame daugiabutyje planuojamos įkurtuvės. Jau netrukus naujuose butuose apsigyvens socialinio būsto laukę klaipėdiečiai. Savivaldybės Socialinio būsto skyrius yra parengęs visų numatomų apgyvendinti asmenų sąrašus. 36-iuose butuose įsikurs tiek...


Atnaujintas J. Miltinio gimnazijos stadionas

Atnaujintas J. Miltinio gimnazijos stadionas

Liepos 31d.

Nauja universalia dirbtinės dangos sporto aikštele rudenį jau galės naudotis J. Miltinio gimnazija. 20x40 m stadiono įrengimu pasirūpino Panevėžio miesto savivaldybė su Kūno kultūros ir sporto departamentu.


Atnaujinama I. Šimulionio gatvė Karoliniškėse – bus patogi ir dviratininkams

Atnaujinama I. Šimulionio gatvė Karoliniškėse – bus patogi ir dviratininkams

Liepos 30d.

Vilniuje pradėta remontuoti beveik kilometro ilgio Igno Šimulionio gatvė. Iki vasaros pabaigos šioje atkarpoje bus paklota nauja asfalto danga, atnaujintas ženklinimas, abejose gatvės pusėse nusidrieks bene dvigubai platesnės – 2 metrų pločio dviračių juostos. I. Šimulionio gatvės remontui...


Laukimas baigėsi: prasideda Soboro fasado atnaujinimas

Laukimas baigėsi: prasideda Soboro fasado atnaujinimas

Liepos 30d.

Vienas ryškiausių Kauno centre esančių architektūros akcentų – Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia – netrukus pasimatuos naują rūbą. Pradėti fasado atnaujinimo darbai papildė į pabaigą judančią stogo rekonstrukciją. Soboro fasado tvarkymo darbus planuojama užbaigti iki kitų metų vasaros.


Teismas priteisė savivaldybės naudai 10,3 mln. eurų iš akcinės bendrovės „City service”

Teismas priteisė savivaldybės naudai 10,3 mln. eurų iš akcinės bendrovės „City service”

Liepos 26d.

Vilniaus miesto apygardos teismas išnagrinėjo bylą, kurioje buvo siekiama įrodyti viešojo intereso pažeidimą – kad AB „City service” padarė daugiau nei 20 mln. eur nuostolį Vilniaus miestui, įgyvendindama sostinės lopšelių, darželių ir mokyklų šilumos ūkio priežiūrą. Šią...


Dar daugiau Vilniaus žiedinių sankryžų – su aiškesniu ženklinimu

Dar daugiau Vilniaus žiedinių sankryžų – su aiškesniu ženklinimu

Liepos 26d.

Dar daugiau Vilniaus žiedinių sankryžų bus atnaujintas ženklinimas – rugpjūčio pradžioje aiškesnis eismo organizavimas bus įvestas Savanorių, Laisvės prospektų, Geležinio Vilko ir Tūkstantmečio gatvių žiedinėse sankryžose, kurioje vairuotojus pasitiks specialūs informaciniai skydai,...


Šeškinėje Gelvonų gatvėje nutiestas naujas dviračių ir pėsčiųjų takas

Šeškinėje Gelvonų gatvėje nutiestas naujas dviračių ir pėsčiųjų takas

Liepos 26d.

Šeškinės rajone nutiestas naujas daugiau nei pusės kilometro ilgio raudono asfalto dangos dviračių takas ir šaligatvis – nuo Gelvonų-Ozo gatvių sankryžos iki Paberžės gatvės, nuo kurios bus įrengta jungtis su šiuo metu jau projektuojama Šiaurine gatve, bei rengiamais takų projektais palei...


Savivaldybės parama gyventojams padės pigiau prisijungti prie nuotekų tinklų

Savivaldybės parama gyventojams padės pigiau prisijungti prie nuotekų tinklų

Liepos 24d.

ilniaus miesto gyventojai, vis dar besinaudojantys lauko tualetais, dabar turi gerą progą prisijungti prie „Vilniaus vandenų“ nuotekų tinklų. Iki šiol to nepadariusieji gali pasinaudoti Vilniaus miesto savivaldybės kompensacija ir, pateikę paraiškas, kitais metais atgauti dalį...

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia