Search
Close this search box.
Anza

Po Lietuvą su RYTERNA MODUL

Po Lietuvą su RYTERNA MODUL

Kaip dažnai atkreipiate dėmesį į skirtingus statinius, esančius aplink Jus? Kad ir kas tai bebūtų, spaudos kioskas, autobusų stotelė, persirengimo būdelė ar apžvalgos bokstas. Jeigu patys dėmesio aplink save dar neatkreipėte – taškus ant I sudėsime mes. Taip pat ir supažindinsime su įvairiais objektais, stovinčiais skirtinguose Lietuvos kampeliuos, prie kurių prisidėjusi ir UAB „RYTERNA MODUL“ kompanija.

Druskininkai. “Informacinis taškas”

Kada paskutinį kartą lankėtės viename jaukiausių Lietuvos kurortų Druskininkuose? Ar praeidami ar pravažiuodami pro šalį pastebėjote vieną iš komercinių modulių pavyzdžių – populiarųjį Druskininkų “infotašką”?

Komercinio pobūdžio kilnojami moduliai sukuria labai jaukias ir patogia darbo vietas ir darbo sąlygas. Juk pasitaiko atvejų, kai dėl įvairiausių priežasčių negalima arba nėra tikslinga statyti stacionarius pastatus.

Tad šioje vietoje RYTERNA MODUL išsiaiškina situacija, o tada jau sukuria ir įgyvendina projektą. Apskirtai, kaip jau kalbėta ankščiau, komerciniai moduliai skirti ir prekybai, ir prekių reklamai, yra tinkami ne tik informacinių centrų kūrimui, tačiau ir picerijoms, nedidelėms kavinukėms ar net biurams.

Kaunas. “Kebebų taškas”

Tai dar vienas komercinio modulio pavyzdys, stūksantis Kaune. Jeigu gyvenate Kaune, tikėtina, kad pro šį žavų mėlynuojantį pavyzdį praėjote ne kartą. Turėjote pastebėti ir tai, kad į šį modulį padarytas įėjimas, prekiavimas pro langelį, įrengta virtuvė, gartraukiai ir kita reikalinga technika.

Kaunas. Oro uostas, lėktuvų aptarnavimo bazė

Nuotraukoje matote universaliųjų modulių pavyzdį. Tai moduliai, kurių karkasas pagamintas  iš suvirintų arba išardomų  rėmų. Laisvai pasirenkama durų, langų, šildytuvų, apšvietimo vieta, suteikiama galimybė lanksčiai disponuoti turimu plotu. Galite grupuoti, statyti keliais aukštais ir  sukurti pastatą, atitinkančiu asmeninius poreikius.

Merkinė, Palanga ir…

Štai dar keletas pavyzdžių iš skirtingų vietų Lietuvoje. Dabar pamatę tiksliniai žinosite, kur nagus prikišusi RYTERNA MODUL komanda.

Sinc

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt